21 червня 2016, 17:20

Закликаємо демоктатичні політсили не "збивати" кандидатів від громади в Коцюбинському

Звертаємось до лідерів партій, які сповідують демократичні принципи. 17 липня відбудуться вибори до Коцюбинської селищної ради. Цих перевиборів вимагала громада, оскільки селищна рада, замість відстоювання інтересів людей, відстоювала інтереси корупції.

Це були інтереси забудовників, яких уособлює мер Ірпеня Володимир Карплюк. Очолювана ним партія "Нові обличчя" і її депутати в селраді саботували роботу, вчинили силовий переворот, по їхніх діях порушена низка крисінальних справ. Ціна питання – 4 тисячі гектарів Біличанського лісу, легені Києва, які хочуть розшматувати під забудову.

Карплюк в суді намагався довести, що його партія і він сам не становлять загрози для Києва та Київщини, але у нього це не вийшло.

Ми, громадські активісти, воюємо за збереження лісу з 2008 року. Тільки зараз ми отримали шанс перемогти у цій боротьбі. Ми затвердила своїх кандидатів-самовисуванців і поведемо їх по всіх округах. Це чесні, порядні, компетентні люди.

Перемога нашої команди витіснить з Коцюбинської ради депутатів-корупціонерів, лобістів забудовників, людей, які розхитували регіон, намагаються здійснити непрямий підкуп виборців для того, щоб утриматися при владі."Нові обличчя" – це перефарбовані регіонали. В них є свої виборці, яких вони купують роками. Ми ведемо боротьбу за освічених і свідомих виборців. Тобто, ми з демократичними партіями йдемо в одному напрямі. Висування кандидатів ваших політсил не послабить "Нові обличчя", але значно послабить нас, збільшивши шанси партійців з "Нових облич".

Закликаємо вас не "збивати" в такий спосіб команду громаду від громади, яку підтримало віче і яка підписує з виборцями договори доброчесності. Для багатьох з вас це передвиборчі тренування, а для нас – шанс отримати гідне життя у своєму селищі.

Ми розуміємо, що вам треба розбудовувати місцеві осередки і працювати на репутацію в регіоні. Але ви навіть не уявляєте собі, що робиться під вашими партійними брендами на Київщині.

В Бучі на початку року через міськраду "протягнули" рішення про повторне розпаювання 890 га лісу І категорії, по якому вже було рішення Верховного суду, що цей ліс треба повернути державі. За дерибан голосували депутати БПП, УКРОПу та Батьківщини. А одна з цих ділянок, яку виділили АТОвцю, була подарована ним дружині голови земельної комісії Бучанської міськради, члену БПП, Миколі Григорусь.

У Коцюбинській раді є депутат Владислав Євстєфєєв, прокуратура знайшла в його власності 100 незаконно розпайованих земельних ділянок в лісі. Він голосував за ці та інші корупційні рішення селрали, будучи членом "Батьківщини". Після заяв активістів його вигнали з партії.

Але дерибанники продовжують користуватися партійними брендами і іменами лідерів для фактичного прикриття корупційної діяльності. Фотографіями Юлії Тимошенко на відкритті парку в Ірпені помічники і заступники мера Ірпеня Володиимра Карплюка тиснуть на чиновників, мовляв, "дивіться, чиї інтереси ми захищаємо".Нагадаю, це той самий забудовник Карплюк, лідер партії "Нові обличчя", в якого наступного дня після урочистого відкриття парку прокуратура провела обшук по справі про крадіжку 15-ти гектарів лісу під забудову, а поліція того ж дня повідомила про відкриття нової кримінальної справи за зловживання владою.Ми, громадські активісти, не сумніваємося, що ані Юлія Тимошенко, ані інші лідери політсил навіть не здогадуються, які колосальні корупційні оборудки протягують мафіозні клани Приірпіння, прикриваючись їхніми іменами. Які колосальні репутаційні втрати вони наносять брендам політсил, діючи в такий спосіб. 23 червня у селищі Коцюбинське відбудеться виїзне засідання парламентського антикорупційного комітету.

Ми закликаємо лідерів демократичних політсил ще раз вивчити ситуацію на місцях, в чому ми готові надати допомогу.

Ми закликаємо не висувати партійних кандидатів в Коцюбинському: немісцеві "парашутисти" лише розмиють шанси висуванців громади, але в силу місцевої специфіки не матимуть шансів на перемогу в селищі.

Ми закликаємо підтримати команду громади з 26-ти кандидатів. Це ті люди, завдяки яким про Коцюбинське дізналася вся Україна. І з яких може початися перемога над корупцією в Україні. Ми знаємо, що буде протидія ворогів, але просимо не протидіяти ті політсили, які вважають себе другом для нашої громади.

З повагою, організатори віче та члени територіальної громади.

powered by lun.ua

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...