14 серпня 2014, 10:27

Екс-регіонали покривають беззаконня священика УПЦ КП

Історія з скандальним парканом довкола приміщення колишнього дитсадка у селищі Коцюбинське має своє епічне продовження.

Кілька місяців люди, деякі депутати та один з членів виконкому безрезультатно просили і селищного голову, секретаря ради та депутата Ільницького (отця Миколу) надати документи на будівництво.

Проведення незаконних робіт викликало обурення громади. Отець Микола (депутат Ільницький) своїми незаконними діями провокував конфлікт громади та біженців, які виходили на його захист.

І рада, і отець Микола (депутат Ільницький) документи не надавали. На відео чітко видно, як на прохання надати документи отець в рясі йде геть від представників територіальної громади і каже, що це все – провокація.І ось нарешті замість документів на псевдоофіційному сайті селищної ради (сайт зареєстрований на невідому фізособу) з'явився кліп із документами.Це, мабуть, вперше, в історії ділової переписки країни селищна рада замість того, щоб надати документи займається разом із отцем кліпмейкерством.

"У документах показано лише те, що вони хотіли показати. Невідомо, хто користувач ділянки, бо показали лише цільове призначення, дату та номер. Жодного підтвердження, що власник має правовстановлюючий документ на землю або чинний документ на користування. Отже визначити, хто має право будувати там паркан, неможливо. Так само і межі ділянки викликають масу питань," – аналізує відеоролик правник Юрій Брикайло, який спеціалізується на земельному праві.

Те, що відеокліп – це чергове намаганння влади прикрити незаконні дії депутата Ільницького – стає беззаперечним фактом.

Ось проміжна відповідь від Інспекції держархбудконтролю (від 6 серпня 2014 року), чиї експерти виїздили на місце й проводять перевірку.Отже отець порушив закон, а рада його покриває й монтує відеокліп, аби не надавати документи.

У офіційній же відповіді від селищного голови Вадима Садовського йдеться про те, що депутат-отець Ільницький не має навіть договору оренди і межі в натуру, як слід, не виносились.Коли ми з джерел правоохоронних органів отримали копію держакту стало зрозуміло, чого його нікому не показують.

Коцюбинській селищній раді, яка показує цей документ, як доказ, було вкрай невигідно, щоб ми побачили з ким межує ця ділянка на держакті.

Тут чітко написано: Святошинське ЛПГ – комунальне підприємтсво столиці.Ось ця відстань від Б до А.А тоді виникає питання: як, маючи держакт, який засвідчує, що сусідній землекористувач столичне комунальне підприємство, депутати Коцюбинської селищної ради у 2008 році могли роздерибанити ділянки у Біличанському лісі, що перебувають поза межами селища?Цей держакт виданий аж ніяк не релігійній громаді, а Меблевій фабриці. Й ніхто цього акту не переоформив за стільки років. Більше того, в кадастрі зараз межа цієї ділянки виглядає по-іншому: з трикутної вона стала "П"-подібною.

Як уже йшлося раніше, співпраця між "регіналами" і священиком УПЦ КП була давно. Отець брав участь в агіт-кампанії Петра Мельника й не протестував, коли дітям сказали купатися в озері, де купатися заборонено.

Потім рада погодила приватизацію частини колишнього дитсадка для цієї релігійної громади за копійки. Тут мав би бути реабілітаційний центр, натомість свідки кажуть – вівся готельний бізнес.Коли ми викрили це, у коментарях почалися погрози.

Після перевірки електронки, під якою зареєструвався користувач, що писав погрози, через пошуковик, стало відомо, що в Інтернеті є багато оголошень про продаж секонд-хенду та інвалідних колясок.Тут дають не лише електронку, з якої пише захисниця отця, а й вказують адресу, яка збігається з адресою релігійного центру.

Також ГО "Логос" Николай (очевидно отець Микола) та Леся (що фігурує в продажі інвалідних візків та секонду) значаться в одному з численних оголошень як організатори семінарів з холотропного дихання і покращення карми.Історія з парканом допомогла громаді зрозуміти: обіцяного реабілітаційного центру не було, вівся готельний бізнес, велась торгівля секонд-хендом (гуманітаркою), церква УПЦ КП в Коцюбинському в особі отця Миколи (депутата Ільницького) співпрацює з "регіоналами", що подерибанили ліс.

Але ми у своїй боротьбі з свавіллям депутата-отця таки отримали документ, який посвідчує – з Коцюбинським по вулиці Меблевій та Лісовій межує Святошинське ЛПГ. І селищна рада сама посилається на цей документ.

Держакт ми обов'язково долучимо до матеріалів на робочій групі, яка розглядає питання з межами Коцюбинського. Хочеться вірити, що ліс ми вкотре відстоїмо.

І дуже хочеться вірити, що УПЦ КП зрештою відреагує на те, що відбувається в селищі й змінить настоятеля, через правопорушення якого довіра до УПЦ КП в селищі падає.

powered by lun.ua

Жуків острів. Який капкан готують у Верховному суді і яка позиція ГПУ?

У справі щодо Жукового острову – перемога. ГПУ 11 травня виграло справу в апеляційній інстанції. Цінність острова на Дніпрі переоцінити важко...

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...