29 жовтня 2012, 18:26

Мельник фальсифікує – німецькі ЗМІ. На ОВК ''спортсмени'' закрили стіл голови комісії

Журналісти видання "Zeit online" опублікували статтю про фальсифікації нашого одіозного кандидата 95 округу Петра Мельника.

Наводимо частково переклад статті, яка вийшла в світ під недвозначною назвою:

"В університеті очевидні ознаки шахрайства"

Перед парламентськими виборами в Україні стверджувалося, що вони стануть своєрідним дороговказом для найбільшої після Росії держави в Європі.

"Я очікую, що вибори будуть вільними та чесними", – підкреслив Міністр зовнішніх справ Німеччини Гвідо Вестервілле.

Спостерігачі зареєстрували порушення у різних місцях України, однак в університеті міста Ірпінь їх вразила ціла низка очевидних фактів шахрайства.

Петро Мельник є ректором місцевого університету і одним із кандидатів в Ірпені. Його фотографія наклеєна біля входу до виборчої дільниці. В інтернеті поширюється відеоролик, в якому він розповідає студентам, як треба голосувати.

Він наказав кожному студенту провести із собою на вибори в Ірпені ще по десять друзів.

Ректору мали б пригрозити звільненням

Для того, щоб проголосувати в університеті, студенти мають бути зареєстрованими у студентських гуртожитках. Студенти та співробітники університету, що не хотіли голосувати за їх ректора, мали б самі пригрозити ректору своїм звільненням.

Попсуй стверджує, що Мельник належить до кола наближених до провладної партії людей. Він також є хрещеним батьком дітей Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, а історію про політично заангажованого ректора в Ірпіні знає кожен.А ось ті деталі, про які наші західні колеги поки не дуже добре поінформовані.

У 95 окрузі, згідно з офіційними данними на сайті ЦВК за добу спромоглись опрацювати менше 10%. Це одні з найнижчих результатів в Україні.

Зараз очолює перегони за мандатом Вячеслав Кутовий (ОО) з незначним відривом від Олександр Юракова (УДАР).

Ці дані дійсно відображають результати попередніх соцопитувань. Мельник ніяк не може виграти ці вибори чесно, враховуючи той факт, що Жовтяк зняв свою кандидатуру, щоб Мельник не потрапив у парламент.

А ця тактика мору й зволікання підрахунку спрямована на фізичне виснаження спостерігачів та преси.

От що в ОВК відбувається просто зараз:

"Люди стоять для того, аби здати протоколи. Внизу під будівлею є чоловік 30-40 спортивної зовнішності. А тут в приміщенні біля столу голови комісії я бачу зараз 20 молодиків тієї ж спортивної зовнішості, які взялись за руки й утворили ланцюг, оточивши стіл голови комісії. Нам нічого не видно, що там відбувається," – повідомляє телефоном Ігор Домбровський, представник організації "Самозахист" з місця події.

"Підходять люди, щоб здати протоколи. Їх одразу оточують ці молодики, голова комісії Новошицький з 10 протоколів завертає одразу 8, знаходить якісь недоліки, навіть не подивившись. Внизу сидить Скаржинський (мер Ірпеня), що він там робить – незрозуміло," – додає Домбровський.

ПС (Дякую за переклад німецької статті, який оперативно зробили Марія Коваль та Тетяна Печончик).

А ось оперативно УП вже з місця події зробила фото. До ОВК приїхав Мельник, а спостерігача від ENEMO не пустили. Всього прийняли 12 протоколів.За інформацією з наших джерел, їх привезли близько 150 осіб з Білої Церкви і оселили на стадіоні податкової академії. За все про все платять на руки 2000 грн. Звісно, податки в державу ніхто не платить:)

powered by lun.ua

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...

Жуків острів. Який капкан готують у Верховному суді і яка позиція ГПУ?

У справі щодо Жукового острову – перемога. ГПУ 11 травня виграло справу в апеляційній інстанції. Цінність острова на Дніпрі переоцінити важко...