Ірина Федорів Журналіст та викладач

МНС та прокуратура підтвердили: Петро Мельник ризикував життям та здоров'ям дітей задля піару

17 вересня 2012, 15:51

Перед виборами нардеп і кандидат в нардепи Петро Мельник разом із депутаткою облради Наталією Семко та головою смт Коцюбинське Вадимом Садовським зібрали людей на відкритті озера й закликали всіх купатися.

Це вони зробили навіть після того, як бачили документ СЕС, в якому йшлось, що вміст лактопозитивної кишкової палички в воді вдвічі вище норми. Тобто свідомо знехтували безпекою громадян України.Просто на фоні дітей дуже добре робити передвиборчі світлини. Їх навіть можна підписати в ЗМІ отак: "Петро Мельник та Наталія Семко почистили озеро, яке було занедбане 30 років. Тепер діти мають де купатись".

Але проблема не лише в тому, що в селищі в приватному секторі нема централізованої каналізації й в ґрунтові води, які живлять озеро, потрапляють нечистоти.

Держава Україна передбачила Правилами, що пляж можна відкрити лише тоді, коли є пляжний паспорт. Пляжний паспорт видають щороку за погодженням в т. ч. з відповідним підрозділом МНС та СЕС (п. 2.4. Правил).

Депутатка облради Наталія Семко запевнила нас, що в озера є пляжний паспорт і виданий він "давно".Звісно, на слово ніхто чиновникам не вірить. Тому і був написаний відповідний запит до МНС. За підписом заступника міністра, який відповідає за безпеку населення надійшла ось така відповідь.Ніхто при здоровому глузді не видав би на це озеро паспорт. Окрім водолазного спостереження дна тут би мав бути і розгорнутий рятувальний пункт. Тільки тоді, коли держава гарантує безпеку на воді, вона видає пляжний паспорт.

Після скандального сюжету на СТБ селищна рада вивісила "свої" аналізи проб води, зроблені не Київською, а "своєю" Ірпінською СЕС. Згідно з тими аналізами – все добре. Вода чиста, хоч їжу готуй.

Генпрокуратура доручила розбратися в ситуації прокуратурі міста Києва. Сьогодні на сайті прокуратури з'явилось повідомлення про проміжні результати перевірки.

Не дивно, але перевірка показала те ж саме, – паспорту нема, повторні результати СЕС, які були зроблені на вимогу правоохоронних органів 10 вересня, засвідчили – лактопозитивна кишкова паличка – вище норми.

Я розумію, що дуже хоче влада Коцюбинського роздерибанити ліс. Попри те, що навіть Ірпінський виконком підтвердив, що площа селища 87 гектарів, замахнулись на винищення 4 тисяч гектарів Біличанського лісу столиці. Їм плювати на доручення президента зберегти ліс.

Для них президент ніхто й Генпрокуратура ніщо, бо з сесії селищної ради, перетелефонувавши кудись на-гора, працівника генпрокуратури просто виганяють, прикрившись тим, що сесія закрита. Сесія, на якій розглядають протести прокурора щодо дерибану лісу. Протести на закритій сесії називають "барахлом".

Відповідно що для них якесь там МНС з їхнім погодженням чм непогодженням пляжного паспорта? Святошинське СЕС для них тим більше не установа.

Але ліс – це гроші. А діти і їхнє здоров'я – це те, ким просто не можна торгувати для чергової фотографії перед виборами ніхто. І нормальний громадянин не може стояти осторонь і мовчати.

Тому нами було написано звернення до прокуратури з проханням розібратися, хто був відповідальним за проведення масового заходу на воді і хто буде відповідати за те, що дітей представники влади трьох рівнів відправили купатися в воду за відсутності рятувальників, акту про водолазне спостереження дна й пляжного паспорту, не кажучи вже про те, що якість води не відповідала нормам СЕС.

Я чудово розумію, що вже завтра на сайті селища може з'явитись сканована копія погодженого паспорту (правда, я ще не розумію, з ким його погодять, оскільки погодити з управліннями МНС області вже не вийде).

Але швидше за все, влада цим навіть не обтяжиться. Що їм якесь МНС, якщо їм плювати на Генпрокуратуру й президента?

Так що поки нашій Коцюбинській Республіці, Петру Мельнику та Наталії Семко – ніхто не указ.

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Uruz _ 18.09.2012 09:14
IP: 176.8.145.---
Григорий Иванов:
ужас...
В чем ужас??? В том что одна девушка добивается правды для целого села, а все отсиживаются по хаткам? Да это ужас.
Helena_T _ 18.09.2012 00:57
IP: 195.177.73.---
Да в селищній раді депутати сказали, що за те, що Федорів розказала правду, а Семко їй погрожувала і казала не розказувати, то тепер оголосили Федорів недовіру й хочуть вижити з селищної ради.
Хворі люди.
Вони мають іти до виборців Федорів і підписи збирати. Але хто їм підпише? Людина рятувала ліс, тепер дітей, але селищна рада вважає, що вона в тєльняшке.
І взагалі, навіть якщо вона перестане бути депутатом, то свого не облишить. А так хоч всі в ряд хай стануть – Семко, Садовський, Пегета, Мельник – нічого не зроблять. Мешканці селища не мали б терпіти, що до них ставляться і до їхніх дітей як до бидла.
ХАЙ БЕРУТЬ І ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ І ВІДКЛИКАЮТЬ СВОЇХ ДЕПУТАТІВ, та такого депутата облради як Семко. Ганьба, а не жінка! І діти ж напевно є, а що творить! А Мельнику виборці 31 числа можуть сказати – ДАВАЙ ДА СВИДАНЬЯ. Але Мельнику на громаду, зрозуміло, плювати, але ж місцеві депутати, яких сусіди бачать щодня... ГРОМАДО, ДІЙ!
Григорий Иванов _ 17.09.2012 23:47
IP: 195.138.81.---
ужас...
Serhii_Ko _ 17.09.2012 23:34
IP: 109.86.30.---
Здається, Мельника свої ж підставили. Невже там настільки дурні люди, що не знають порядку, не готують усього пакета документів? Чи настільки ж самовпевнені, як і тоді, коли на Дніпропетровських студентів виділили ділянки в Біличанському лісі, а тоді попригрібали докупи в свої моцні депутатсько-сільрадівські руки? звісно, коли сам виділяєш землю з природного ресурса, який до того ж ще належить не області, а місту Києву, а тоді сам усе затверджуєш – то є велика спокуса "спростити" собі процедуру. Справді, навіщо якісь паспорти, якщо в селищі все підконтрольне? Одного не врахували – що влада приходить і уходить, а відповідати доведеться за все. ой, доведеться...
london _ 17.09.2012 20:08
IP: 109.207.119.---
І задумуся я! А де наша УПА!
martyn _ 17.09.2012 18:17
IP: 194.0.206.---
Кто-то заболел?
Logic2009 _ 17.09.2012 17:42
IP: 91.196.177.---
handgar:
Cкільки разів возив знайомих з дітьми на численні водоймища – зроду при цьому не питав їхній паспорт. Нема дошки: "Купатися заборонено" – і нема проблем! Якщо і там тієї дошки не було – це питання не до тих кандидатів,а до місцевих структур. Так що красунечка Федорів трохи...того... захопилася викривати регіоналів (а без сумніву, ці кандидати -від ПР, судячі з правєдного гніву):)) ****
Фільм "Три мушкетери": Кетті (покоївка Міледі): – а якщо месьє Д"артаньян проговориться???
Портос: – Хто?! Д"артаньян проговориться???!!! Ти красуня, і тільки тому я тебе не вбиваю!!!
Тому і Ірина – у цілковитій безпеці,хоча так вже прискіпуватися до людей все ж не варто...:)))
"Чёрного кобеля не отмоешь добела".
І не намагайтесь. Після таких речей негідник Мельник повинен вибачитись і зняти свою кандидатуру.
За ним тягнеться такий шлейф гидоти, що від нього відцуралась би люба партія,
але ПР – партія шулерів і злодіїв, і він її генофонд (не плутати з геноцидом).
dostoyevsky _ 17.09.2012 17:23
IP: 80.91.175.---
Таблички заборонено купатись висіли. Їх позривали. І чиновникам з сцени говорилось. Показувався документ. Але чинуші відкрили озеро і сказали купатись. Так що, любий бот Мельника, краще їздіть з шефом разом хвостиком, тоді, може, ляпів не будете робити в своєму ботарстві.
normalnaya _ 17.09.2012 17:04
IP: 194.44.142.---
ЗА МЕЛЬГИКОМ ДАВНО НАРИ ПЛАЧУТЬ!! МЕЖІ НЕМАЄ, СКОРО ВДАВИТЬСЯ "Г,,,,,,,,ОМ, СВОЇМ ЖЕ!!
ТРЕБА СУДИТИ ПО ВСІХ ПРАВИЛАХ!! І ЦЮ ПОВІЮ ТЕЖ!
normalnaya _ 17.09.2012 17:03
IP: 194.44.142.---
ЗА МЕЛЬГИКОМ ДАВНО НАРИ ПЛАЧУТЬ!! МЕЖІ НЕМАЄ, СКОРО ВДАВИТЬСЯ "Г,,,,,,,,ОМ, СВОЇМ ЖЕ!!
ТРЕБА СУДИТИ ПО ВСІХ ПРАВИЛАХ!! І ЦЮ ПОВІЮ ТЕЖ!
normalnaya _ 17.09.2012 17:03
IP: 194.44.142.---
ЗА МЕЛЬГИКОМ ДАВНО НАРИ ПЛАЧУТЬ!! МЕЖІ НЕМАЄ, СКОРО ВДАВИТЬСЯ "Г,,,,,,,,ОМ, СВОЇМ ЖЕ!!
ТРЕБА СУДИТИ ПО ВСІХ ПРАВИЛАХ!! І ЦЮ ПОВІЮ ТЕЖ!
dostoyevsky _ 17.09.2012 16:45
IP: 80.91.175.---
Боже... Така міна в Семко... Цегли просить. цинічна лярва.
sergnn _ 17.09.2012 15:58
IP: 213.160.129.---
як вже дістав цев "кандидат" г*МЕЛЬНИК...
ONLINE
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter