Ірина Федорів Журналіст та викладач

96-й округ: як автомайданівець Коба співпрацює з екс-регіоналом Федоруком

10 жовтня 2014, 13:21

За кількістю кандидатів, що балотуються в нардепи, 96-й округ побив рекорди минулих виборів. Хоча у 2012-му році тут обирали лише з-поміж 8-х кандидатів.

У 2012 році рекордсменом був 95-й округ, кандидатів якого ми вже проаналізували, де за мандат боролось 48 претендентів. Цьогоріч на 96-му окрузі їх аж 50.

Тепер ставки виросли. У цьому окрузі балотується чинний депутат та екс-регіонал Ярослав Москаленко.Це його перша каденція у статусі нардепа, до цього Москаленко працював заступником голови КОДА Анатолія Присяжнюка, який у ньому бачив конкурента і з слів нашого джерела, сприяв переходу до ВР.

Попри дерибанні настрої в ОДА, екс-регіонал Москаленко у статусі нардепа виступив за збереження Біличанського лісу.

І хоча зараз нардеп активно допомагає нашим військовим в зоні АТО, а також підтримує в Коцюбинському дружину загиблого комбата Гуменюка, під час майдану Гідності він до останнього так і не вийшов з Партії регіонів і в Раді голосував за "диктаторські" закони 16 січня.

Цей критерій вважається основоположним принципом для люстрації тих нардепів, які були у владі. Такий принип підтримують читачі "Сайту громади Приірпіння", яке частково входить до 96-го округу (м. Буча).(В опитуванні взяло участь понад 400 респондентів).

Як стало відомо днями, агітацію екс-регіонала Ярослава Москаленка оформили у стилі кандидатів від блоку Петра Порошенка і роздавали в наметах одноіменного блоку.Цю ситуацію у штабі кандидата нам коментувати відмовились.

Більше того, у середу в Бучі відбувся підкуп виборців нібито від штабу Ярослава Москаленко і нашим активістам вдалося зробити ось таке фото."Мені зателефонували мої знайомі і сказали, що їх запросили з штабу Москаленка на зустріч в Бучі. Я приїхала,Були переважно молоді люди, деяких з них, як мені відомо, ведуть не здоровий спосіб життя. Вони на папірці вписували свої паспортні дані і один з хлопців, що на фото тримає папір, він запитував у представника штабу: "Так за кого треба буде голосувать? За Москаленка?"

Обіцяли одразу дати гроші і після перемоги частину. Ще сказали, що в комісіях є всюди свої люди і вони по паспортним даним та корінцеві бюлетеня зможуть вичислити, чи "правильно" людина проголосувала," – розповідає журналістка Олена Жежера.

У штабі повідомили, що готівку на руки не давали, а з агітаторами заключили офіційні договори й, згідно закону та умовам договору, мають виплатити їм гроші на 17-й день після виборів.

Загалом на всю Київську область аналітики "Чесно" зафіксували трьох нардепів, що голосували 16-го січня й ідуть знову до парламенту.До Верховної Ради також хоче потрапити чинний міський голова Вишгорода екс-регіонал Віктор Решетняк.Під час передвиборчої кампанії між Решетняком та Москаленком були доволі приязні стосунки й Москаленко навіть визнавав, що під час передвиборчої кампанії Решетняка у 2010-му році він агітував за міського голову Вишгорода.

Але тепер у міського голови Решетняка з нардепом Москаленком війна, бо команда нардепа допомагає місцевим активістам викривати дерибани лісу у Вишгороді та дерибани землі.Те, що Решетняк екс- "регіонал" теж не зупиняє його від масової агітації в стилі блоку Порошенка.Від "Опорзиційного блоку", який по суті створили екс-регіонали, балотується Роман Буковський – член виконкому Новопетрівської ради, який є директором КП ФК "Межигір'я".

Окрім футболу в Нових Петрівцях Роман Буковський має звичне для політиків захоплення – будує будинки.У деяких файлах програм кандидатів є збіг, який може вказувати на їхню технічну природу. Так безробітного Володимира Мостіпана, беробітну Ларису Моценко та директора департаменту лізингу НАК "Украгролізинг" Олександра Ціомальчука поєднує опція "Ким збережено" – RePack by Diakov.Завдяки тому, що мої студенти з Могилянки на спецкурсі ретельно аналізують частину округів міста Києва, вдалося з'ясувати, що така опція у властивостях притаманне файлам програм кандидатів саме від "Опозиційного блоку".

Такий збіг можна помітити в інформації про створені файли програми Ірини Малюк (округ 218) та Михайло Гукалов (округ 219).

Від Тигипової "Сильної України" в нардепи мітить Юрій Єгоренко, який народився на території сучасної РФ, а зараз мешкає в Ставутичі, де працює директором підприємтсва "Гранд-Сервіс" (будівельний бізнес та будматеріали).

Не так давно Єгоренко очолював у Славутичі "Нашу Україну", а зараз очолює громадську раду при виконкомі Славутича.

На 96-му окрузі ще не щез комунізм. Представник цієї партії – Микола Захарчук. На минулих виборах він набрав понад 4 % голосів.

Йому майже 70 років.

Ще один нерейтинговий кандидат, на якого варто звернути увагу саме бучанцям, – це Олександр Таможній – депутат Бучанської міської ради.

"Я думаю, він адекватно оцінює свої нереальні шанси по округу. Думаю, він іде з тим прицілом, щоб подивитись чи є в нього підтримка на посаду міського голови Бучі", – говорить джерело в Бучанській раді.и

Таможній іде від Ліберальної партії, а її очолює нардеп Михайло Опанащенко, що голосував за закони 16-го січня.На 96-му окрузі відсутній будь-який кандидат від блоку Порошенка, натомість УДАР представлений двома самовисуванцями - Анатолій Гладченко та Роман Дяченко.

Але офіційно від УДАР-у не йде жоден кандидат.

Гладченко Анатолій – депутат мської ради Славутича.Пройшов до міськради як член партії "Віче", до якої у свій час входила народна депутатка Інна Богословська.

Входить в комісію ЖКГ. Пости у соцмережі Facebook вказують на те, що на майдані Гладченко з'являвся регулярно з грудня по лютий. https://www.facebook.com/tolik.gla

Інший УДАР-івець Роман Дяченко очолює Бородянську районну організацію УДАР-у з березня 2013-го року.

Чому йдуть двоє УДАР-івців ми вирішили дізнатись у партії.

"Висловили бажання зареєструватися по цьому округу двоє людей. Вони з різних кінців округу – один з Бородянки, другий зі Славутича. Одного добре знають там, іншого там. Ми не граємо ні в які ігри з Москаленко. Обох їх висунув партійний осередок. Побачимо, як буде йти передвиборна кампанія – по результатах, залишиться найбільш рейтинговий. Інший зніметься на його користь. Вони члени однієї команди й не будуть конкурувати між собою", – розповідає голова фракції УДАР в облраді Олег Вєлікін.

Квоту Ляшка в 96-му окрузі представляє правник Леонід Сіваков – чинний депутат облради, який у 2010-му році балотувався від УДАР-у й увійшов в комісію з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією.У соцмережі страждає самолюбством.Але діяльність Сівакова змусила УДАР виключити депутата облради з партії.

"Ставши депутатом Київської обласної ради, Леонід Сіваков був призначений куратором Васильківського району, де зокрема відповідав за діяльність опозиційних депутатів у місцевих радах. Проте частина з них стала голосувати синхронно з місцевою владою всупереч інтересам територіальної громади, а сам Сіваков використовував своє партійне становище для "просування" особистих питань, пов'язаних із його бізнесом. Створений ним альянс із владою дискредитував УДАР в очах виборців та шкодив іміджу партії. У зв'язку з цим Рада Київської обласної організації УДАРу одноголосним рішенням виключила депутата-зрадника з лав партії", – йшлося в заяві у заяві.

Однопартійці наголошують, що Сіваков мав відношення до створення клону "УДАРу" під час позачергових виборів Васильківського міського голови, внаслідок чого місцева ТВК намагалася відмовити у реєстрації єдиному кандидату від опозиції Сергію Сабову. Окрім цього, за співпрацю із тогочасною владою з УДАРу були виключені окремі депутати Васильківської міської ради.

У 2007-му році Сіваков брав участь у захопленні холдингу "Надра України" й виступав на стороні Петра Демченка та британської кампанії Regal Petroleum Corporation Ltd, яка згідно з рішенням суду від 2005 року мала повернути 5 газових свердловин.

Як і кандидат 95-го округу від Ляшка, Ярослав Місяць, Сіваков подався перед виборами до лав "радикала".

На цьому окрузі є також представник Народного фронту – киянин Максим Філіпов, який працює в.о. головного редактора газети Хрещатик.На цих виборах до Київради Філіппов балотувався безпартійним самовисуванцем. Не минуло й трьох місяців, як він лівий берег Дніпра змінив на правий і йде до ВРУ.

І хоча зараз у соцмережі кандидат активний, за весь період майдану в нього жодного промайданівського посту в соцмережі Facebook.

Філіпов пише на своїй соцсторінці в ФБ, що вже поскаржився на своїх конкурентів, які копіюють стиль агітації блоку Порошенка.

"Батьківщина" представлена киянином Олександром Дзюбою. Цей кандидат очолює кооператив з будівництва та експлуатації гаражів Перемога.

У Вишгородській народній раді є заступником виконкому.

А от від "Свободи" йде місцева екс-"бютівка" Валентина Парчук, яка балотувалась у 2013-му році на довиборах в облраду у Вишгородському районі й набрала 21,5 %.Саме Парчук очолює у Вишгородському районі осередок "Свободи", а до цього, коли була депутатом Вишгородської ради очолювала фракцію Батьківщини (тепер обласний осередок "Батьківщини" вважає, що Парчук вносила розкол в роботу партійної структури).

Після довиборів у 2013-му році до облради голова сільради Старих Петрівців, екс-регіонал Олександр Єрема, запевнив, що позиватиметься до Парчук, бо вона нібито паплюжила його честь і гідність.

"Свободівці" тоді звинувачували "регіоналів" в тому, що чиниться значний тиск на виборчий процес і застосовується адмінресурс.

Під час АТО Парчук займається збором допомоги для армії.

Варто також виокремити кандидатку Ірину Побідаш – чинну голову Вишгородської райради. Вона екс-"бютівка" та "ексударівка".У соцмережі з 2012-го року виступає проти влади "регіоналів" (зареєстрована з 2011-го року).Також у 2012-му році виступала проти передачі родині Януковича Сухолуччя (на відео з 6 хв 30 сек).Видання "На самом деле", яке місцеві активісти вважають рупором Ярослава Москаленка, звинувачує Побідаш в тому, що вона нібито як голова земельної комісії напряму причетна до прийняття радою заниженої оцінки Межигірської землі.

Щодо рішення по Межигір'ю, то в Вишгороді в штабі Гриценка кажуть, що Побідаш виступала проти, як і в питанні з Сухолуччям.

"Вона єдина, хто виступав проти по Сухолуччю та Межигір'ю," – наголошує Олександр Великодний, який очолює штаб Анатолія Гриценка у Києївській області.

"Громадянська позиція" наголошує, що у передачі Межигір'я Януковичу не обійшлось без екс-"регіонала" Москаленка, який на той момент у Вишгороді був головою ради.

Майданівський сектор, представники якого по суті ще не мають сильного рейтингу в окрузі, виявився ще більш розпорошеним, ніж в 95-му окрузі.

На "промайданівського" виборця полювали аж 7-ро кандидатів, що створює ефект розпорошення голосів й дає шанси пройти до влади тим, хто веде більш потужну й центарлізовану кампанію.

Наприклад, абсолютно недоцільним виглядає висування двох демальянсівців одразу Говорухи Андрія та Олени Мініч. Говоруха пішов в нардепи, як самовисуванець, а Мініч офіційно представлена від Демальянсу.До слова, Мінич, з-поміж усіх кандидатів, програму 100 % робила на комп'ютері, який їй не чужий.Вона очолює Благодійний фонд Олени Мініч і як експерт телекомунікацій України та Євросоюзу є колумністом Forbes.

В минулому очолювала компанію "Українські новітні технології", а також проявила себе як менеджер українських та міжнародних компаній. У 2012 році стала лауреаткою премії "Людина року" у номінації "Менеджер року".А от про безробітного Андрія Говорухи в Демальянсі нічого не знали. Голова Демальянсу Василь Гацько та демальянсівка Наталія Соколенко повідомили нам, що вони знають лише про Олену Мінич, як кандидата в нардепи у 96-му окрузі.

Тобто партія, до якої, згідно з інформацією на сайті ЦВК, входить Говоруха, навіть не знала, що він розбиває електоральне поле, яке й без того доволі слабке.

Після аналізу всіх 50-ти програм кандидатів 96-го округу стало зрозумілим, що Говоруха увійшов в квоту 8-ми технічних кандидатів, які з високою ймовірністю висунуті одним штабом.

У властивостях файлів програм є чіткий збіг "admin hotel" або "hotel".Так до цієї потужної групи техніків увійшли: безробітні кияни Ярослав Гаврищук, Віталій Котенко, Олександр Малько, Вікторія Плетньова та Микола Юрченко; заступниця директора з економічних питань КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Оболонського району столиці Марина Животівська; мешканка Софіївської борщагівки, методистка та фахівець з корпоративних заходів ТОВ "Амірта" Олена Косар.

У Демальянсі після нашого звернення повідомили, що Говоруха знявся з виборів та його виключили з партії. До речі, зняти кандидата можна до 13 жовтня.

Говоруха так і не зізнався поки однопартійцям, для кого подався на вибори по суті технічним кандидатом.

Таку партію "техніків" міг зробити той, для кого перемога на цих виборах надважлива й йому лише на реєстрацію техкандидатів не шкода витратити близько 100 тисяч гривень (реєстрація в ЦВК).

Крім цих двох груп (8 кандидатів "hotel" та трьох "RePack by Diakov") є ще три групи технічних кандидатів, яких дозволили виявити властивості файлів.

Третя потенційна група техніків (3 киянина) створила програму на комп'ютері "user6650user6650@..." Цей збіг видно у підприємців Наталії Григорової та Вадима Крижевського, а також у директора юридичного відділу ТОВ "СП Інтергаз" Романа Коновала.

Четверта потенційна група (3 кандидати) збережена "Трофимом". І до неї увійшли безробітна киянка Ірина Кравченко та директор юридичного департаменту ПАТ КБ "ПРАВЕКС БАНК" киянка Оксана Лук'янова та мешканка Броварів – керівник відділу маркетингу і реклами, професійний спеціалізований журнал "Желєзний мір" Оксана Теребова.

Правий сектор, як і Демальянс та УДАР, теж дивує тим, що на виборах по суті має двох кандидатів. Цю партію офіційно представляє Олександр Дудка, але самовисуванцем іде інший член Правого сектору – Вячеслав Фурса.Про підприємця Фурсу журналісти програми "Гроші" 1+1 знімали сюжет. Тоді прес-секретар Береза сказав, що про Фурсу чув, але не більше. Місцеві ж називають Фурсу кримінальним авторитетом.Національне бюро розслідувань наголошує на тому, що Фурса має прізвисько Славік Вишгородський. Також, за даними Бюро в Фурси є спільний бізнес зі скандальним депутатом Київради Столаром, який балотується в нардепи в одному з київських округів.

Але варто ще раз наголосити, що Фурса не лише не є офіційним кандидатом від Правого сектору, він взагалі не є членом Правого сектору. Про це йдеться в заяві Правого сектору, під якою чомусь заблоковані коментарі.Виходить по суті, що саме безробітний Олександр Дудка є єдиним представником ПС, але чи надрукують в бюлетені поруч з прізвищем Фурса – "член "Правого сектору" залежить від партії ПС.

Як нам повідомили в прес-службі ЦВК, може бути прийняте рішення про уточнення даних, які будуть надруковані про кандидата в бюлетені:

"Таке дуже часто буває. Просто треба, щоб звернулася партія і ми внесемо відповідні зміни".

Нагадаємо, що за інфомрацією, яка в нас є на цих виборах між Порошенком та Ярошем є домовленості про співпрацю, тому кандидати від правого сектору можуть виконувати по суті технічну функцію.

Четвертим кандидатом, що претендує на "майданівське" електоральне поле, є представник нової партії "Сила людей" - Артем Глущенко, який з 2004 по 2010 роки входив до Української народної партії.

Він рекламіст.І хоча "Сила людей" новостворена партія, але її новий член Глущенко вже встиг спробувати себе як кандидат в нардепи і балотувався він у скандальному 223-му окрузі, де спершу не могли встановити результат, а потім там таки переміг Пилипишин.

Глущенко на сканлальному 223-му окрузі від "Нашої України" набрав 683 голоси. Відрив Пилипишина від "свободівця" Левченка становив менше півтисячі голосів.

Як кандидат Глущенко отримав доступ до ЗМІ.

Щоправда, під час повторних виборів на 223-му окрузі Глущенко зняв свою кандидатуру.

Від Самооборони в Київській області та партії Єгора Соболєва "Воля" Балотується дехто Ігор Постановський.

У Приірпінні кандидат Ігор Постановський відзначився тим, що прийшов з людьми в балаклавах, броні та камуфляжі пресувати місцевих, щоб виступили проти незаконного будівництва депутата-отця.Разом з ним був Володимир Давидюк – кандидат в нардепи від "Волі" у 95-му окрузі. Як з'ясувалось, друга Постановського – Володимира Давидюка – виключили з самооборони.

На відео чітко видно, що Постановський під час конфлікту приязно поручкався з "регіоналом" – секретарем селищної ради Олександром Ковтачем.Місцева влада нашого регіону організовувала антимайдан і дерибанила Біличанський ліс. Цих "самооборонівців" під соусом "земля для воїнів АТО=і вам перепаде" влада Коцюбинського долучила до лобіювання дерибану Біличанського лісу (затвердження меж Коцюбинського в облраді).

Оскільки я особисто знаю Єгора Соболєва, який очолює "Волю" й займається люстрацією, то я його проінформувала про якість кандидата від "Волі" в моєму окрузі N95 та сусідньому окрузі 96. Сподіваюсь, що 13 числа їх вдасться зняти з виборів, щоб не розбивати слабке електоральне поле "майданівців".

Соболєв пообіцяв: коли приїде з цим розбереться. Хочеться вірити, люстрація стосується всіх без винятку і за однаковими критеріями.

Ще одним сюрпризом стала передвиборча поведінка доволі відомого автомайданівця Сергія Коби.

Нагадаємо, що саме Коба під час ескалації конфлікту на майдані закликав першим іти на Грушевського, а потім прехеовувався за кордоном.

Наші активісти днями випадково побачили машину Коби в Бучі біля ресторану "Мисливець".У ресторані "Мисливець" кандидат в нардепи по 96-му округу, до якого, між іншим, входить і Буча, зустрічався із міським головою Анатолієм Федоруком, якого не так давно хотів під ВРУ люструвати."В суботу відбудеться всеукраїнський з'їзд АвтоМайданів! Він пройде Києвом і Київською областю! Я зустрічався з мерами міст Бучі та Бородянки, аби повідомити їх! На додачу до всього в 12.00 в Бучі відбудеться відкриття меморіалу Героям Майдану! І мер Бучі люб'язно мене запросив виступити! Тому ми узгоджували наш маршрут по часу!" – виправдовується Коба, чому приїхав і в робочий час зустрічався в неформальній атмосфері з екс-"регіоналом".

Для того, аби повідомити місцеву владу про будь-які масові заходи, достатньо подати відповідне звернення в міську раду. Тим більше, що міський голова і кандидат в нардепи по сусідньому 95-му округу Анатолій Федорук перебуває у відпустці, тому жодних офіційних повноважень не має на такі узгодження.

Тобто є очевидним, що автомайданівець Коба домовлявся з екс-регіналом про підтримку в Бучі, яка входить до округу Коби.

Що доволі знаково, файл з програмою Коби містить доволі цікаві деталі, які збігаються з даними програми Лариси Матюшенко. Матюшенко – заступниця екс-регіонала Федорука з соціально-гуманітарних питань.Коба стверджує: програму писав разом із другом. Але після зустрічі з екс-регіоналом та агітації за його пристутності – слабо віриться.

Те, що екс-регіонал допомагає автомайданівцю абсолютно логічно пояснюється тим, що 2012-го року в Федорука були нардепівські амбіції, але тоді округ розподілили так, що Петро Мельник йшов по 95-му, а Ярослав Москаленко по 96-му округу.

Попри те, що на дні Бучі цьогоріч нардеп Москаленко був поряд з міським головою Бучі Федоруком, за інформацією наших джерел між політиками точиться давня ворожнеча.Зрештою міський голова Бучі змушений балотуватись в окрузі, до якого Буча не входить.

Саме цією неприязню наші джерела пояснюють співпрацю Федорука з автомайдаінвцям Кобою, який не вважає допомогу на виборах від екс-регіонала ганебною.

Цими вихідними Коба після того, як його перепитували журналісти загальнонаціональних ЗМІ, що його поєднує з Федоруком, приїхав в Бучу відкривати пам'ятник майданівцям.

На відкритті він виголосив промову, де наголосив, який хороший міський голова Федорук й вимагав не допустити до влади колишнього однопартійця Федорука – Ярослава Москаленкаі щеОт такий подвійний стандарт.

Але Коба не єдиний, хто агітував поряд з екс-регіоналом Федоруком з однієї сцени. Таке право отримав і інший кандидат – самовисуванець Олег Висоцький – директора ПрАТ "Науково-виробниче об'єднання "Практика". Це підприємтсво спеціалізується на засобах безпеки, в тому числі й автівок.

До Бучі він привіз виставку броньованої техніки, яку, з його слів доправляє в зону АТО на допомогу нашим.

Але виборцям кандидат Висоцький "забув" повідомити, що фігурує у серйозному скандалі. Його фірмі закидають "замах на заволодіння бюджетними коштами".

Справа в тому, що Висоцький був доволі близький із сім'єю. Про що свідчить ось це фото, де він ручкається з сином Януковича.У відповіді на звернення народного депутата Лесі Оробець Генпрокуратура повідомила, що триває розслідування доволі скандального кримінального провадження щодо закупівлі "швидких" у 2013-му році, і вбачають завищення вартості товарів, що спричинило державі збитки в особливо великих розмірах.Про те, що ця оборудка відбулася за часів міністерки Раїси Богатирьової писали "Наші гроші". Тут журналісти порівняли, що такі швидкі мали б обійтися десь у 190 тисяч гривень. Натомість держава заплатила 650.

"Наші гроші" акцентують увагу на тому, що "Практика" мала близько 50 тисяч маржі на кожній машині, а їх було 913. Тобто загальна сума могла сягати 46 мільйонів гривень лише за цю одну оборудку.

За попередніми оцінками експертів держава лише на цій одній угоді, яку лобіювали службові особи "Практики", втратила 300 мільйонів гривень.

Уявіть стоїть автомайданівець Коба і такі люди, як Федорук і Висоцький...

Дуже прошу всіх мешканців 96-го округу роздрукувати інформацію і вивісити у себе в багатоквартирних будинках.

Якщо у когось є інформація про кандидатів – прошу писати в коментарях або надсилати нам на "Сайт громади Приірпіння".

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Anna Skurativska _ 16.10.2014 22:48
IP: 176.96.192.---
Anna Skurativska:
Аналізуючи дану статтю можна зробити лише один висновок: в окрузі N96 є лише один кандидат гідний перемоги – Андрій Майснер!!!
Anna Skurativska _ 16.10.2014 22:44
IP: 176.96.192.---
Аналізуючи дану статтю можна зробити лише один висновок: в окрузі N96 є лише один кандидат гідний перемоги – Андрій Майснер!!!
Bogdan Artyushenko _ 13.10.2014 18:50
IP: 84.47.132.---
Для интересующихся я добавил на dou. ua топик форума 11301 в котором дал ссылки на автоматически проанализированные word документы (авторов и т.п.)
Александр Гужвий _ 13.10.2014 15:38
IP: 178.95.184.---
по поводу Давидюка и самообороны, вы хоть уточняйте, тому кто самооборону вызвал и людей хотел выселить зубы выбили. Давидюка физически не могут исключить из Самообороны он и есть самооборона, ппц. автор проверяй инфу сначала, такое впечатление что Ірина Федорів у Тигова королевской на зарплате. о Тигове рыгоанальном ни слова.
Александр Гужвий _ 13.10.2014 15:32
IP: 178.95.184.---
Коба красавчег в субботу уже пиарил Тигова недобитка Королевской партии. Коба с тем кто больше платит?
Maksym Philippov _ 13.10.2014 10:15
IP: 94.45.59.---
Дійсно, треба подякувати Ірині Федорів.От тепер, я точно заплутався. Самий скандальний округ в Україні і дуже складний. Не можу зрозуміти, як я далі по цьому округу буду вести виборчу компанію.
Lem Sergiy _ 12.10.2014 13:06
IP: 37.229.8.---
Milky_Man2:
Вешать ярлыки – способ закрывать рот неугодным. Автор взлома и создания версии, готовой к установке. Таких версий очень много и то, что совпало именно у этих – является доказательством.То, что сюда пишут такие коментаоры с выводами "читать не имеет смысла" – говорит о том, что коментаторов этих читать не имеет смысла и надо таких банить нафиг, а в статье всё правильно написано.
Позиция и неандертальские методы Кобы и Ко, которые опускают уровень цивилизованности на уровень Руанды 90-х, мне категорически не нравятся. Но это не значит, что нужно притягивать за уши какие-то "типа факты". Его есть за что и без этого критиковать. И если в данной статье изначально пытаются манипулировать зомбоинстинктами недалеких противников Кобы, которые просто не разбираются в теме, говорит о том, что далее будет та же манипуляция. Автору разоблачений следует корректировать материал или вносить сразу пометки о сомнительности фактов. Удачи;)
Iryna Pobidash _ 11.10.2014 22:30
IP: 46.201.53.---
Ірино, обплювати людину легко. Подивіться ці два відео. Може зрозумієте, що треба робити висновки і аналітику, користуючись матеріалами авторитетних видань.
h t t p: / / b l o g s. l b. u a / i n s h a _ u k r a i n a / 1 5 1 8 3 0 _ s u h o l u c h c h y a – n o v e _ m e z h i g i r y a. h t m l
Iryna Pobidash _ 11.10.2014 22:25
IP: 46.201.53.---
h t t p: / / w w w. p r a v d a. c o m. u a/p h o t o -v id eo / 2 0 12 / 05 /2 1 /6 964 9 5 5 /
Milky_Man2 _ 11.10.2014 17:38
IP: 74.125.183.---
h t t p: / / petrimazepa.com / ua / too-much-power. html
Milky_Man2 _ 11.10.2014 16:44
IP: 74.125.183.---
Lem Sergiy:
RePack by Diakov – это просто автор взлома программы. И означает, что тот, кто программу использовал – вор, а тот кто это приводит в качестве какого-то доказательства – дилетант. Дальше этот опус читать не имеет смысла.
Вешать ярлыки – способ закрывать рот неугодным. Автор взлома и создания версии, готовой к установке. Таких версий очень много и то, что совпало именно у этих – является доказательством.То, что сюда пишут такие коментаоры с выводами "читать не имеет смысла" – говорит о том, что коментаторов этих читать не имеет смысла и надо таких банить нафиг, а в статье всё правильно написано.
Пусть эти мерзавцы поймут, что если сейчас люстрация не пройдёт, то следующий Майдан будет вешать на столбах, не ожидая "справедливых" судов и когда власть надумает сама очиститься.
La Pacone _ 11.10.2014 12:13
IP: 77.52.10.---
Lem Sergiy:
RePack by Diakov – это просто автор взлома программы. И означает, что тот, кто программу использовал – вор, а тот кто это приводит в качестве какого-то доказательства – дилетант. Дальше этот опус читать не имеет смысла.
Саме ім"я RePack говорить само за себе...) Не здивуюсь якщо виявиться що машина з піратським софтом стоїть у державному ЦВК...)
La Pacone _ 11.10.2014 12:11
IP: 77.52.10.---
Oleksandr Stanovyi:
Пані Ірино, ви помиляєтесь щодо співпадіння авторства програм кандидатів.

Візьмемо, наприклад, Гаврилюка. Дата створення програми 19.09.2014, але ж пакет документів на реєстрацію ним подано 18.09.2014 (за даними сайту ЦВК cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP407?PT001F01=910&pf7201=9001)

Автор документу Nadiia – це співробітник ЦВК, вона зберегла програму кандидата в новому файлі, як і деяких інших кандидатів (імовірно, щоб звести всі файли до одного формату.doc)

Вам варто виправити статтю.
Отож...)
Олег Дробинин _ 11.10.2014 11:54
IP: 93.76.30.---
Що тут диву дивуватися, якщо в самій партії "Блок Петра Порошенка" нашого любого Гаранта багато колишніх депутатів йде у списках партії, або по мажоритарках, наш народ даремно гинув, Регіонали вкорінилися і Гарант, на якого покладено так багато надій, навіть не думає їх втілювати в життя для простого народу, він втілює мрії Бандюків. А люди не повинні закривати на це очі.
Lem Sergiy _ 11.10.2014 11:51
IP: 37.229.8.---
RePack by Diakov – это просто автор взлома программы. И означает, что тот, кто программу использовал – вор, а тот кто это приводит в качестве какого-то доказательства – дилетант. Дальше этот опус читать не имеет смысла.
Oleksandr Stanovyi _ 11.10.2014 10:32
IP: 213.159.243.---
Пані Ірино, ви помиляєтесь щодо співпадіння авторства програм кандидатів.

Візьмемо, наприклад, Гаврилюка. Дата створення програми 19.09.2014, але ж пакет документів на реєстрацію ним подано 18.09.2014 (за даними сайту ЦВК cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP407?PT001F01=910&pf7201=9001)

Автор документу Nadiia – це співробітник ЦВК, вона зберегла програму кандидата в новому файлі, як і деяких інших кандидатів (імовірно, щоб звести всі файли до одного формату.doc)

Вам варто виправити статтю.
Виталий Болонкин _ 11.10.2014 10:17
IP: 91.213.33.---
І як народ розбереться? Ніяк. Лише рекомендація довіреного політичного лідера має силу. Чекпємо.
полянин2013 _ 11.10.2014 10:15
IP: 46.119.4.---
volume_C:
Демальянс – сукі провокатори
пісал і пішу про ето лєт 5.

Соколєнко ссучілась
+100. Это эти провокаторы, в начале МАЙДАНА придумали кричать " Кто не скаче, тот москаль".
Ксеня Козакова _ 11.10.2014 09:51
IP: 94.231.71.---
Коба, то московська Гни да та провокатор.
Коли на майдані лилася кров, ВОНО сиділо в ресторані!!!
Потім втекло, тепер його треба судити за зраду!!! Люди будьте пильні!!!
Дмитро Новицький _ 11.10.2014 02:45
IP: 91.214.18.---
Бомба!
volume_C _ 10.10.2014 23:30
IP: 74.125.181.---
Демальянс – сукі провокатори
пісал і пішу про ето лєт 5.

Соколєнко ссучілась
Eugene Kaplan _ 10.10.2014 23:02
IP: 95.133.238.---
Шановна пані Ірино, нічого не можу сказати з приводу порядності кандидатів, але по технічній стороні статті зроблю зауваження... для загального розвитку, так би мовити. Оті тексти у властивостях документів а-ля "Repack by Diakov" чи "Repack by SPecialiST" швидше за все можуть свідчити не про всесвітню змову, а про банальне випадкове співпадіння встановленого з одного джерела піратського програмного забезпечення на комп'ютерах тих, хто готував програми кандидатів. Є певна кількість "зламаного" ПЗ, що гуляє в інтернеті, і яке велика кількість користувачів встановлює на своїх комп'ютерах, не змінюючи дані про автора чи організацію. Тому у властивості документа потрапляють дані "автора" піратського ПЗ.
Alexey Komshilov _ 10.10.2014 22:59
IP: 74.125.18.---
р
Ірина Федорів _ 10.10.2014 22:05
IP: 95.158.22.---
inspector:

Просто минулого тижня ми проаналізували 95- округ. http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/542eba39d98c7/

А сьогодні закінчили 96-й. Коли низка кандидатів (точніше 50) за день, на жаль, не зробити. При тому, що це на громадських засадах. Зараз аналізуємо округи по Києву. Навіть нема часу дивитись на те, що планує автомайдан чи інші кандидати округу. При всій повазі. Як Ви собі це уявляєте синхронізувати свою роботу з графіком політсил (промайданівських) і їхніх кандидатів?

+ Демальянс тільки сьогодні дав відповідь про зняття техніка і виключення з партії.
полянин2013 _ 10.10.2014 21:30
IP: 46.119.4.---
cityzen:
Лично меня не удивляет поведение Кобы, если проанализировать его участие в автомайдане. Всплыл он как-то неожиданно уже в самый разгар протестов, совсем недолго поучаствовал и так же скоропостижно исчез после похищения Булатова (невольно наводит на мысль о его причастности). Когда гаишники забрали его машину, то очень быстро вернули в отличие от остальных автомайдановцев... Если вспомнить его выступления со сцены Майдана, то он постоянно критиковал оппозицию и призывал их скинуть. (Может,по чьему-то заказу?). А призыв идти на Грушевского, зная, что ВР не работает, – вообще вызывает сомнения в его адекватности, если говорить о масштабе трагедии, которая потом случилась. Мутный тип и, скорее всего, продажный, о чем красноречиво говорят эти два видео, и возникает вопрос: на котором из них его истинное лицо?
+100. Если Кобу взять за одно место, то можно выйти на заказчиков, которые перевели МАЙДАН с мирного в горящий, на радость Киселев ТВ.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter