11 серпня 2015, 22:20

Мер Ірпеня Карплюк (67 квартир) після побиттів активістів звернувся до Порошенка

Для тих, хто не в курсі, Приірпіння – рекреаційна зона поблизу столиці. На неї накинула оком давно зграя забудовників. Інсайдер повідомляв, що родина мера Бучі екс-регіонала Федорука та його кума, який зараз став міським головою Ірпеня, Володимира Карплюка нібито заправляє будівельним бізнесом.

До того як стати мером Володимир Карплюк був у свого кума екс-регіонала Федорука заступником. Відповідно, Карплюк – людина попередньої влади.

Таким поняттям, як конфлікт інтересів, політики, вочевидь, не переймаються. .Тих кого били розпізнають в нападниках людей, які, за їхніми словами, є ні ким іншим, як представниками забудовників. Місцеві мешканці малюють у соцмережах схему, як ці люди між собою пов'язані. Результати роботи правоохоронців ми поки не бачимо.Я не знаю достаменно, хто замовник. Але як громадянин і журналіст точно знаю, що повна відповідальність за порядок в місті, за здоров'я громадян лежить на владі. Тут не може бути питань.

Коли роздавали попри волю громади зелені зони під забудову – на волю людей не зважали. Коли мешканців міста тітушня забудовників пресувала – мера видно не було.А це все наслідки прийнятих ірпінською владою рішень.

І от коли люди перекрили Варшавку, бо винних у 4 побиттях ніхто не знайшов, коли ми проінформували журналістів про те, що ж відбувається в регіоні, то Володимир Карплюк почав медіа-хвилю виправдання.

Перше він у блогах почав звертатися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Я особисто телефонувала в прес-службу і поточнила, чи було офіційне звернення від міського голови. Мені сказали, що не було. Отже це був просто піар у блогосфері і до міністрерства Карплюк принаймні на той час не дзвонив, і не писав.

Далі я написала свій попередній блог на УП і попросила Артема Шевченка та Антона Геращенка з ним ознайомитись. Вони відписалися, що про ситуацію знають. Тож ми чекаємо на реакцію від МВС і на швидке вирішення цих питань.

Але у своїй медіа-хвилі виправдання Володимир Карплюк пішов ще далі. Він звернувся до Президента.

Всім охочим пропоную ознайомитися. Це десь 2 хвилини Вашого часу. Тут ви почуєте: "Я... Я...у МЕНЕ є... очорнити МОЄ ім'я... прибрати МЕНЕ з посади міського голови... Я... Я... у МЕНЕ вкрали перемогу... ми викоренили корупцію... Я довіряю тільки вам... Я прошу вас про особисту зустріч... поки в МЕНЕ є час... розглядається варіант МОГО усунення..."Так треба було розкрутити звернення до всіх і вся, що поставили навіть рекламу на "Українській правді" – недешеве задоволення.Це при тому, що активісти збирають гроші на МРТ Віктору Бархоленку – останньому побитому. Саме ті активісти, які брали участь у акції на Варшавці. Цих людей у своєму блозі Карплюк звинуватив у проплаченості.

Так от: дистанціюватися від минулої влади не виходить ніяк, бо Володимир Карплюк був заступником кума – міського голови Бучі Анатолія Федорука. Цей регіонал двічі відмовився виходити з партії регіонів під час майдану.

Щодо корупції, то Володимир Карплюк, я сподіваюсь, як слухняний громадянин давно написав звернення до правоохоронців, а не чекав довго просто слушного моменту, щоб звернутися до президента і повідомити про такі випадки.

Бо виходить що мешканці Ірпеня ризикують своїм життям і здоров'ям, щоб боротися із захопленням зелених зон, а міський голова покриває корупціонерів своїм мовчанням і не викриває їх публічно. Боїшся публічно виступити? Страшно? Влада не для слабких, а для сильних духом.

Якби я могла написати промову Володимирові Карплюкові за даних умов, то вона була б така:

"У нашому місці побили четвертого активіста. Це ті люди, які захищають наші парки, сквери від забудовників. Ми всі співчуваємо їм та їхнім родинам. Всі розуміють, що я теж пов'язаний із будівельним бізнесом. Бо у декларації за 2013 рік фігурує 67 квартир. Знаєте, такі факти важко приховати.

Усвідомлюючи конфлікт власних інтересів з інтересами територіальної громади, зважаючи те, що я був заступником свого кума екс-регіонала Анатолія Федорука, розуміючи, що ми неспроможні захистити мешканців Ірпеня, гарантувати їм спокій та збереження їхнього здоров'я, я вирішив скласти повноваження і більше не балотуватися. Сподіваюсь моєму кумові Анатолієві Федоруку вистачить розуміння і сили духу зробити те ж саме."

А поки що політик, що володіє десятками квартир, щедро рекламує і себе, і свою політичну силу. У цей час активісти продовжують збирати кошти на лікування своїх побратимів.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...