Ірина Федорів Журналіст та викладач

Мер Ірпеня Карплюк (67 квартир) після побиттів активістів звернувся до Порошенка

11 серпня 2015, 22:20

Для тих, хто не в курсі, Приірпіння – рекреаційна зона поблизу столиці. На неї накинула оком давно зграя забудовників. Інсайдер повідомляв, що родина мера Бучі екс-регіонала Федорука та його кума, який зараз став міським головою Ірпеня, Володимира Карплюка нібито заправляє будівельним бізнесом.

До того як стати мером Володимир Карплюк був у свого кума екс-регіонала Федорука заступником. Відповідно, Карплюк – людина попередньої влади.

Таким поняттям, як конфлікт інтересів, політики, вочевидь, не переймаються. .Тих кого били розпізнають в нападниках людей, які, за їхніми словами, є ні ким іншим, як представниками забудовників. Місцеві мешканці малюють у соцмережах схему, як ці люди між собою пов'язані. Результати роботи правоохоронців ми поки не бачимо.Я не знаю достаменно, хто замовник. Але як громадянин і журналіст точно знаю, що повна відповідальність за порядок в місті, за здоров'я громадян лежить на владі. Тут не може бути питань.

Коли роздавали попри волю громади зелені зони під забудову – на волю людей не зважали. Коли мешканців міста тітушня забудовників пресувала – мера видно не було.А це все наслідки прийнятих ірпінською владою рішень.

І от коли люди перекрили Варшавку, бо винних у 4 побиттях ніхто не знайшов, коли ми проінформували журналістів про те, що ж відбувається в регіоні, то Володимир Карплюк почав медіа-хвилю виправдання.

Перше він у блогах почав звертатися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Я особисто телефонувала в прес-службу і поточнила, чи було офіційне звернення від міського голови. Мені сказали, що не було. Отже це був просто піар у блогосфері і до міністрерства Карплюк принаймні на той час не дзвонив, і не писав.

Далі я написала свій попередній блог на УП і попросила Артема Шевченка та Антона Геращенка з ним ознайомитись. Вони відписалися, що про ситуацію знають. Тож ми чекаємо на реакцію від МВС і на швидке вирішення цих питань.

Але у своїй медіа-хвилі виправдання Володимир Карплюк пішов ще далі. Він звернувся до Президента.

Всім охочим пропоную ознайомитися. Це десь 2 хвилини Вашого часу. Тут ви почуєте: "Я... Я...у МЕНЕ є... очорнити МОЄ ім'я... прибрати МЕНЕ з посади міського голови... Я... Я... у МЕНЕ вкрали перемогу... ми викоренили корупцію... Я довіряю тільки вам... Я прошу вас про особисту зустріч... поки в МЕНЕ є час... розглядається варіант МОГО усунення..."Так треба було розкрутити звернення до всіх і вся, що поставили навіть рекламу на "Українській правді" – недешеве задоволення.Це при тому, що активісти збирають гроші на МРТ Віктору Бархоленку – останньому побитому. Саме ті активісти, які брали участь у акції на Варшавці. Цих людей у своєму блозі Карплюк звинуватив у проплаченості.

Так от: дистанціюватися від минулої влади не виходить ніяк, бо Володимир Карплюк був заступником кума – міського голови Бучі Анатолія Федорука. Цей регіонал двічі відмовився виходити з партії регіонів під час майдану.

Щодо корупції, то Володимир Карплюк, я сподіваюсь, як слухняний громадянин давно написав звернення до правоохоронців, а не чекав довго просто слушного моменту, щоб звернутися до президента і повідомити про такі випадки.

Бо виходить що мешканці Ірпеня ризикують своїм життям і здоров'ям, щоб боротися із захопленням зелених зон, а міський голова покриває корупціонерів своїм мовчанням і не викриває їх публічно. Боїшся публічно виступити? Страшно? Влада не для слабких, а для сильних духом.

Якби я могла написати промову Володимирові Карплюкові за даних умов, то вона була б така:

"У нашому місці побили четвертого активіста. Це ті люди, які захищають наші парки, сквери від забудовників. Ми всі співчуваємо їм та їхнім родинам. Всі розуміють, що я теж пов'язаний із будівельним бізнесом. Бо у декларації за 2013 рік фігурує 67 квартир. Знаєте, такі факти важко приховати.

Усвідомлюючи конфлікт власних інтересів з інтересами територіальної громади, зважаючи те, що я був заступником свого кума екс-регіонала Анатолія Федорука, розуміючи, що ми неспроможні захистити мешканців Ірпеня, гарантувати їм спокій та збереження їхнього здоров'я, я вирішив скласти повноваження і більше не балотуватися. Сподіваюсь моєму кумові Анатолієві Федоруку вистачить розуміння і сили духу зробити те ж саме."

А поки що політик, що володіє десятками квартир, щедро рекламує і себе, і свою політичну силу. У цей час активісти продовжують збирати кошти на лікування своїх побратимів.

Коментарі — 15
Охтанась _ 13.08.2015 11:29
IP: 95.132.67.---
Одним виразом – "жити по-новому!". А по іншому, то треба було на виборах думати а не зараз плакати.
LYCIV_OLGA _ 12.08.2015 22:15
IP: 109.251.42.---
Ну, а чому тут дивуватися/обурюватися?... Собака завжди скавчить, привертаючи увагу свого хазяїна; а які ж вони – ці песики – бувають зворушливі, коли випрошують у господаря мізкову кісточку...Так і тут.

А як ставиться цей "хазяїн" (до якого звернення) до вправних/перевірених у "справах"/"вірних псів" – ми всі знаємо!... Тому – можна не сумніватися: скоріш за все – все буде в громадянина Карплюка "тіп-топ"!...

Але дива – іноді – трапляються! Давйте трошки зачекаємо. "Поживемо – побачимо, доживемо – дізнаємося, переживемо – врахуємо"!

А УП – давайте пробачимо; бо ЦЕ – від бідності, а ще... Е-е-х!...Ну, не тільки від безгрошив΄я, але й тому, що – "гроші не пахнуть". Дійсно – не пахнуть.

Само собою розуміється, що чекати на промову Карпелюка з нотаток авторки – не варто! Дорослим людям не лічить вірувати в дитячі казочки!

А от всім нам обов΄язково треба замислитися – що і як треба робити кожному, щоб такі карлюки НІКОЛИ не з΄являлися у владі!
vila _ 12.08.2015 22:10
IP: 46.200.156.---
Совесть_3: 18:31

По существу обсуждать – без толку. Но есть побочный вопрос: зачем Вы маскируете IP?
Совесть_3 _ 12.08.2015 21:52
IP: 146.0.81.---
SARA21:
Совесть_3:
Якщо ти не адвокат Карплюка і не член його партії то виходить ти дебіл а не я,бо ти захищаєш злодія який обкрадає державу,служить як вірний собака всім президентам,щоб його не посадили.
Кроме слов обидных слов факты есть?
SARA21 _ 12.08.2015 21:22
IP: 91.226.4.---
Совесть_3:
Якщо ти не адвокат Карплюка і не член його партії то виходить ти дебіл а не я,бо ти захищаєш злодія який обкрадає державу,служить як вірний собака всім президентам,щоб його не посадили.
Совесть_3 _ 12.08.2015 18:31
IP: 104.197.16.---
Приближаются местные выборы, ребята видят, что они пролетают со своей партией по Ирпеню запускают вентилятор СМИ и начинают кидатся какашками.
Vila люди не дураки они видели что было до (Скаржинские, Жовняки, Кутовые, Гарилюки, Свистовичи и т.д.) для Ирпеня все вместе взятые не сделали, что сделал Карплюк за полгода поэтому попробуйте расказать свои вопросы и сказки местным жителям Ирпеня.
П.С. Строительная мафия это другой вопрос, сдесь Карплюк одна из фигур которая ничего не рашает.
vila _ 12.08.2015 14:45
IP: 46.200.156.---
Совесть_3: 13:44
vila:
Совесть_3: 10:56
SARA21:
Разъясните, пожалуйста, на чем основана Ваша уверенность в правомерности этой его деятельности (на любовь Ирпенян ссылаться не нужно, т. к. она, если даже реально имеется, не отменяет обозначенного законодательного ограничения).

Я не адвокат Карплюка и не член его парии или ГО, и не прокурор, и не судья такие вопросы задавайте ему, а лучше если Вам вдруг где то покажется неправомерная деятельность то сразу же обращайтесь в соответствующие органы.
Иными словами, Вы не в состоянии обосновать справедливость своей позиции, которая оправдывает занятие бизнесом городским головой/B] (характер Ваших отношений/отсутствие отношений с рассматриваемым городским головой к сути моего вопроса отношения не имеет).

А куда и когда мне обращаться, я в состоянии определиться без Ваших рекомендаций (то есть "не переводите стрелку", это, мягко говоря, не красиво).
Совесть_3 _ 12.08.2015 13:44
IP: 146.0.81.---
vila:
Совесть_3: 10:56
SARA21:
Разъясните, пожалуйста, на чем основана Ваша уверенность в правомерности этой его деятельности (на любовь Ирпенян ссылаться не нужно, т. к. она, если даже реально имеется, не отменяет обозначенного законодательного ограничения).
Я не адвокат Карплюка и не член его парии или ГО, и не прокурор, и не судья такие вопросы задавайте ему, а лучше если Вам вдруг где то покажется неправомерная деятельность то сразу же обращайтесь в соответсвующие органы.
vila _ 12.08.2015 12:35
IP: 37.55.75.---
Совесть_3: 10:56
SARA21:
...
...Карплюк сам застройщик – строит и продает...
Городской голова, являясь выборным должностным лицом местного самоуправления, в силу закона не вправе заниматься бизнесом, в том числе строительным. Однако из Вашего пояснения следует, что Карплюк – городской голова Ирпеня – осуществляет именно строительный бизнес в описанной Вами замаскированной форме.

Разъясните, пожалуйста, на чем основана Ваша уверенность в правомерности этой его деятельности (на любовь Ирпенян ссылаться не нужно, т. к. она, если даже реально имеется, не отменяет обозначенного законодательного ограничения).
Совесть_3 _ 12.08.2015 10:56
IP: 146.0.81.---
SARA21:
А чому прокуратура не запитає цього дебіла де він взяв стільки квартир і за які гроші він їх купив????Або скільки з цих грошей він заплатив податку державі???А це пенсії і зарплати нашого бідного народу.
САРА21 ты "ДЫБИЛ".
Карплюк сам застройщик-строит и продает, а то что он указал их в декларации то это ему ставится не в "плюс", а в "минус".Может он настрол уже 167 квартир, а может и продал осталось 7, а может и 0, никто не знает, но точно известно что его Ирпенчани выбирают вторай раз подряд.
sergii7 _ 12.08.2015 10:50
IP: 91.209.118.---
Після 2-го Майдану народ наступив на одні й тіж граблі, змінилося політичне забарвлення і зовнішня політика, а нутро влади залишилося таким же бандитським як і при Януковичі.
SARA21 _ 12.08.2015 10:29
IP: 91.226.4.---
Де гідність нашого президента,а він був на Майдані ГІДНОСТІ,підтримував ніби цей Майдан,за це народ його обрав президентом а Яценюка премєром.Біда України в тому що народ гідності хоче а обирає негідників.
SARA21 _ 12.08.2015 10:26
IP: 91.226.4.---
А чому прокуратура не запитає цього дебіла де він взяв стільки квартир і за які гроші він їх купив????Або скільки з цих грошей він заплатив податку державі???А це пенсії і зарплати нашого бідного народу.
Совесть_3 _ 12.08.2015 09:47
IP: 146.0.81.---
Ірина, читаю Ваші блоги про Ірпінь і я їх не можу зрозуміти, розшифруйте як для дибілів:
1. Чому Карплюк повинен написати у відставку?ТОму що він забудовник чи те що задекларуваав 67 квартир?
2.Чому Ви вважаєте, що Ваших активістів, з 85-ти інших забудовників, побили саме хлопці Карплюка.
3.Що Ви пропунуєте робити чи зробили,конкретно не гаслами, з будівельною мафією?

П.С. Боротьба з мафією піктами та перекриванням вулиць – повний дибілізм, це тільки має сенс якщо Ви не проштовхуєте свого кандидата.
spitfire _ 12.08.2015 01:09
IP: 104.154.82.---
...ось уже і 5-ий канал розповідає всій Україні про майбутні райдужні перспективи Ірпеня.
дуже-дуже спритна та здібна людина, має корисні зв'язки та знайомства.
такого неможливо не помітити.
гадаю, помітять і долучать до виконання нових важливих завдань.
буде дуже-дуже слухняний, покірний і вправний виконавець, бо компромат стимулює, а покарання за відмову служити неминуче.
ONLINE
Україна та Європа983 Уряд реформ358 Свобода слова558 Корупція1210 Aтака Путіна1145
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter