26 червня 2014, 15:27

Кличко, не здавайте Біличанський ліс!!!

Сьогодні облрада могла ухвалити межі селища Коцюбинське, які б узаконили дерибан Біличанського лісу на рівні облради.

Питання не було в порядку денному. Його підступно мали внести з голосу.

Під облраду до Києва з Коцюбинського та Гостомеля, який теж хоче шмат лісу, ті, хто організовували антимайдан у селищах, звезли депутатів рад і бюджетників. Частина їх взагалі не знала, що робитиме під облрадою.

Ми дуже хочемо подякувати тим, хто будучи в радах селищ та в бюджетній сфері попередив нас, активістів та захисників Біличанського лісу напередодні. Ми встигли підняти інформаційну хвилю і на неї відреагував міський голова Києва Віталій Кличко на сайті Київаради.

Більше того майже вночі колишній депутат Київради з екологічної комісії Денис Москаль знайшов постанову Вищого адміністративного суду (касація), де чорним по білому Феміда написала, що Київрада правомірно не погодила селищу Коцюбинському межі.

1 травня підписано указ президента, який захистив Біличанський ліс від дерибану будь-якою з рад: чи то Коцюбинською, чи то Київською.

Але дерибанників така ситуація не влаштовує, бо вони мають відбити свою 501 ділянку (роздерибанили через депутатів і підставних).

До речі, майже 100 ділянок з цих 501-ї опинилась в руках депутата Коцюбинської селищної ради Євстифєєва. Сам Євстифєєв сьогодні перед камерами заперечував цей факт на телекамери й активно лобіював це питання в облраді.А ще рік тому на засіданні профільного комітету ВРУ слова прокурора про те, що Євстифєєву належать ці ділянки в лісі депутат, що курує дерибан лісу, не заперечив жодного слова.Зранку перед засіданням Київоблради озвучили, що Кличко підписав з селищним головою меморандум й погодили питання меж Коцюбинського не виносити сьогодні.

Текст меморандуму у залі засідань облради нам продемонстрував депутат Юрій Левченко, який зараз веде боротьбу із забудовою в Святошинському районі по вулиці Львівський та вивчає законність земле відводу військової частини для побудови Технопарку.При тому, що Кличко став міським головою й по суті проблема Біличанського лісу була вирішена указом президента, на картографічному матеріалі стоїть підпис голови облради, а касаційний суд визнав, що Київрада правомірно не погоджувала межі, в останньому пункті меморандуму фігурують слова, які є такими бажаними для одного з організаторів дерибану депутата Владислава Євстифєєва.

Документ 1941 року, часів СРСР, не має абсолютно ніякого змісту, бо там йдеться про переіменування селища.Щодо площі населеного пункту, то є документ від Ірпіенського виконкому (Коцюбинське – це селище в Приірпінні). Тут сам Ірпінь визначив: площа селища 87 га.Які ж апетити в дерибанників Коцюбинського та лобістів дерибану в облраді?

Попри те, що було оголошено про меморандум депутатам на сесії роздали проект рішення, який лобіюють екс-"регіонали", в тому числі й депутатка Наталія Семко, яка організовувала передвиборчу кампанію для Петра Мельника й наражала дітей на небезпеку.Згідно з проектом рішення, Коцюбинське з площею 87 га просить розширити її до 4065 га. Тобто майже у 50 (!!!) разів за рахунок того ж таки Біличанського лісу.

2000 тисячі дери банники пропонують віддати під нацпарк (торгуються, як на базарі), а 2 тисячі подеирбанити. І це ніхто не приховує."Яка різниця, хто буде дерибанити? Київрада чи Київоблрада," – говорить з трибуни УДАР-івець Леонід Танцюра.

(Тобто в лавах УДАР-у області вже говорять про дерибан відверто і на камери! І їх це влаштовує!)

Однопартієць Кличка відверто на камери вже після підписання меморандуму звинувачує Київраду, яку по суті контролює Кличко в тому, що столиця дерибанитимуть не гірше. Тому у нього закономірно виникає бажання подерибанити на рівні області.

Статус нацпарку, за який ми воювали 5 років і який наданий 1 травня завдяки указу президента, унеможливлює прийняття рішень на рівні місцевих рад. Це вже національний парк з усіма відповідними погодженнями.Кличка втягнули в чергову авантюру. Але ті, хто стояв на захисті лісу років вимагають, аби їх включили до цієї групи, яка буде вирішувати і обговорювати це питання.

Наші пропозиції до робочої групи:

Полочанінов Володимир – нардеп, який допоміг дотиснути підписання указу про створення нацпарку й вже має досвід зі створенням не одного нацпарку в Україні.

Ар'єв Володимир – нардеп, який йшов до Верховної Ради, обіцяв захистити ліс від забудови, допомагав активістам у боротьбі за збереження лісу.

Крутько Володимир – єдиний депутат Київоблради, який на засіданні категорично виступив проти дерибану й наголосив, що до робочої групи мають увійти ті, хто захищав ліс і володіє питанням.

Левченко Юрій – депутат Київради, який захищає і обстоює незаконні забудови Києва.

Луценко Ігор – депутат Київради, який виступав теж проти незаконних забудов міста Києва.

Андрій Скіпальський – коцюбинчанин, який веде боротьбу із дерибаном Біличанського лісу з 2009 року.

Агеєва Вероніка – еколог, яка займається темою Біличанського лісу вже понад 10 років й неодноразово виступала в Київраді.

Міністерство екології теж висловило бажання дати свого представника. Ми переконані, що аналогічні представники мають бути від Святошинського ЛПГ, які обслуговують ліс з 1957 року й по суті є землекористувачами з того часу.

Представники земельного відділу Київради та юристи, які вели справи проти дерибану лісу. Ми залишаємо за собою право після колективної наради ввести інших членів.

Я теж прошу включити мене до робочої групи.

За ліс також боровся від самого початку наш земляк – Ігор Домбровський, який зараз добровольцем пішов на фронт захищати кордони України. Він не зміг сьогодні бути під облрадою, але попросив передати пару слів борцям за "межі":

"Я всіх, хто хоче утверджувати межі запрошую на межу України з Росією. Ми як раз тут стоїмо за межу, тільки іншу. Тут є де воювати – нема ким пререкрити кордон. Тут значно краще, ніж на сцені з Петром Мельником. Але я розумію, що ані Башун, Садовський, ані вєлікій комбінатор Євстифєєв, ані секретар ради Ковтач, який ходив сьогодні, як мені сказали, на мітингу в погонах полковника, не приїдуть відновлювати межу нашої держави"."Ніхто із них не зробив жодних дій, аби нам допомогти. Що їм до країни? Вони за свої ділянки можуть повоювати лише як Путін – з-за спин пенсіонерів та бюджетників, яких або залякали, або обіцяють, як завжди, золоті гори. Роблять все, щоб протягнути дерибан 501 ділянки 2008 року," – додає Домбровський.

Коцюбинчанин Домбровський додає, що якщо в Коцюбинському дійсно хочуть розвитку, то хай відзвітують, скільки квартир і дитсадків дасть новий комплекс "Атлант" на 6 тисяч і пояснять, чому було 4 дитсадки, а стало 2:

"А ще хай пояснять, чому вбивають у селищі розвиток підприємств й нищать їхнє дороге устаткування й робочі місця. Від цього страждає бюджет".

До відома пана Кличка, коцюбинчани просяться стати частиною столиці, бо їх дістали от такі дороги, бо ми кілька кілометрів від Києва.Ціни на опалення понад 10 гривень від монополістів.

І ось результати соцопитувань, які провели буквально рік тому фахівці Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.До речі опитування проводив один з політиків Приірпіння.

То може одразу, щоб двічі не сперечатись і не вступати в затяжний діалог з дерибанниками, провести місцевий референдум і дізнатись думку людей. Тоді всі питання відпадуть самі собою: і ціни на опалення, і ціни на проїзд. І ніхто не буде курувати з нашого селища дерибанні питання.

Пане Кличко, при всій повазі, у Вас в руках і рішення судів, і погоджений план, і соцопитування. Тому я навіть не припускаю, щоб Ви здали Біличанський ліс дерибанникам.

Ми готові допомогти з огляду на досвід, який отримали за 5 років боротьби.

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...