21 червня 2016, 17:20

Закликаємо демоктатичні політсили не "збивати" кандидатів від громади в Коцюбинському

Звертаємось до лідерів партій, які сповідують демократичні принципи. 17 липня відбудуться вибори до Коцюбинської селищної ради. Цих перевиборів вимагала громада, оскільки селищна рада, замість відстоювання інтересів людей, відстоювала інтереси корупції.

Це були інтереси забудовників, яких уособлює мер Ірпеня Володимир Карплюк. Очолювана ним партія "Нові обличчя" і її депутати в селраді саботували роботу, вчинили силовий переворот, по їхніх діях порушена низка крисінальних справ. Ціна питання – 4 тисячі гектарів Біличанського лісу, легені Києва, які хочуть розшматувати під забудову.

Карплюк в суді намагався довести, що його партія і він сам не становлять загрози для Києва та Київщини, але у нього це не вийшло.

Ми, громадські активісти, воюємо за збереження лісу з 2008 року. Тільки зараз ми отримали шанс перемогти у цій боротьбі. Ми затвердила своїх кандидатів-самовисуванців і поведемо їх по всіх округах. Це чесні, порядні, компетентні люди.

Перемога нашої команди витіснить з Коцюбинської ради депутатів-корупціонерів, лобістів забудовників, людей, які розхитували регіон, намагаються здійснити непрямий підкуп виборців для того, щоб утриматися при владі."Нові обличчя" – це перефарбовані регіонали. В них є свої виборці, яких вони купують роками. Ми ведемо боротьбу за освічених і свідомих виборців. Тобто, ми з демократичними партіями йдемо в одному напрямі. Висування кандидатів ваших політсил не послабить "Нові обличчя", але значно послабить нас, збільшивши шанси партійців з "Нових облич".

Закликаємо вас не "збивати" в такий спосіб команду громаду від громади, яку підтримало віче і яка підписує з виборцями договори доброчесності. Для багатьох з вас це передвиборчі тренування, а для нас – шанс отримати гідне життя у своєму селищі.

Ми розуміємо, що вам треба розбудовувати місцеві осередки і працювати на репутацію в регіоні. Але ви навіть не уявляєте собі, що робиться під вашими партійними брендами на Київщині.

В Бучі на початку року через міськраду "протягнули" рішення про повторне розпаювання 890 га лісу І категорії, по якому вже було рішення Верховного суду, що цей ліс треба повернути державі. За дерибан голосували депутати БПП, УКРОПу та Батьківщини. А одна з цих ділянок, яку виділили АТОвцю, була подарована ним дружині голови земельної комісії Бучанської міськради, члену БПП, Миколі Григорусь.

У Коцюбинській раді є депутат Владислав Євстєфєєв, прокуратура знайшла в його власності 100 незаконно розпайованих земельних ділянок в лісі. Він голосував за ці та інші корупційні рішення селрали, будучи членом "Батьківщини". Після заяв активістів його вигнали з партії.

Але дерибанники продовжують користуватися партійними брендами і іменами лідерів для фактичного прикриття корупційної діяльності. Фотографіями Юлії Тимошенко на відкритті парку в Ірпені помічники і заступники мера Ірпеня Володиимра Карплюка тиснуть на чиновників, мовляв, "дивіться, чиї інтереси ми захищаємо".Нагадаю, це той самий забудовник Карплюк, лідер партії "Нові обличчя", в якого наступного дня після урочистого відкриття парку прокуратура провела обшук по справі про крадіжку 15-ти гектарів лісу під забудову, а поліція того ж дня повідомила про відкриття нової кримінальної справи за зловживання владою.Ми, громадські активісти, не сумніваємося, що ані Юлія Тимошенко, ані інші лідери політсил навіть не здогадуються, які колосальні корупційні оборудки протягують мафіозні клани Приірпіння, прикриваючись їхніми іменами. Які колосальні репутаційні втрати вони наносять брендам політсил, діючи в такий спосіб. 23 червня у селищі Коцюбинське відбудеться виїзне засідання парламентського антикорупційного комітету.

Ми закликаємо лідерів демократичних політсил ще раз вивчити ситуацію на місцях, в чому ми готові надати допомогу.

Ми закликаємо не висувати партійних кандидатів в Коцюбинському: немісцеві "парашутисти" лише розмиють шанси висуванців громади, але в силу місцевої специфіки не матимуть шансів на перемогу в селищі.

Ми закликаємо підтримати команду громади з 26-ти кандидатів. Це ті люди, завдяки яким про Коцюбинське дізналася вся Україна. І з яких може початися перемога над корупцією в Україні. Ми знаємо, що буде протидія ворогів, але просимо не протидіяти ті політсили, які вважають себе другом для нашої громади.

З повагою, організатори віче та члени територіальної громади.

Інститут громадянського суспільства заявив про тиску з боку Мінвідновлення. Що відбувається?

Є в нас досить дивне міністерство. На його сайті стоїть логотип – Мінвідновлення, насправді його офіційна скорочена назва – Мінінфраструктури...

Що знову задумали нардеп Горобець і дерибанники Біличанського лісу?

Верховний Суд вже виніс рішення у справі щодо Біличанського лісу. І там прописано чорним по білому, що Коцюбинське – це анклав. Біличанський ліс – територія міста Києва...

''Ліси України''. Що планують робити з оцінкою впливу на довкілля? UPD

Комітет відголосував за варіант законопроєкту, який запропонував голова комітету Олег Бондаренко за основу. 14 березня засідає комітет з питань екології Верховної Ради...

Лобізм без правил. Хто і як лобіює ініціативи голови "Слуг" Олени Шуляк?

Під гаслом "Все для відбудови" забудовники через своїх лобістів намагаються протягнути низку законопроєктів, які треба їм, але точно не суспільству...

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України...

Адвокат Медведчука може посісти одну з керівних посад в комісії Київради

Наприкінці минулого року Київрада заледве знайшла голоси, аби позбутися на керівних посадах у комісіях депутатів, які пройшли від забороненої партії ОПЗЖ...