16 квітня 2014, 15:05

Заступник голови КОДА – сподвижник дерибанників Біличанського лісу

У Київській облраді скандальне призначення. Нас, захисників лісу, воно не може залишити байдужими, бо як слушно написав журналіст-еколог Олег Листопад, ліси захищали особливо в період війни.

Але є такі мародери, яких у дерибанах тисяч гектарів Біличанського лісу не зупинить навіть війна. Тому призначення Олега Корбана на посаду заступника голови ОДА не могло залишитись непоміченим не лише журналістами, а й народними депутатами.

"За дерибаном Біличанського лісу стоїть Губський. У мене принаймні така інформація. Зараз заступником голови Київської обладміністрації призначили Олега Корбана – це навіть не на 100, а на 200 % людина Губського," – повідомив нардеп, який побажав залишитись невідомим.

"Чинний голова КОДА Шандра, виходить, разом з Губським та Корбаном – це організоване злочинне угрупування. Бо не може Шандра не розуміти, кого бере в заступники. Або він з ними, або ідіот. Опозиція прийшла до влади й вони тепер, очевидно, на новій хвилі думають, як протягнути нові межі й далі нищити ліс," – додає нардеп.

Наприкінці минулого тижня проти призначення Корбана виступили представники громадських організацій, які звинувачують його у фальсифікаціях на минулих виборах. А у 2012 році Корбан очолив штаб кандидата в народні депутати від Партії регіонів.У Верховній Раді проти такого призначення в обладміністрації вже виступило кілька депутатів.

"Погодження Адміністрації Президента Корбан не отримував. Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак призначив його, очевидно, бо дуже сильно хотів. Зазвичай, такі кандидатури узгоджуються з АП. Тому я та народні депутати Бондарев та Зубко ініціювали постанову, щоб Семерака зняли з посади," – розповідає нардеп Володимир Полочанінов.

Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак стверджує, що Корбана він особисто на посаду не призначав:

"Міністр Кабінету Міністрів не призначає, згідно з посадовими обов'язками, заступників чи голів облдержадміністрацій".

На сесії Коцюбинської селищної ради, яка відбулась 15 квітня, селищний голова Вадим Садовський та секретар ради Олександр Ковтач наголосили місцевим депутатам, що всі запити щодо погодження межі Коцюбинського, влада якого самозахопила Біличанський ліс і подери банила між депутатами і підставними, треба оновити і звернутися за допомогою вже до нової влади.

"Треба оновити запити. Нова влада. Нова держава," – пояснює кого треба просити про сприяння у дерибані Біличанскього лісу секретар-регіонал Олександр Ковтач.

Наші джерела повідомили, що в облраді вже є лобі, яке має протягнути це питання на позачерговій сесії облради, яка відбудеться 17 квітня, або на наступній черговій сесії.

"У порядку денному щодо меж Коцюбинського і Гостомеля питань немає. Але можуть з голосу винести," – зазначає депутат облради від УДАРу Леонід Танцюра.

Зараз в Адміністрації Президента дійсно готуються підписати указ про створення національного парку на території Біличанського лісу.

Про це свідчить відповідь на звернення депутата Володимира Ар'єва, датоване початком квітня.Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак зазначив, що проект указу щодо створення нацпарку на території Біличанського лісу Адміністрація Президента направила до Кабміну з метою актуалізації:

"До 24 квітня уряд повинен розглянути. Кабмін намагається у найкоротші терміни розглянути це питання, щоб потім відправити проект указу на розгляд Адміністрації Президента".Текст попереднього проеку указу ми вже отримали на журналістський запит і зараз чекаємо документів від Мінекології, яке чомусь зволікає.

Ми хочемо переконатись, що межа, яка фігурує в додатку до указу, відповідає тим нашим вимогам, які ми з самого початку виставили до влади.

Нагадаю, що під зверненням за Нацпарк лише за місяць ми зібрали близько 15 тисяч підписів.

Сьогодні екологи пікетують мінекології. Тема Біличанськоголісу – одна з ключових."Ми звертаємося до в.о. Президента Турчинова невідкладно підписати указ про створення на цій території національного парку, бо зараз функція лісу – це не лише буферна зона, яка захищає нас від наслідків чорнобильської катастрофи чи подібних техногенних катастроф," – пояснює коцюбинчанин Андрій Скіпальський.

"Ліс – це стратегічний захист мегаполісу і від ворога. У цьому лісі, до речі, заготовляли дрова на майдан і Кубів про це точно знає. Ми з ним зв'язувались і доправляли у найлютіші холоди дрова для майданівців," – додає Скіпальський.

Турчинов може увійти в історію й зробити те, чого громада чекає уже 5 років. Одним своїм підписом він може врятувати понад 6 тисяч гектарів лісу й захистити народне багатство.

І це прямий обов'язок Турчинова, з огляду за те, що всі ми виборюємо державу, де інтереси народу на першому місці.

powered by lun.ua

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...

Коцюбинське досі без опалення + 3 тижні канікул без дистанційки

Третє листопада. Далеко не у всіх оселях селища Коцюбинське (анклав у столиці) є опалення. Люди пишуть, що мерзнуть. Але найбільше шкода дітей, які наразі залишаються вдома у цих будинках в холоді через карантин...

Бюлетені на Черкаській ОВК закрили на ніч... шматком паперу А4 і пішли

На ОВК Черкащини відбувається дічяйша дічь. Перше спостерігачка Руху ЧЕСНО Ірина Латиш зганяла кворум, шукала членів ОВК, які не хотіли приймати протоколи з ДВК...

Як ЄС і "Слуги народу" віддали дерибанникам табір в Ірпені

На сесії Ірпінської міськради наприкінці жовтня депутати віддали табір під забудову. Було використано хитрі схеми забудовників – в детальному плані території зазаначається, що це будуть будинки рекреаційного призначення, а потім змінюється цільове призначення на житлову забудову...