Ірина Федорів Журналіст та викладач

Селищний голова в ''норковій'' шубі й з годинником за 54 тисячі пояснив Павленку, чому немає грошей на музшколу

15 січня 2013, 16:17

Юрій Павленко, як і обіцяв проти Нового року, приїхав у селище Коцюбинське, щоб на власні очі побачити, чи дійсно місцева влада настільки зухвала, що порушує права дітей на освіту. Все це відбувається в рік дитячої творчості, оголошений президентом. Та ще й за кілька кілометрів від столиці.

На сайті Уповноваженого Президента з прав дитини йдеться: "У рамках поїздки відбудеться зустріч Юрія Павленка з місцевою владою та батьками учнів школи".

Місцева влада так злякалась, що почала телефонувати батькам й розпочала зачистку "неблагонадійних".

"Мені зателефонували і сказали, щоб я не приходила й інші не йшли. Що не треба батьків, що будуть суто нецікаві офіційні фінансові питання, а ми там зайві. Тепер зрозуміло, що вони в своєму потемкінському селі не хочуть, щоб люди донесли до представника Президента правду про їхнє горе-врядування й про те, що вони і ліс розкрадають, і бюджет. Вже добрались до найбільш святого – до наших дітей. А так все позабирали, заводи, ресурси, ліс – все їхнє," – говорить коцюбинчанка Оксана.

Активістці Олені, яка збирала підписи під зверненням до чиновників теж давали ЦУ.

"Мені телефонувала директорка школи, каже, нащо ви батьків збираєте. Нікого кликати не треба. Вас не пустять нікуди. Будуть розглядати суто фінансові питання. Не приходьте. Далі ми були в музичній школі. Там мені директорка сказала вже особисто, що треба від громади лише двоє батьків. Там все буде по списку, щоб люди не заважали."

Є старий радянський анекдот про відвідування школи, де навчався Вовочка, Михалом Сергійовичем Горбачовим.

Вчителька просила Вовочку в школу не приходити, аби він йому зайвого не сказав. Вовочка не послухався, бо було йому вдома сумно без друзів, прийшов в школу і побачив, як Михайло Сергійович питає хлопчика:

- Кто твой отец?

- Ви, Михал Сергеевич!

- Кто твоя мать?

- Родина, Михал Сергеевич!

- Кем хочешь стать?

- Космонавтом!

- Неси документы – подпишу!

Далі запитує дівчинку, однокласницю Вовочки:

- Кто твой отец?

- Ви, Михал Сергеевич!

- Кто твоя мать?

- Родина, Михал Сергеевич!

- Кем хочешь стать?

- Прачкой!

- Неси документы – подпишу!

Вовочка вибіг до Горбачова. Той і його запитав:

- Кто твой отец?

- Ви, Михал Сергеевич!

- Кто твоя мать?

- Родина, Михал Сергеевич!

- Кем хочешь стать?

- Беспризорником!

- Почему?

- А нахYR мне такие родители?


Попри намагання місцевої влади ізолювати громаду від високопосадовця, мами все ж прийшли на зустріч. Прес-секретар уповноваженого з прав дитини Олена Розвадовська запевнила, що пройдуть всі, що б там місцева влада не вигадувала.Селищний голова зустрів Павленка в "норковій" шубі і з годинником Zenith за понад півсотні тисяч гривень. (Довідково в декларації Садовського загальна сума сукупного доходу, гривні, у т.ч. (декларанта) – 129 749 грн., членів сім'ї – 96 400 грн.)Павленко запитує місцевого урядника:

"Чому селищна рада вирішила свої фінансові питання за рахунок дітей? А як щодо грошової оцінки землі? Кого можна найлегше образити? Дітей? Майбутнє школи від нас залежить. Нечесне рішення прийняла селищна рада в минулому році. По-перше двічі підняли ціну за навчання, а по-друге зменшили кількість дітей, що можуть навчатись, це при тому, що охочих 3 діток на 1 місце."

"Те, що в селищній раді більшість "Партії регіонів" – це окремий "подарунок" почесному голові партії (Януковичу – прим. авт.). Президент оголосив про те, що 2013 рік – це рік дитячої творчості. Я до Вас звертаюся, зберіть комісію, зробіть розширене засідання комісії бюджетної й з питань освіти. Це питання треба негайно вирішити. Звертаюсь до депутатського корпусу – підтримайте ідею Президента. Якщо треба буде, я готовий говорити з керівництвом області щодо фінансування закупівлі нових інструментів," – додає уповноважений президента з прав дітей.

Це не перший раз, коли Вадим Іванович Садовський член "Партії Регіонів" підставляє слово президента.

(Янукович каже, що Біличанський ліс не дасть дерибанити й він буде Національним парком, а Селищний голова з депутатським корпусом роздаєcотні гектарів національного рекреаційного ресурсу міфічним кооперативам).

"Криза прийшла в Коцюбинське в 2006 році, як мене обрали," – сказав правду, селищний голова Вадим Садовський.

Окрім Павленка й місцевої влади, на зустріч приїхали й помічники новообраного народного депутата Вячеслава Кутового, які пояснили місцевій владі, звідки треба брати гроші.

"Потрібно розуміти, що в Коцюбинському не робили нову грошову оцінку землі вже 10 років. А мають робити кожні 7 років. Відповідно, зараз грошова оцінка землі в селищі на рівні 30 гривень, для порівняння в Ірпені це 150 гривень. Хто буде відповідати за те, що селищний бюджет вже мінімум три роки недоотримує кошти з цього джерела надходжень?" – запитує помічник народного депутата Олексій Туровський.

"От бачите, ми невеликі спеціалісти, які тут зібрались робочою групою, сіли й знайшли кошти, щоб взагалі вдвічі збільшити кількість учнів музичної школи. Я хочу, щоб приклад Коцюбинського став показовим для місцевої влади в інших регіонах. 20 лютого ми маємо зустрітися з селищним головою в Адміністрації Президента щодо цього питання. Цей рік був оголошений роком творчості й ми маємо розуміти, які системно нові рішення потрібно прийняти, щоб забезпечити місцеві бюджети. Ми маємо забезпечити всіх дітей, що бажають додатково навчатись у гуртках та секціях цією можливістю," – говорить Павленко.

Батьки хотіли розповісти чиновникам про методи, якими в Коцюбинському тримають бюджет на плаву за рахунок прав їхніх дітей:

"У нас вчителів музшколи за свій рахунок відправили у відпустку."

На цю репліку директорка музичної школи Мая Неголюк рішуче прошепотіла мамі:

"Альона, це уже не ваше дєло".

"Так і в дитсадках відправили за свій рахунок вихователів," – не вгавали небажані гості на зустрічі – активні батьки.

Їм пояснили пошепки, що і це не їхня справа.

Так дивно, батьки платять податки і сплачують за навчання в музшколі чи дитсадку, треба йти на роботу, щоб заробляти гроші й платити державі податки й годувати сім'ю, а те, що дітей нема на кого лишити, чи вони не будуть навчатися в муз школі – не їхня справа.

"За що я люблю українських чиновників, вдома ви прекрасні мами, а на роботі ми приходимо і стаємо якимbсь нелюдами," – говорить Павленко.

Що найбільш показове, це те, що коли в селище їхав одіозний Петро Мельник, то на сайті селищної ради аж кишіло повідомленнями про візит чиновника та його звитяги.

Але Коцюбинська Республіка вкторе доводить, що тут діють свої закони. На сайті селищної ради про візит Павленка ані слова. Пост-фактум теж нічого про суть самого візиту. Там один позитив про Мельника і відкриття для дітей озера непридатного для купання.

Що таке для них Адміністрація Президента, ініціативи гаранта? Хто такий Павленко?

Нашому кореспонденту селищний голова заявив, що про візит Павленка дізнався з мого блогу, а не з офіційних джерел.

Якщо сайт Адміністрації Президента, де написано про візит в їхній населений пункт не читати, то про яке втілення року дитячої творчості чи оголошення лісу Національним парком ми можемо говорити в державі? Такий рівень місцевих керманичів.

Наостанок, Юрій Павленко, якому Садовський, мабуть, сказав, що в променях доброти й слави вони не купаються й про селище в ЗМІ йде один негатив, Уповноважений з прав дитини попросив мене написати щось хороше про селище. Це почула одна з мам:

"Скажіть що – ми напишем. Про Вас – напишем, а про них нема що писати. Підземного переходу через залізничне полотно немає. Надземний аварійний з коляскою не заїдеш. У нас гинуть діти на колії. Дороги не чистять так, що боїшся впасти, ліс дерибанять собі й своїм родичам ганебно і відкрито, дах в школі тече, в музичній школі не будуть набирати дітей цього року. Суцільний позитив за такого врядування."

Уповноважений з прав дитини наприкінці пообіцяв допомогти й написати відповідне звернення щодо підземного переходу.

Сьогодні про селище Коцюбинське всі читають позитивну новину, бо рідко в якому селищі чиновник носить на руці півсотні тисяч гривень.

Спитє жители Багдада. В Багдаде все спокойно.

powered by lun.ua
Коментарі — 31
Kapitan_Kapitan _ 20.01.2013 11:39
IP: 92.249.89.---
Не зрозумів все таки: кошти на муз.школу та нові інструменти знайшли, питання закрите, чи все залишилися на рівні балачок?
koosss _ 18.01.2013 16:33
IP: 81.95.178.---
Helena_T:
А звідки знаєте, що з Дніпропетровська?
Согласно whois адреса 46.98.117.* принадлежат провайдеру Фрегат
inetnum: 46.98.0.0 – 46.98.127.255
netname: FREGAT-NET
descr: FREGAT
country: UA
...
address: ISP "Fregat"
address: Koltsova str. 8 of. 1
address: 49000, Dnepropetrovsk

На сайте Фрегат есть информация о том, что они работают в Днепропетровске и области (плюс вроде бы Запорожье).
Helena_T _ 18.01.2013 15:51
IP: 195.177.73.---
Brabus:
А звідки знаєте, що з Дніпропетровська? А в Дніпропетровську як раз купа підставних людей, на яких оформлювали ділянки в лісі blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/4fe9b5b9056cc/ каг бє
Може це малограмотному організатору дерибану на місці нейметься? І таке дурило!!! Пише: "І попросили де що дізнатись." Де? Що? чи "дещо"... Убожество. Ще цитатка."Ірині від себе, з Вашого дозволу, скажу що я розумію), навіть з під палки не змусиш, так би мовити..." Що не змусиш з-під палиці? Ну набор слов і запор мислі.
koosss _ 18.01.2013 14:47
IP: 81.95.178.---
Brabus:
Дякую усім за увагу до моєї персони.
Это не троль, а эксгибиционист пишет из днепропетровского дурдома.
Natal-XA _ 18.01.2013 12:06
IP: 95.132.149.---
Brabus:
Не знаю, що там Ви дізнались такого "секретного". Але от, що ми дізнались: Ви- троль з низьким інтелектуальним та освітнім рівнем. ("деякі" – пишемо разом, але тут краще "дехто". "Все дуже просто ніж Ви гадаєте" – все простіше, ніж Ви гадаєте. Перш, ніж вчити інших, я вже писала, читайте закони уважно, а тепер раджу й підручник української мови для 5 класів). Останній Ваш пост взагалі позбавлений будь-якої логіки й здорового глузду. Змінюйте нік й не ганьбіться більше.
Natal-XA _ 18.01.2013 12:04
IP: 95.132.149.---
Brabus:
Ті люди, які незадоволені роботою Ірини і за неї голосували й ті, хто голосував за інших кандидатів, можуть до неї підійти в будь-який час. Зокрема в грудні був звіт депутата й вони могли спокійно прийти на зустріч й поговорити про те, чим незадоволені й що треба вирішувати. Більше того, про це можна писати навіть анонімно на сайті громади в коментарі. Але чого боятись? Вона допомагає людям навіть не свого округу. Щоразу вислуховує людей на вулиці, дає свій телефон й на відміну від інших депутатів, бере телефон, перетелефоновує й допомагає. Але незадоволені таки є. Знаємо вже одного,на Меблевій – Василь (Ви бува не Василь?. Він купив в роздерибаненому лісі ділянку. Звісно, йому не подобається, що Федорів захищає від забудови ліс. Але він за неї не голосував. Очевидно, що Вас таки вмили ми всі й Вам, нереалізованому самцеві, як зазначив один з коментаторів, дійсно, вже нема що сказати на свій захист.
Kozyr _ 18.01.2013 00:07
IP: 195.18.31.---
Brabus своїми коментарями відвертає увагу від суті цієї статті, змушуючи задуматись не над даною темою.
Ivan7 _ 17.01.2013 21:32
IP: 92.49.244.---
Brabus:
Качати права "з під тишка" це прикмета боягуза. І під впливом полохливості жодна якість людини так не прогресує як дурість. Тому можу порадити Ірині не звертати уваги на зовнішнє скавучання та скиглення нереалізувавших себе самців, а впевнено іти наміченим шляхом.
reed _ 17.01.2013 14:00
IP: 190.80.112.---
Автору – хай Вас Бог підтримує і допомагає. Це дуже добре, що у нас є такі небайдужі люди як Ви.
Natal-XA _ 17.01.2013 12:26
IP: 95.132.92.---
Brabus:
Якщо б Ви були дійсно освіченою людиною, то розуміли б, що за правилами діловодства Ви викладаєте суть, а наприкінці пишете ПРОШУ (у зверненнях, запитах, позовах до суду тощо) й вказуєте суть того, що просите. Гляньте ще раз звернення народного депутата Кутового до ради, яке Вам вже лінкували. Але про що можна говорити з людиною, яка не розуміє юридичну різницю між депзапитом і депзверненням попри посилання на Закон України? Різницю між словами інцидент та прецедент? Вам людина виклала документи, то Ви вже й не знаходите виправдання тому, що Ви тролите під двома блогами кілька тижнів? Правду тут хтось написав, можна взяти нік дорогої машини, але, на жаль, освіченість людини воно не піднімає. ПС (Федорів – він того не вартий, щоби Ви йому відповідали. Брабус відтепер для мене – недоосвічений троль).
Natal-XA _ 17.01.2013 12:24
IP: 95.132.92.---
Brabus:
Те, що Ви, Брабусе, неграмотна людина – для мене вже факт в кубі. Перше – не знаєте значення слів й їх неграмотно вживаєте, далі говорите про базу дипзапитів, якої не існує, очевидно, бо лінків ми так і не побачили, значить Ви знову підмінили поняття, потім вважаєте, що депутат може проконтролювати, чи правильно йому нададуть відповідь за усіма правилами діловодства, написавши, "на Ваше депутатське звернення N... від..., повідомляємо..." (Вас вже не цікавить, помітьте, хто помилився, але ж Ви третій тиждень хочете з'ясувати правду, чи було письмове звернення? Так? То дали б своє звернення на Ірпінь й написали б, чи було депутатське звернення й попросили б копію Слабо докопатись до суті?). І з чого я найбільше посміялась, так це з формулювання "жалюгідне прохання", результатом якого став приїзд Павленка в селище, значить воно таки мало результат.
Ірина Федорів _ 17.01.2013 11:52
IP: 91.209.55.---
Розміщуйте:) я не проти. Доступ до пошти і зображень мають всі, хто хоче.
Ірина Федорів _ 16.01.2013 17:41
IP: 91.209.55.---
brabus2013@ukr.net
пароль: brabus2013

Оскільки Ви зі мною не збираєтесь листуватись:) але таки десятками коментарів переписуєтесь під блогом зі мною й читачами, й є, напевно, за останні кілька тижнів найбільш активним коментатором блогу, я таки надсилаю Вам скан-копію письмового дипзвернення до Павленка, на скриньку, яку спеціально для Вас створила, Brabus-e.

Додаю другим листом 1 стор відповіді на звернення від Ірпеня щодо музшколи (2гу не сканую, бо й так видно, що письмове звернення було не лише на Павленка щодо школи):)

Я не знаю навіщо воно Вам АЖ ТАК треба, але мені не шкода:)

А про яку базу запитів депутатів Ви говорите? Мені теж, як і іншим дописувачам, дуже цікаво. Я б її залюбки подивилась, але не знала, що така існує.
Natal-XA _ 16.01.2013 16:17
IP: 95.132.26.---
Brabus:
Шановний Брабусе, прошу Вас переглянути офіційний сайт Адміністрації Президента, де йдеться про депутатське звернення Федорів щодо музшколи president.gov.ua/news/26574.html
Далі раджу Вам зайти на сайт громади селища за посиланням kotsubynske.com.ua/2012/12/17/kyjiv-pohodyvsja-podovzhyty-v-kocjubynskomu-komunalnyj-transport-teper-oblast-zvolikaje/ там є відповідь на депутатське звернення Федорів. Якщо депутат тихо робить свою роботу й пише за результатом і не робить новини з того, що "оу! дивіться! це черговий А4 який я написав – я молодець", то це не означає, що немає депутатських звернень. А Вам шановий, як і інші люди, я раджу більш вдумливо читати те, що Вам пишуть. Нас цікавлять не зображення запитів, а результат роботи. Він є. Таких би депутатів з 30 хоч би 5 було й селище б гриміло.
І я теж хочу отримати лінк на базу даних депутатських запитів, на яку Ви посилаєтесь. Чи ви знову, шановний, переплутали, як називається те, що Ви хотіли назвати?
skeptik111 _ 16.01.2013 15:31
IP: 93.75.184.---
metrolog:
Ну кому еще не ясно, что бандюк енакиевский и его гопота дорвались до власти исключительно для того, чтоб грабить Украину??? В их интересах закрыть любые школы, т.к. тупым быдлом управлять на много проще! Кстати, а куда павленко затосовал свой майдановский помаранчевый шарфик???
Отож... ((
Kozyr _ 16.01.2013 13:21
IP: 195.18.31.---
journalist2011:
Іра, я бачу тут багато ваших прихильників))) Не дивно, що керівництво селищної ради так "ефективно" працює, їм немає коли, зайняті написанням коментарів під вашими блогами))))
И мер мониторит блог, узнает полезные новости
Ірина Федорів _ 16.01.2013 11:45
IP: 91.209.55.---
Brabus:
Мені здається, Ви заплутались.

Я робила депутатське звернення. Минулого разу просили Вашу пошту, щоб я його Вам надіслала. Звернення були письмові на селищного голову, на Присяжнюка, на Скаржинського і на Кутового. Так само Письмове звернення я робила на Павленка, як бачите є проміжний результат. Просили Вас дати Вашу пошту. Я дійсно можу надіслати Вам особисто копії звернень, але без додатку – підписів батьків на 4 аркушах, бо не думаю, що доцільно Вам надсилати без їхньої згоди копії їхніх особистих даних і підписів. Адресу Вашої електронної скриньки я так і не побачила.

Щодо звернення народного депутата Кутового. Я його Вам навела як приклад того, що навіть народний депутат України не може собі дозволити написати депутатський ЗАПИТ без затвердження його на засіданні ВРУ. Це звернення Кутового аж ніяк не має відношення до теми музичної школи.

Якщо Вам так болить – далі чекаю на Вашу електронку, щоб надати копії звернень. Але мені здається, Ви дійсно не розумієте, про що Ви пишете.
Ірина Федорів _ 16.01.2013 11:36
IP: 91.209.55.---
Коментар видалено автором блогу
journalist2011 _ 16.01.2013 11:05
IP: 62.80.160.---
Іра, я бачу тут багато ваших прихильників))) Не дивно, що керівництво селищної ради так "ефективно" працює, їм немає коли, зайняті написанням коментарів під вашими блогами))))
koosss _ 16.01.2013 02:57
IP: 81.95.178.---
Brabus:
То авторка казала що був запит, потім казала що було звернення.
"Ход, ход, ход, одесский пароход..."
ПРдунское трололо делает вид, что не понимает разницы между депутатом ВР и сельрадой и страшно волнуется за Коцюбинское.
При этом волнуется, малохольное, из самого Днепропетровска, ближе села, видимо, не нашлось.
Lilit _ 16.01.2013 00:54
IP: 95.158.22.---
Brabus:
Боже, знову повернувся той, хто не знає різниці між інцидентом і прецедентом:) Смішно. Минулого разу думала, що у Вас руки в клавіатурі застрягли.
Ану, просвітіть, що це за така чудо-база, в якій можна подивитись запити депутатів всіх рівнів? А я дам тоді лінк на 21 статтю, яку тут зацитували.
Я так розумію, закон Ви не читаєте, як і словник чужомовних слів. Ще раз пишу й дублюю dostoyevsky запит має підтримати рада. Що не ясно? Тобто, в порядок денний, на сесію й підтримка більшості. Тоді є запит. В Коцюбинському про волю депутатів Вам написали.

Для inkcezitor якого вже на місцевому сайті вичислили як людину під ніком "фанат сельради" – фанатійте від своїх сільрадівців хоч до втрати свідомості, від їхніх годинників, шуб, від того, що діти гинуть на залізнични коліях, від закриття музичних шкіл, від нечищених вулиць, від зруйнування дитсадка забудовником. У Ваш фанклуб не вступлять. Батьки знають хто є хто, як і люди в селищі.
Kozyr _ 16.01.2013 00:10
IP: 195.18.31.---
Батькі учнів муз.школи зіткнулися з депутатом Федорів по своєму питанню. На сьогодні завдяки її ініціативі звернутись до Павленко маємо позитивний проміжний результат – проблемою зацікавились в АП, дали доручення місцевій владі збільшити набір дітей, знизити необгрутовано високу плату, запропонували школі фін.допомогу в частині прибання нових інструментів, направлено звернення до прокуратури. Для нас, людей, які не мають досвіду боротьби із незаконними і несправедливими рішеннями, це перша зустріч, коли чиновник слухав, записував, після зустрічі сам телефонував місцевому депутату з приводу нашого питання, було проялене бажання системно вирішити проблему. Давайте не будемо передчасно звинувачувати Павленка у наступній бездіяльності. Через місяць будуть перші результати, тоді й поговоримо.
А щодо негатива, то журналіст і депутат повинен допомагати вирішувати проблеми людей, а це звичайно тягне за собою негатив. Про селище пише все так,як є.
inkvezitor _ 15.01.2013 22:55
IP: 46.185.11.---
Вся причина агрессии этой депутатши против Коцюбинского вот в этом:

rutube.ru/video/private/ aa7c60965ded35f402c0ea3e96cb38c9/?p=lwwl5mdprCLPmnNES7Er8g==
(после private/ убирите пробел)

Она – это аутоимунное заболевание Коцюбинского. У нее все плохие, а она одна в шоколаде. Все кто здесь ей симпатизирует, просто ее не знают, и поэтому идеализируют. Столкнетесь – поймете, и быстро измените своё мнение. Проверено на многих жителях Коцюбинского.
Alexasha _ 15.01.2013 21:51
IP: 64.180.80.---
Ирина, спасибо за позитив! Рад, что наступили времена пакращення, и чиновники сельского уровня с нищенской зарплатой могут себе позволить носить такие шубы и такие часы. Это дает мне возможность с верой и надеждой смотреть в светлое ПРовское будущее!
reed _ 15.01.2013 21:30
IP: 190.80.112.---
Які ж тупі наші так звані високопосадовці!!
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter