Ірина Федорів Журналіст та викладач

Захисникам лісу підпалили машину і паркан будинку

24 липня 2012, 16:11

Щойно повернулись з Німеччини, де нас вчили, як ефективно захищати права людей. Сумно було бачити, що Україна запрошена до дискурсу стосовно захисту прав людей поряд з представниками Анголи, Нікарагуа, Парагваю і т п...

Доводили нашим колегам-європейцям, що у нас точно не все так погано. Ми – європейці. Ми – центр Європи. Нами написана перша конституція, у нас...

Вертаєшся й розумієш, що нам до Європи...

По поверненню стало відомо, що захисникові парків та лісу в Ірпені Лаврентію Кухалейшвілі підпалили машину.

Газовий балон машини ледь не вибухнув. Могли постраждати діти й сусіди.

Його другу, який теж стоїть на захисті парків, незадовго до того підпалили паркан."Наші працівники порушили кримінальну справу за фактом навмисного пошкодження майна. Версії розглядаємо різні.

Від того, що він десь неправильно припаркував машину, до того, що це трапилося через його громадську діяльність. Ми більше схиляємось до другої версії," – повідомив сьогодні телефоном Микола Жукович, начальник Центру громадських зв'язків МВС Київської області.

Прокурор Ірпеня Андрій Шило зазначив, що прокуратура взяла цю справу на контроль, а до Генеральної прокуратури направили відповідне повідомлення.

Лаврентій Кухалейшвілі разом із активістами Ірпеня перешкоджають місцевій владі незаконно віддавати парки й зелені зони під забудову.

Найскандальнішим стало рішення Ірпінської місцевої влади віддати під забудову Парк Героїв, де є братські могили.

Не шкодує мер Скаржинський ані мертвих, ані живих. Журналісти СТБ вже показували, як рубають дерева навіть поблизу єдиного в Україні реабілітаційного центру для сердечників.Велике прохання до слідчих й правоохоронців: знайти людей, які так цинічно залякують громадських активістів й ставлять під загрозу життя людей.

Бо наступного разу на семінари з захисту прав людей, коли запросять Україну поряд з Північною Кореєю, дивуватись буде пізно.

powered by lun.ua
Коментарі — 10
Helena_T _ 26.07.2012 07:50
IP: 195.177.73.---
Якщо людина після навчання за кордоном (неважливо як довго), вирішує залишитися тут, це означає, що все, що вона буде робити – для тих, хто тут живе.
Увага, пані та панове, сенсаційна новина! Ірина Федорів буде використовувати свій ресурс знань та часу аби продовжувати рятувати ліс. Це все для вас, безкоштовно, а якщо точніше – за гроші німецьких платників податків.
Problems?
Yaryy Slav _ 25.07.2012 12:59
IP: 80.91.175.---
Звісно, для німців. Вони оточать ліс й поставлять своїх охоронців довкола 4 тисяч гектарів лісу столиці. Вхід буде лише за паспортами, а згодом німці побудують трубу від київського лісу до Берліну. І труба виводитиме з країни кисень, який виробляють дерева.

Які примітивні люди. Студенти, викладачі постійно запрошуються до участі в різних програмах за кордоном. Якщо вони достатньо ерудовані, то їх запрошують до участі в різних заходах. Обмін досвідом – це ж велика цінність. Європа хоче бачити не сусіда- неандертальця, а сусіда – людину розумну. Бо від цього залежить і їхній спокій та розвиток. Це не так, як в нас в Україні. Щоб надрукувати автору свою статтю наукову, то треба платити гроші. Там науковцям гроші платять і це нормально.

На словах про збереження лісу для німців я просто сміявся. Нова версія. Вже була версія, що Федорів фінансує Київрада. Далі з'явилась версія, що Федорів цю боротьбу фінансує сама. І от, нарешті, хтось пролив справжнє світло: цей ліс треба німцям (!)
Tvladrat _ 25.07.2012 09:47
IP: 193.93.184.---
А пострадавший Кухалейшвили не отец ли одиозного судьи Кухалейшвили, про тупость, дебилизм, наглость и полное пренебрежение правовыми нормами ходили легенды?
"На сегодняшней сессии Верховного Совета Украины, большинством голосов, уволен с занимаемой должности за нарушение присяги судья Шевченковского районного суда Кухалейшвили Юрий Лаврентьевич.
Шевченковский районный суд г. Киева и весь судейский корпус Украины – принимает поздравления в связи с увольнением этого позора судебной системы!"
qwrtz_ _ 24.07.2012 23:20
IP: 178.7.224.---
Denis Pogockiy:
Ірина Федорів:
Значит Германия вкладывает в вас деньги. А вы взамен что? Бережете лес для немецких хозяев?
Марш в Кацапетовку по пути указанному Путиным)
qwrtz_ _ 24.07.2012 23:18
IP: 178.7.224.---
"По поверненню стало відомо, що захисникові парків та лісу в Ірпені Лаврентію Кухалейшвілі підпалили машину."

Отож бо й воно – Людина вона і в Україні Людина. Зрозумілі тепер досягнення Грузії.

Ірино, представників "Анголи, Нікарагуа, Парагваю і т п..." цивілізована Європа ставить ВИЩЕ від України. Спитаєте чому? Тому, що ті ДОСЛУХАЮТЬСЯ до порад європейців. Україна ж робить гордий реверанс, розвернувшись до радячих сракою.

Пробачте за грубість, але я також вважав це слово поганим, до того часу поки Ющенко через український суд не довів протилежне.

Успіхів вам!
iamincognito _ 24.07.2012 17:14
IP: 217.20.174.---
Ірина Федорів:
iamincognito:
Програму організовували МЗС Німеччини. Мета – обмін досвідом у сфері захисту прав людини. Гроші не мої і не Ваші. Гроші платників податків Німеччини. Їм видніше, у що вони хочуть інвестувати свої кошти. Ні переді мною, ні перед Вами вони непідзвітні...
Де можна прочитати про цю програму офіційне повідомлення від МЗС Німеччини?
Kosty Kozlov _ 24.07.2012 17:12
IP: 93.75.41.---
а чого не пишете ПРАВДУ до кінця??
дерибаном землі в Ірпені завідує сестра депутата от ПР Мельника ((
й начебто всьо кодло єдине (менти.прокуратора) не знают хто займаться помстою??

РУЇНО ПОДОЛАНО???
Ірина Федорів _ 24.07.2012 16:58
IP: 91.209.55.---
iamincognito:
Програму організовували МЗС Німеччини. Мета – обмін досвідом у сфері захисту прав людини. Гроші не мої і не Ваші. Гроші платників податків Німеччини. Їм видніше, у що вони хочуть інвестувати свої кошти. Ні переді мною, ні перед Вами вони непідзвітні.

Принаймні за 5 років боротьби за ліс ми домоглися того, що суд приняв законне рішенні на рівні апеляції, а Київрада 2 тижні тому проголосувала за створення Національного парку. Це не убезпечить ліс назавжди. Але головне бути активним не лише в коментарях й блогах:) "Лупайте сю скалу" (с) Франко. Навіть, якщо Вам здається, що нічого не змінити.
iamincognito _ 24.07.2012 16:38
IP: 217.20.174.---
А давайте начнем с первого абзаца. Что это за обучение? С какой целью вы туда поехали и за чьи деньги? Как вы собираетесь применять "полученные знания" в стране с неработающей правоохранительной и судебной системой? Мне вот представляется, что это просто выброшенные на ветер деньги... И вряд ли свои личные, не так ли?
Samohvalov _ 24.07.2012 16:33
IP: 195.24.140.---
так какая же форма протеста эффективнее против уголовников: мирная или наоборот?
ONLINE
Донбас9 Свобода слова567 Корупція1316 Річниця Майдану79 Aтака Путіна1208
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter