15 червня 2016, 09:34

Увага – наклеп: Люди Карплюка звинувачують Червакову у проплаченості мітингів

Організатори віче в селищі Коцюбинському обурені заявою голови секретаріату партії "Нові обличчя" Юрія Денисенка, який стверджує, що, нібито, народна депутатка Ольга Червакова (БПП) роздає по 200 гривень за участь у мітингах.

Я тричі організовувала віче у своєму різному селищі. Сотні людей приходять з власної волі, обговорюють важливі для нас питання. Ці люди самі скидаються грошима, аби надрукувати самвидав "Громада Коцюбинського" – це газета, яка сповіщає громаду про корупційні схеми в регіоні. Коли ці люди чують про те, що за участь в зборах громади їм платять гроші – вони обурюються. Як організатор зборів – я теж обурена. Так, на наші заходи ми публічно запрошували і Ольгу Червакову, і Ганну Гопко, і Остапа Єднака і інших нардепів. І вони приїздили, виступали. Був також голова Київської ОДА. Нікому й на думку не спало звинуватити когось із запрошених у тому, що нам за участь в акціях платять гроші, крім секретаря Ірпінської ради Денисенка.

Партія Нові обличчя усвідомлює, що громада разом із нардепами, які звертаються до Генпрокуратури щодо дерибанів лісу в регіоні, страшенно бояться, що зрештою буде результат, і за злочини доведеться відповідати. Вони бездоказово поширюють про простих мешканців селища недостовірну інформацію. Тепер взялися за народних депутатів, які на вимогу громади допомагають. Робиться все, щоб нікому вже не хотілося захищати інтереси громади, бо в результаті всіх облиють брудом з ніг до голови. Але я певна, що ми боротьбу з корупціонерами доведемо до логічного завершення.

Денисенко також звинуватив нас в тому, що нібито витрачені величезні кошти на рекламу "Коцюбинське, не продаємося" на найдорожчих носіях в Києві.

Доводжу до відома всіх, що ініціатором цієї акції була громада Коцюбинського. Її підтримав Комітет виборців України, це громадська організація, статутна діяльність якої полягає в протидії підкупу виборців і сприянні проведенні чесного волевиявлення" – сказала Федорів.

До цієї акції "Коцюбинське, не продаємося!" долучилася низка інших громадських організацій: рух ЧЕСНО, Опора, Центр протидії корупції та Transperancy International.Рекламні носії надано безкоштовно, як передбачено законом, оскільки це соціальна реклама, що документально підтверджується відповідним висновком експертів.

Я сім років воюю за свою громаду. Тут б'ють активістів, нападають просто вночі, увірвашись через вікно. Крадуть камери спостереження. Серед білого дня орудують в під'їздах ножами, щоб викрасти в консьєржки тираж самвидаву. У цей час деякі Інтернет-ЗМІ замість того, щоб питати правоохоронні органи про те, що зроблено за рік для притягнення до відповідальності винних у побиттях активістів, тиражують бездоказові слова Денисенка, що учасникам акцій з боку громади Червакова платить гроші. Я організатор віче. Жодному з учасників віче чи акцій ми гроші не платимо. Я вже кілька останніх років чую, що за нами стоять забудовники. Доказів теж нема. Це громада разом зі мною, а не Карплюк чи Денисенко, домоглася статусу Нацпарку для Біличанського лісу. Всі еклоги знають, чого нам коштували 7 років боротьби".

Нагадаю, що Володимира Карплюка, який став міським головою Ірпеня, ЗМІ пов'язують із будівельним бізнесом. В його декларації фігурують десятки квартир. Саме він очолює партію "Нові обличчя", депутати якої в Коцюбинській селищній раді вчинили переворот і усунули законно обрану селищну голову Ольгу Матюшину, яка вела з активістами боротьбу за збереження Біличанського лісу, з посади селищної голови. Після цього депутати силою захопили адмінбудівлю. За даними фактами порушено три кримінальних провадження.

Екс-журналістка, депутат Ольга Червакова є одним з авторів прийнятої 14 квітня постанови ВР про розпуск Коцюбинської селищної ради "за дії, що суперечать Конституції України, законам України та протирічать інтересам територіальної громади". Дана постанова зараз оскаржується в судах депутатами партії "Нові обличчя". Вибори депутатів Коцюбинської селищної ради відбудуться 17 липня.

powered by lun.ua

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...