1 липня 2013, 17:03

Прокуратура: ірпінські забудовники перешкоджали профдіяльності журналістів СТБ

Правоохоронці кваліфікували злочин, який мав місце в Ірпені після скандальної сесії, де затвердили зонінг території міста.Прокуратура визнала – на відео не що інше, як перешкоджання професійній діяльності журналіста. Про це йдеться на офіційному сайті прокуратури київської області.За кілька годин до цього на сайті Адміністрації Президента опублікували доручення глави держави: посилити нагляд за додержанням законів з питань свободи слова та оперативно реагувати на їхнє порушення.

Такі історії, як оця, зазвичай, намагаються кваліфікувати як прості хуліганські дії.

Як я і писала, ми докладемо максимум зусиль, щоб чоловік, який фізично перешкоджав знімальній групі виконувати свій обов'язок і зірвав журналістам хід зйомок відповів по закону саме за 171 саттею Кримінального Кодекса – перешкоджання профдіяльності журналістів.

Забудовник каже, що знімальна група була на його приватній власності? При цьому він не надав жодного документа, який би це підтвердив.

Але я не суніваюсь, що в забудовника ця земля може бути офіційно оформлена. Це така особливість ірпінського регіону, де рекреаційний ресурс (ліс, парк) стає "деревинною рослинністю" або "зеленими насадженнями" і далі йде у приватну власність.

Забудовникам та місцевим депутатам плювати не лише на ліс чи парк. Їм все одно навіть, якщо ділянка – це з великою ймовірністю братська могила радянських та німецьких вояків.

Нагадаю, інцидент зі знімальною групою трапився на вулиці Карла Маркса в Ірпені, коли журналісти програми "Вікна-Новини" намагались провести зйомку поблизу з черговим будмайданом.

Що ж робила після сесії про зонування знімльана група на вулиці Карла Маркса? Є доволі цікавий додаток до одного з рішень ірпінської міської ради 2003 року. У ньому перелік мало не 40 парків Ірпеня. Стільки їх було 10 років тому.

Що ж після 10 років місцевого урядництва влада Ірпеня залишила громаді?

Редакція "Вікна-Новини" продовжить висвітлення питань незаконних розподілів рекреаційного та земельного ресурсу в приватну власність.

А всім, хто чинитиме перешкоди знімальним групам будь-яких телеканалів або радійним журналістам чи газетярам, нагадуємо, що 171 стаття Кримінального Кодексу – є. І навіть попри велике бажання списати свої дії на "хуліганку" – нічого не вийде.

powered by lun.ua

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Вертикаль Зеленського допомагає дерибанникам Біличанського лісу

Вертикаль Зеленського – ОДА – підготувала на розгляд депутатів облради схему Київщини. За неї депутати не додивившись успішно проголосували 9 вересня...

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...