4 лютого 2015, 16:55

Як сепаратист-забудовник знищує дерева в Біличанському лісі

В обідню пору мені подзвонив мешканець мого округу Володимир:

"Рубають Біличанський ліс. Вже дерев з тридцять поклали. Треба терміново викликати міліцію й лісників. Ви на місці?"

Стрімголов кинулася у ліс. Телефон майже розряджений, карта пам'яті на фотоапараті майже заповнена.

У лісі побачила, що там таки справно працюють кілька бригад із бензопилами. На моїх очах просто розпилювали величезне здорове дерево.Лісники Святошинського лісопаркового господарства були не в курсі того, що відбувається. Я одразу викликала 102, оскліьки з 1 травня, згідно з президентським указом, це – територія Нацпарку "Голосіївський".

Як з'ясувалось, тут, поблизу подерибанених ділянок проклада каналізацію забудовник "Атлант".

"Лучше в зону АТО ехала, чем тут лес защищать," – скаже мені, жінці, здоровий і дужий представник "Атланту", який міг би нашим воїнам допомогти у зоні АТО поколоти дрова для зігріву.

"Там мои родственники в подвалах сидят под обстрелами украинской армии," – додає хоробрий чоловік, який виявився першим заступником ПрАТ "Атлант" Олександром Шубіним.

Тобто мало того, що під його керівництвом нищать дерева Нацпарку, так він ще й переконує людей у тому, що це наші розстрілюють мирне неселення.

Окрім того, що зателефонувала в міліцію та прокуратуру, довелося після такого потурбувати і СБУ.Не даремно у нас в селищі за кілька кілометрів від Києва за півроку не замалювали напис на стіні: "Хунта готовит войну".Це під прикриттям прорегіоналівської влади, людина, яка переконує, що мирне населення знищує на сході українська армія, не зважає на указ президента і переконує, що чітких меж Нацпарку немає. Тому робити можна все, що заманеться.Але вони є і затверджені навіть новим керівництвом області.Межу погодив чинний голова ОДА – Володимир Шандра.

Але сепаратист-забудовник посилається не на президентський указ. Для нього це не документ. За дозвіл правлять йому погодження Коцюбинської народної республіки.І це все відбувається за згоди селищногоглови Вадима Садовського та депутатів ради, які мають ділянки в Біличанському лісі.

І, до слова, саме поблизу цих ділянок і прокладають через нацпарк каналізацію.Це здорожчить їхню ринкову вартість в рази.

На мапі лісник показує, де понищили дерева. Ця дуга – саме і є межа з роздерибаненими ділянками.Каналізацію можна було б прокласти на межі селища й не нищити дерев. І про це говорять власне мешканці приватного сектору.Сепаратист Шубін пообіцяв, що каналізацію вони таки прокладуть.

Довідково і для розуміння – забудовник "Атлант" будує житло на продаж. Масив додасть нам з 10 тисяч населення.

Для порівняння у Коцюбинському прорживає всього десь 15 тисяч. Для того, щоб їм зробити туалети – треба каналізація. Тобто пайова участь, яку ми могли б витратити на дитсадки, школи, лікарні нам зарахують як витрати на каналізацію.

І цю каналізацію можна було б провести територією селища. Але ж з 2008 року є прекрасний план – дерибан 4 тис га. Тому мешканці приватного сектору як були без каналізації, Так і залишаються без каналізації.

І коцюбинчани переконані – екс-"регіонала" Садовського можуть знову переобрати. У нас же люстрація не торкається обраних посад. А забудовнику "Атлант", який зводить будинки на землі, придбаній у того ж таки "регіонала" Садовського треба ще вводити будинки в експлуатацію.

І хто ж як не дерибанник Садовський буде цьому сприяти?

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...