31 жовтня 2016, 21:04

Я звинувачую Авакова як співучасника: напад на селищну голову Коцюбинського

Пане Аваков, кілька хвилин тому здійснено напад на селищну голову Коцюбинського (Київська область) Ольгу Матюшину та заступника начальника УЖКГ "Біличі" – Лесю Петрик-Єльникову.

Вони поверталися з заходу після обговорення тарифів, на якому в Будинку культури депутатка КСР від Нових облич Людмила Узерчук сказала Лесі Петрик-Єльниковій прямо, що за те, що Єльникова пише в соцмережі її треба бити. Добрі вони в нас ці представники Нових облич. Єльникова жартома мені про це сказала, коли виходила з клубу. Тоді ми посміялися, бо думали, що Узерчук просто пожартувала. За 20 хвилин ми зрозуміли, що це не жарти.

Леся Петрик-Єльникова поверталася додому з селищною головою (живуть практично в одному будинку). Раптом двоє невідомих вискочили ззаду на них. Матюшина встигла відбігти. Пощастило. Вона почала кричати і кликати на допомогу. В цей час Лесю Петрик-Єльникову повалили на землю (мати двох маленьких дітей, дружина АТОвця) її били ногами по голові, по руках, по тілу.Прибігли люди. Невідомі сіли в авто номери якого запам'ятали очевидці. ось результати їхньої роботи.Завтра знову справа слухатиметься в суді щодо перевороту влади в Коцюбинському 8 квітня.

Нагадаю, що на минулому тижні в судовому коридорі привселюдно на моїх очах екс-депутат КСР Янович вдарив головою в ніс члена регламентної комісії облради Ігоря Домбровського. Він ушпиталений. Перелам носу зі зміщенням. Яновича не затримали. Про цю подію писали загальнонаціональні ЗМІ.

Хто ви в цій історії, пане Аваков? Я вам скажу публічно. Співучасник. І я Вас публічно в цьому звинувачую. Я Вам публічно казала про те, що у нас під Києвом луплять людей і поліція працює точно не в інтересах громади. Що Ви зробили?

У нас при дітях нападають на мам. У нас мам, які в рука тримають немовля, депутати можуть вдарити в грудну клітину. Що Ви там робите????!!!!! Скільки Вам можна про це писати, щоб Ви приїхали і особисто підключилися, раз Ваші підлеглі нічого не роблять?!

Я писала вам літом 2015. Писала літом 2016. Вітала з Новим роком, бо вілтку був рівно рік, коли відбулися масові побиття активістів невідомими. Ось один з побитих. Пригадуєте його? Він воював з мером Бучі екс-регіоналом Федоруком, якого зараз судять.Щось змінилося? Винні знайдені і покарані?

Я бачу, як працює прокуратура. Я бачу, як працює в нашому регіоні ГПУ. Я бачу, як Федорука за його дерибанну діяльність в регіоні принаймні почали тягати по судам і відсторонили від посади. Розумію, що до кінцевого результату далеко. Але робота йде.

До нас приїздив в селище комітет ВРУ, який покликаний боротися з корупцією. Всі ці випадки також розглядалися. Але роботи від правоохоронних органів я не бачу. І ваша бездіяльність як керівника відомства породжує нове насильство в регіоні.

Хто у нас Міністр внутрішніх справ? Арсен Аваков. Вимагаю публічний звіт по резонансних справах. Чекаю на час і місце зустрічі з активістами Приірпіння. Набираю завтра прес-службу і чекаю на час.

Я хочу знати коли посадять: Яновича за напад на Домбрвоського, знайдуть організаторів нападу на Єльникову і Матюшину. Коли за насилля відповість екс-депутат Батькіщвини Валерій Пєший, який вдарив Інну Грищенко з малою дитиною на руках в груди.У мене в принципі до Вас є з десяток справ, які не рухають тут ваші підопічні. Ми чекаємо на підзвітність.

Читачів прошу про максимальний репост. Бездіяльність, яка породжує насилля не може залишатися безкарною кілька років.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...