1 липня 2013, 17:03

Прокуратура: ірпінські забудовники перешкоджали профдіяльності журналістів СТБ

Правоохоронці кваліфікували злочин, який мав місце в Ірпені після скандальної сесії, де затвердили зонінг території міста.Прокуратура визнала – на відео не що інше, як перешкоджання професійній діяльності журналіста. Про це йдеться на офіційному сайті прокуратури київської області.За кілька годин до цього на сайті Адміністрації Президента опублікували доручення глави держави: посилити нагляд за додержанням законів з питань свободи слова та оперативно реагувати на їхнє порушення.

Такі історії, як оця, зазвичай, намагаються кваліфікувати як прості хуліганські дії.

Як я і писала, ми докладемо максимум зусиль, щоб чоловік, який фізично перешкоджав знімальній групі виконувати свій обов'язок і зірвав журналістам хід зйомок відповів по закону саме за 171 саттею Кримінального Кодекса – перешкоджання профдіяльності журналістів.

Забудовник каже, що знімальна група була на його приватній власності? При цьому він не надав жодного документа, який би це підтвердив.

Але я не суніваюсь, що в забудовника ця земля може бути офіційно оформлена. Це така особливість ірпінського регіону, де рекреаційний ресурс (ліс, парк) стає "деревинною рослинністю" або "зеленими насадженнями" і далі йде у приватну власність.

Забудовникам та місцевим депутатам плювати не лише на ліс чи парк. Їм все одно навіть, якщо ділянка – це з великою ймовірністю братська могила радянських та німецьких вояків.

Нагадаю, інцидент зі знімальною групою трапився на вулиці Карла Маркса в Ірпені, коли журналісти програми "Вікна-Новини" намагались провести зйомку поблизу з черговим будмайданом.

Що ж робила після сесії про зонування знімльана група на вулиці Карла Маркса? Є доволі цікавий додаток до одного з рішень ірпінської міської ради 2003 року. У ньому перелік мало не 40 парків Ірпеня. Стільки їх було 10 років тому.

Що ж після 10 років місцевого урядництва влада Ірпеня залишила громаді?

Редакція "Вікна-Новини" продовжить висвітлення питань незаконних розподілів рекреаційного та земельного ресурсу в приватну власність.

А всім, хто чинитиме перешкоди знімальним групам будь-яких телеканалів або радійним журналістам чи газетярам, нагадуємо, що 171 стаття Кримінального Кодексу – є. І навіть попри велике бажання списати свої дії на "хуліганку" – нічого не вийде.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...