Ірина Федорів Журналіст та викладач

Влада Бучі на Миколая роздала собі квартири: журналіста пообіцяла виєб*т*

24 грудня 2012, 15:40

Балі є Балі, а Буча є Буча.

На Миколая чиновники згадують раз на рік про дитячі притулки і дарують подарунки знедоленим діткам.

У Бучі ж, що в Ірпінському регіоні Київської області, до Дня Миколая чиновники вирішили зробити собі подарунки. І якщо в інтернатах за бюджетні гроші діти отримують, як правило, три цукерки, дві мандаринки, то в Бучі чиновники презентували собі під подушку службові квартири. Обмиколаюються до заласся.

На засідання бучанського виконкому потрапив журналіст місцевого ЗМІ – Іван Лисенко, який є журналістом сайту "Буча є Буча". Журналістці комунального ЗМІ "Бучанські новини" порядок денний і проекти рішень роздали одразу, вважаючи її "своєю", а от "не своїм" до проектів рішень – зась.

Але навіть в тих пакетах проектів рішень, які отримали "свої", не було найбільш сокровенних паперів – рішень про надання квартир.

Ще вичитають, кому дістались квартири й народу стане зрозуміло, що чорнобильці, афганці, багатодітні та інші черговики десятками років не просуваються в черзі, не через те, що нема житла, а через те, що до Миколая влада себе не обділяє.

"У членів виконкому не було також цих проектів рішень. Квартир було надано шість. Одна – начальнику відділу освіти Цимбалу Олегу, який нещодавно був прийнятий на роботу, друга – держадміністратору Бучанської ради Нелі Степаненко, третя – заступнику міського голови Дмитренку. Правда питання, чи тепер ці рішення підпише Федорук (Міського голови Федорука на засіданні цього виконкому не було – примітка авт.).

Три квартири було надано ніби працівникам дитсадків. По жодній квартирі не оголошували адрес, кількість кімнат зазначили лише для Степаненко – однокімнатна, а іншим – невідомо," – говорить юрист та бучанець Ігор Бартків, який прийшов подивитися на засідання виконкому.

"Завідувач юрвідділу Інна Недашківська, яка озвучувала це з папірця, то навіть в неї не було проектів цих рішень. Невідомо, з якого фонду надавались ці квартири. Коли розглядали раніше такі питання на виконкомі й раді, то зазначалось, що квартир для громадян немає," – додає він.

На відео видно, як мало не 10 хвилин, журналіст просить надати проекти рішень. Коли зачитують прізвища чиновників, що мають отримати квартири (Дмитренко, Цимбал, Степаненко на відео 5 хв. 20 сек.) – ситуація для журналіста стає зрозумілою."Те, що нам не надавали проектів рішень – це пряме порушення закону "Про доступ до публічної інформації". Коли я вимнкув камеру, заступник міського голови Дмитренко, який рішенням виконкому щойно отримав квартиру, нахилився до мене і сказав: "Ти 3,14дарас. Я тебе виєб*," – говорить журналіст ІА "Правиця" Іван Лисенко, який є батьком трьох дітей.

Попри те, що в залі було гамірно Лисенко каже, що має за свідка свою колегу.

"Там був такий гамір, я думала, що мені почулося. Але коли Іван встав і сказав всім присутнім, що йому на вухо чиновник прошепотів непристойні слова, то я зрозуміла, що, мабуть, й не почулося," – говорить журналіста, яка сиділа поблизу.

Дмитренко факт лайки на адресу журналіста й погрози батьку трьох дітей вступити з ним в статеві зносини неприродним шляхом (звісно, проти волі Лисенка) заперечує.

Заперечує і факт отримання квартири на виконкомі.

Після того, як журналісти програми "Вікна-Новини" взялися за це питання, в рішеннях виконкому сталися дивні метаморфози.

Виявилось, що Дмитренко отримав не службову квартиру, а службову... кімнату. Заступник міського голови пояснює, чому на відео одне, а в документах вже інше."Я звернувся з заявою: прошу надати службове житло в вигляді кімнати. В тому галасі і в тому процесі – це помилково, може, було. Оговорка. Але я отримав кімнату," – говорить журналісту програми "Вікна-новини" заступник міського голови Геннадій Дмитренко.

Дмитренко також зазначив, що є механізм, який дозволяє службове житло зробити приватним й не повертати його громаді:

"Особи, які працюють і сумлінно виконують обов'язки, можуть звернутися з заявою, щоб перевести квартиру із службової в приватну".

Журналістку, яка була присутня на виконкомі, на мої слова про те, що сталася метаморфоза й службова квартира після приїзду нашої знімальної групи перетворилась на кімнату, відреагувала щирим здивуванням.

Олена Жежера каже: роздавали таки квартири.

"Вони за всі виділення квартир та інші питання голосували одностайно. Крім одного питання. Щодо ходи свободівців 22 грудня до пам'ятника Шевченка. Це питання відклали, а інші питання – одностайно "за" – каже Жежера, журналістка комунального ЗМІ.

Прокуратура області після оприлюдненого в інтернеті відео розпочала перевірку просування квартирної черги в Бучі. В прес-службі кажуть – за десять днів мають бути результати.

Цей випадок зайвий раз доводить, що якщо громада, особливо ті, хто чекають на квартирну чергу, не привчать себе організовано відвідувати засідання місцевої ради та виконкому, контролювати їхню діяльність та робити її гласною, то громада не матиме від влади не лише проектів рішень, але й ще кілька десятиліть не буде мати й квартир.От як реагує на вимогу надати проекти рішень колишня вчителька, яка близько 10 років працює в міській раді.

powered by lun.ua
Коментарі — 26
Manchester Utd _ 28.12.2012 19:10
IP: 85.114.202.---
да уж, иногда кажется куда уж ниже могут опуститься привластные упыри, но вот приходят такие новости в картинках и просто нечего даже сказать...
Павло Пастушенко _ 25.12.2012 10:50
IP: 176.36.61.---
reed:
Не знаю, як Бог терпить таких "людей".
Невже у 20 столітті всіх культурних людей знищили і залишилось на нашій землі все ось таке, щось схоже на чоловіків і жінок. Ще й дорогі каблучки начіпляло на ті пальці...
Як же Ви правильно кажете! Генетичне сміття полишалося (в т.ч. ми з вами), а найкращих убили. Лишилася країна держиморд і холуїв.
Павло Пастушенко _ 25.12.2012 10:48
IP: 176.36.61.---
alexa71:
Балкан Тавра:
alexa71:
Ганьба Дмитренку з Бучі й іншим корупціонерам!
...
ну ганьба, и чо?
это ей как-то помешает купить мебель для новой квартиры?
Тоді "Слава Дмитренку з Бучі і всім іншим чиновникам бучанської мерії!"
Від цього теж нічого не зміниться...поки мешканцям Бучі буде наср...ти на своє майбутнє і на майбутнє своїх дітей. І мешканцям цілої України.
Андрей Лукьяненко _ 25.12.2012 09:53
IP: 213.227.203.---
Sopfia Sergeeva:
reed:
Не знаю, як Бог терпить таких "людей"...
Это вы терпите
Скопилось в мире слишком много
Неотомщаемых обид, -
И это видят очи Бога,
Он это терпит и молчит! (Д.Мережковский "Библейская поэма").
Sopfia Sergeeva _ 25.12.2012 07:53
IP: 213.238.9.---
reed:
Не знаю, як Бог терпить таких "людей"...
Это вы терпите
reed _ 25.12.2012 01:10
IP: 190.80.113.---
Не знаю, як Бог терпить таких "людей".
Невже у 20 столітті всіх культурних людей знищили і залишилось на нашій землі все ось таке, щось схоже на чоловіків і жінок. Ще й дорогі каблучки начіпляло на ті пальці...
Antopla _ 24.12.2012 22:57
IP: 91.123.159.---
Віктор Монаков:
Дякую Ірині федорів за публікацію.У Бучі чомусь дуже вірять у "чесного мера".
А багато киян, навіть ті, що голосували за опозиційні сили вірять у "чесного Попова". Але у Бучі цієї зими можна тротуарами ходити, і дворовими проїздами ходити та їздити.
Віктор Монаков _ 24.12.2012 21:37
IP: 95.158.48.---
Юрий Мартыненко:
Хіба Сурай Г.В. могла бути вчителем. Вона біснувата відьма, це добре видно.
На превелику жаль, вона дійсно була вчителем.
hrim _ 24.12.2012 20:48
IP: 141.0.9.---
Ірино.
Робите добру справу. Побільше б таких журналістів.
Інформуйте про подальші події у Бучі.
Юрий Мартыненко _ 24.12.2012 19:45
IP: 80.64.91.---
Хіба Сурай Г.В. могла бути вчителем. Вона біснувата відьма, це добре видно.
ValeryMMM _ 24.12.2012 18:37
IP: 46.203.20.---
И слава богу, что получили. А почему бы и нет? Вы слышали что-нибудь о том, что жители Бучи в полном составе пришли к дверям исполкома? Нету никаких сообщений. Вывод: всех все устраивает, все в Буче любят власть, готовы ради нее последнюю рубашку снять. Журналистам только могу посочувствовать и посоветовать не воевать с ветряными мельницами. Спасибо никто не скажет,а вот если пообещали выNбаNь – выNбут. А граждане Бучи еще и скажут, что правильно выNбли. Учительница, которой не досталась квартира, не о квартире мечтает, а о том, чтобы оказаться на месте "колишнеї вчительки", давно уже обеспечившей себя квартирой и теперь раздающей дули по-македонски. Вот пусть таких мечтателей и Nбут, проходите мимо, журналисты.
Kalyna _ 24.12.2012 18:35
IP: 99.234.40.---
Який оскаженілий вигляд у тої тьоті -кльоті!!! Жах! Думка гарна: то не самі журналісти мають боротись за добро суспільства а люди мають відстоювати свої права і так як п. Лисенко -до кінця!!! Оце люди пішли ходою під офіс Табалова і на двері повісили курячу тушку і тут колона людей повинна піти під двері мерії. Це не журналісти а ви чекаєте на свої квартири роками,то боріться за них а поборете.
Наполеонович _ 24.12.2012 18:22
IP: 93.127.20.---
Світлину Сурай Г.В. терміново розклеїти на всіх будинках Бучі з підписом: "Її розшукує лікарня ім. Кащенко!"
Іван Лисенко _ 24.12.2012 18:04
IP: 95.132.71.---
iApple:
alexa71:
Ганьба Дмитренку з Бучі й іншим корупціонерам!
А может все-таки ганьба населению Бучи, которое выбирает себе таких начальников?
А їх ніхто не вибирав, місцеві вибори-2010 б Бучі були брутально сфальсифіковані так само, як і по всій Україні, а Дмитренка 1,5 роки тому мер взяв на роботу своїм заступником
Іван Лисенко _ 24.12.2012 18:01
IP: 95.132.71.---
Віктор Монаков:
Не знаю,як пані Сурай після такої публікації буде дивитися у вічі громаді міста. Думаю,пора у відставку.
Щойно повернувся із позачергового засідання сесії. Доповідав Дмитренко, Сурай сиділа така відморожена, начебто нічого не відбулося...
iApple _ 24.12.2012 17:54
IP: 95.132.23.---
alexa71:
Ганьба Дмитренку з Бучі й іншим корупціонерам!
А может все-таки ганьба населению Бучи, которое выбирает себе таких начальников?
Gnoom _ 24.12.2012 17:51
IP: 91.225.117.---
Ау! гражданин Пшонка – корупция не спит!
Віктор Монаков _ 24.12.2012 17:45
IP: 91.197.168.---
Дякую Ірині федорів за публікацію.У Бучі чомусь дуже вірять у "чесного мера".
Його підлеглі показують нам "світле лице" Бучанської влади.Не знаю,як пані Сурай після такої публікації буде дивитися у вічі громаді міста. Думаю,пора у відставку.
alexa71 _ 24.12.2012 17:32
IP: 109.162.9.---
Балкан Тавра:
alexa71:
Ганьба Дмитренку з Бучі й іншим корупціонерам!
...
ну ганьба, и чо?
это ей как-то помешает купить мебель для новой квартиры?
Тоді "Слава Дмитренку з Бучі і всім іншим чиновникам бучанської мерії!"
kovaliv _ 24.12.2012 17:02
IP: 77.91.165.---
Вона...близько 10 років працює в міській раді Бучі: "Оглухла, не чує...; Кайданами міняються, Правдою торгують. І господа зневажають, ..."
Можете прочитати в інтернеті: На мої численні конкретні пропозиції щодо продовження (виправлення помилок) земельної та аграрної реформ в Україні – глуха стіна...
Ivan7 _ 24.12.2012 16:37
IP: 95.158.3.---
Товариство, Геннадій Дмитренко був заступником голови Львівської облдержадміністрації у Горбаля. Киньте на нього КОМПРу будемо вдячні!
Hazarkiller _ 24.12.2012 16:28
IP: 92.113.119.---
Цей глист Дмитренко більше схожий на пасивного гомосеуаліста ніж на активного. Ьа й у владі він як представник партії регіонів, а там "активний" тільки Хам, всі інші опущені. То напевно Дмитренко не погрожував вступити у статевий зв"язок неприродним способом, а просив, щоб його...
alexa71 _ 24.12.2012 16:25
IP: 95.135.155.---
Ганьба Дмитренку з Бучі й іншим корупціонерам!
Рися Фабяк _ 24.12.2012 16:19
IP: 95.134.119.---
В тексті знакова описка по Виконком БУТАНСЬКОЇ ради... Найзакритіша країна в Гімалаях живе за своїми правилами, Буча теж за своїми
Deimos _ 24.12.2012 16:14
IP: 84.234.99.---
Буде і цим запроданцям України люстрація – так ще й так, яка у Чехії була. Сподіваюсь будівля міської ради там висока...
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter