Олег Дерев’янко Громадський і культурний діяч

7 правил високоефективних міст.

25 квітня 2014, 15:32

У київському експертному та громадському середовищі нема браку ідей, пропозицій і бачення того, ЩО потрібно робити в Києві. Політики, здебільшого, лише повторюють сентенції, добре відомі не тільки експертам і галузевим спеціалістам, але й пересічним громадянам.

Ми будемо давати відповідь на те, ЯК подолати кризу і попередити її рецидиви у майбутньому і я готовий брати на себе відповідальність за результатПершими завданнями майбутнього мера мають стати:

1. Сформувати управлінську команду міста шляхом призначення на ключові посади в КМДА професійних досвідчених і політично незаангажованих менеджерів з гідною, незаплямованою репутацією в результаті публічних конкурсів на публічно відкриті вакансії, а не за партійно – квотним принципом.

2. Змінити роль і вплив Ради громадських організацій при КМДА – з номінального дорадчого органу з імітацією участі громадянського суспільства в управлінні містом, на реальний інструмент впливу на процес прийняття рішень і контролю їх виконанням.

3. Впровадити систему і механізми прямої електронної демократії. Майдан має вирости в Е-МАЙДАН. Революція має бути успішно завершена і її успішним завершенням має стати наділення людей, громади реальними можливостями реалізації своєї влади в будь-який момент. Саме громада має керувати містом, ставити завдання меру і депутатам. І не лише один раз в декілька років, а щомісяця, і в будь-який момент мати можливість вплинути на внесення питання і прийняття рішення. Таку можливість люди отримають із запровадженням прямої електронної демократії/

Антикризова стратегія управління містом базуватиметься на семи правилах високоефективних міст, які стануть визначальними принципами будь-яких дій майбутнього Київського парламенту і Київського уряду, якими де-факто є Київрада і КМДА:

1. Бути проактивним містом – принцип свідомого і відповідального вибору.

2. Починати, розуміючи кінцеву мету – принцип лідерського бачення.

3. Спочатку робити те, що потрібно робити спочатку-принцип цілісності і дисципліни виконання.

4. Завжди думати і діяти за правилом виграшу для всіх (Win-Win) – принцип взаємної вигоди.

5. Спочатку намагатись зрозуміти, а потім-прагнути, щоб зрозуміли тебе – принцип взаєморозуміння.

6. Досягати синергії – принцип творчої співпраці.

7. Гострити пилку – принцип збалансованого самовдосконалення і самовідновлення.

Відвертий і сталий взаємозв'язок між мером і громадою міста – це запорука успіху, тому звітувати перед громадою про свою діяльність мер і депутати, як публічні діячі, мають щодня, зараз для цього є всі можливості.

В подальших статтях я буду більш розгорнуто викладати суть кожного з правил, конкретні пріоритетні кроки по кожному з них, і що це, врешті, принесе людям і всій громаді Києва.

P.S. Анонімне спілкування не є ефективним, тому запрошую до коментарів, запитань і пропозиції на свою публічну сторінку у фейсбук – https://www.facebook.com/oleg.derevianko.kyiv

powered by lun.ua
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter