Саша Дрік Голова ГО «Декларації під контролем», член Ради громадського контролю НАБУ

"Газова справа" Онищенка: корупційна схема зруйнована, нардепа можуть судити заочно

22 жовтня 2018, 12:56

Детективи НАБУ спільно з прокурорами САП зруйнували корупційну схему Онищенка, завдяки чому державне ПАТ "Укргазвидобування" за два роки отримало в 48 разів більше прибутку, ніж за три роки існування схеми. Про це сказала детектив НАБУ Надія у програмі "Справа детектива".

Тобто: суд ще не розглянув справу, Онищенко як організатор схеми ще не отримав вироку, відповідно майно в дохід держави ще не конфісковано, але сотні мільйонів гривень, які роками перетікали в його кишеню, залишились в державі. Все тому, що НАБУ, виявляється, розірвало корупційні договори між державною компанією і підконтрольними нардепу приватними компаніями.

Окрім того, було арештовано 6 млн євро, 1 літак, 1 офіс злочинної організації, 1 млн куб м. природного газу, а також 10 квартир, 9 будинків, 10 земельних ділянок, 11 автомобілів, 39 банківських рахунків загалом на суму 315 млн. грн. У випадку обвинувального вироку суду ці кошти і майно можуть бути конфісковані в дохід держави. І завдяки отриманому НАБУ у вересні 2018 дозволу на так зване "заочне засудження" рішення у цій справі може тепер буде прийняте навіть без перебування нардепа в Україні.

То, можливо, гроші, багаторічний незаконний потік яких потроху перекривається, є основною причиною таких завзятих намагань дискредитувати роботу органу? А надто – перед виборами, кампанії до яких завжди оплачувались чорним налом, виведеним через отакі корупційні схеми.

Але організатори "газової справ", виявляється, не тільки вирішили заробити на українському газі, але ще й податки платити не хотіли. Загалом, за даними слідства, більше ніж на 2 млрд грн. В цьому нардепу-втікачу допоміг екс-голова ДФС Роман Насіров, який для уникнення покарання симулював хворобу – це підтверджено доказами. Що це доказали в його справі детективи – розпитала в детектива НАБУ. Дивіться сьогодні о 22:30 в наступному епізоді "Справи детектива".Як не крути, а останнє слово – за судом. Але рано чи пізно всі винні будуть покарані.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Індра _ 25.10.2018 19:10
IP: 94.76.81.---
Log Log:
Ви з тих, хто голосував за Порошенка, а тепер повторює ватну маяню.
Я не міг голосувати за кримінального авторитета в якого пунктом номер 1 в програмі було: широка дружба з Московщиною. Він єдиний хто таке написав і народ масово за це лайно голоснув. Я голосував того разу за Ляшка (принаймні в нього розвинуте почуття приналежності до спільності, що є наслідок виховання в дитячому будинку). Наступного року голосуватиму за Терещенка.
Індра _ 22.10.2018 14:21
IP: 94.76.81.---
От цікаво, це ж якби ще справу розпочали проти Вальцмана-Порошенка, скільки б тоді коштів державі повернули? Разів в 1000 більше, як в справі проти Онищенка. Але чому проти головного бандюка країни ще й досі немає справи???
Олександр Литвиненко _ 22.10.2018 13:14
IP: 93.78.174.---
І ніфіга їм не буде ніколи. Поялозять, потриндять і на цьому закінчиться
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter