Ігор Єремеєв Народний депутат України, Голова Депутатської групи "ВОЛЯ НАРОДУ"

Скасування пенсійної реформи знову ганебно провалюють у Парламенті

25 жовтня 2013, 14:06

Сьогодні, в останній день непростого сесійного тижня, в зал Верховної Ради на голосування були внесені всі законопроекти, які стосуються скасування ганебної пенсійної реформи. На виборах, на кожному мітингу всі політичні сили, які представлені у Парламенті, обіцяли виборцям, що пенсійна реформа буде скасована. Я більш ніж впевнений, що всі депутати-мажоритарники також активно її критикували. Але що ж ми бачимо в реальному житті? Як і в квітні цього року, скасування пенсійної реформи цинічно провалюють. Адже ці законопроекти виносять на голосування у п'ятницю, і дивним чином, зала Верховної Ради напівпорожня – в ній немає навіть 250 народних депутатів. (дивіться на фото нижче).

Натомість, вчора, у четвер, була чудова явка, адже всі політичні табори так піарилися на проблемі Юлії Тимошенко, ухвалювали закон, що надає право уряду реструктурувати бюджетну заборгованість шляхом видачі векселів та закон про погашення боргів за електрику для вугільних шахт.

Як почали вирішувати долю 14 мільйонів пенсіонерів, які "завдяки" пенсійній реформі перебувають на межі виживання, виявляється більшість депутатів знову забули про свої зобов'язання перед виборцями!

*Якщо хочете висловити думки з цього приводу – пишіть на моїй офіційній сторінці у Facebookpowered by lun.ua
evrideu _ 25.10.2013 14:08
IP: 190.80.112.---
Коментар видалено автором блогу
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter