Ірина Федорів Журналіст та викладач

Я звинувачую Авакова як співучасника: напад на селищну голову Коцюбинського

31 жовтня 2016, 21:04

Пане Аваков, кілька хвилин тому здійснено напад на селищну голову Коцюбинського (Київська область) Ольгу Матюшину та заступника начальника УЖКГ "Біличі" – Лесю Петрик-Єльникову.

Вони поверталися з заходу після обговорення тарифів, на якому в Будинку культури депутатка КСР від Нових облич Людмила Узерчук сказала Лесі Петрик-Єльниковій прямо, що за те, що Єльникова пише в соцмережі її треба бити. Добрі вони в нас ці представники Нових облич. Єльникова жартома мені про це сказала, коли виходила з клубу. Тоді ми посміялися, бо думали, що Узерчук просто пожартувала. За 20 хвилин ми зрозуміли, що це не жарти.

Леся Петрик-Єльникова поверталася додому з селищною головою (живуть практично в одному будинку). Раптом двоє невідомих вискочили ззаду на них. Матюшина встигла відбігти. Пощастило. Вона почала кричати і кликати на допомогу. В цей час Лесю Петрик-Єльникову повалили на землю (мати двох маленьких дітей, дружина АТОвця) її били ногами по голові, по руках, по тілу.Прибігли люди. Невідомі сіли в авто номери якого запам'ятали очевидці. ось результати їхньої роботи.Завтра знову справа слухатиметься в суді щодо перевороту влади в Коцюбинському 8 квітня.

Нагадаю, що на минулому тижні в судовому коридорі привселюдно на моїх очах екс-депутат КСР Янович вдарив головою в ніс члена регламентної комісії облради Ігоря Домбровського. Він ушпиталений. Перелам носу зі зміщенням. Яновича не затримали. Про цю подію писали загальнонаціональні ЗМІ.

Хто ви в цій історії, пане Аваков? Я вам скажу публічно. Співучасник. І я Вас публічно в цьому звинувачую. Я Вам публічно казала про те, що у нас під Києвом луплять людей і поліція працює точно не в інтересах громади. Що Ви зробили?

У нас при дітях нападають на мам. У нас мам, які в рука тримають немовля, депутати можуть вдарити в грудну клітину. Що Ви там робите????!!!!! Скільки Вам можна про це писати, щоб Ви приїхали і особисто підключилися, раз Ваші підлеглі нічого не роблять?!

Я писала вам літом 2015. Писала літом 2016. Вітала з Новим роком, бо вілтку був рівно рік, коли відбулися масові побиття активістів невідомими. Ось один з побитих. Пригадуєте його? Він воював з мером Бучі екс-регіоналом Федоруком, якого зараз судять.Щось змінилося? Винні знайдені і покарані?

Я бачу, як працює прокуратура. Я бачу, як працює в нашому регіоні ГПУ. Я бачу, як Федорука за його дерибанну діяльність в регіоні принаймні почали тягати по судам і відсторонили від посади. Розумію, що до кінцевого результату далеко. Але робота йде.

До нас приїздив в селище комітет ВРУ, який покликаний боротися з корупцією. Всі ці випадки також розглядалися. Але роботи від правоохоронних органів я не бачу. І ваша бездіяльність як керівника відомства породжує нове насильство в регіоні.

Хто у нас Міністр внутрішніх справ? Арсен Аваков. Вимагаю публічний звіт по резонансних справах. Чекаю на час і місце зустрічі з активістами Приірпіння. Набираю завтра прес-службу і чекаю на час.

Я хочу знати коли посадять: Яновича за напад на Домбрвоського, знайдуть організаторів нападу на Єльникову і Матюшину. Коли за насилля відповість екс-депутат Батькіщвини Валерій Пєший, який вдарив Інну Грищенко з малою дитиною на руках в груди.У мене в принципі до Вас є з десяток справ, які не рухають тут ваші підопічні. Ми чекаємо на підзвітність.

Читачів прошу про максимальний репост. Бездіяльність, яка породжує насилля не може залишатися безкарною кілька років.

powered by lun.ua
Коментарі — 15
sidor _ 01.11.2016 15:59
IP: 77.52.128.---
Антон Коц:
....Ну да, "прокаженные" вряд ли ему позволили присваивать через "своих" менеджеров миллиарды доходов и имущества госкомпаний, ими не владея. У "прокаженных" свои такие умники имеются....
конечно не позволили – забрали все себе. Лучше единицы беней, которыми, при желании, можно управлять, чем орда беспредельщиков с лепрозория. Почитайте крымские ресурсы что творят приезжие прокаженные с лепрозория. Нафик-нафик такое "счастье! Только для великоскрепного поголовья их умники и годятся.
kren _ 01.11.2016 14:45
IP: 178.94.143.---
Антон Коц: sidor:

А генералиссимус Коломойский опять сделал разными, одним раздав Кольты, а другим – нет.
Беня жертвуя своими средствами защитил Днепр от проказы "российского мира". И честь ему и хвала за это. И "кольты" он раздавал тем, кто их хотел получить для защиты от прокаженных.
Беня як справжній єврей-порушив всю мислиму субординацію і без дозволу кремлівського фюрера,
дав "кольти"...не тим,шо передбачалося і гібридний бліцкриг козломордих гомінід не отримав очікуваної "лояльності" в інших регіонах,на відміну від нинішньоголу@ ган# до^ ну*,де не було такого Бені.
і тошу коця крутить від того,що зараз лу@ ган# до^ н*сь+ кА= вата -за обидві щоки... вживає сперматозоїди...гібридних гомункулів-своїх асвабадітілів-ексклюзивно від вати поза "руськім мірам".
sidor _ 01.11.2016 14:13
IP: 77.52.128.---
Антон Коц:
sidor:
Антон Коц:
Какое отношение имеют украинские министры к уличному порядку? У нас на майдане появилась САМООРГАНИЗАЦИЯ народа, Вече, активисты – к ним и обращайтесь! Героям – Слава!
судя по телодвижениям "министров" – такэ вжэ на подходи – "Господь создал людей разными, а полковник Кольт сделал их равными"
А генералиссимус Коломойский опять сделал разными, одним раздав Кольты, а другим – нет.
Беня жертвуя своими средствами защитил Днепр от проказы "российского мира". И честь ему и хвала за это. И "кольты" он раздавал тем, кто их хотел получить для защиты от прокаженных.
Тарас Шевченко _ 01.11.2016 12:10
IP: 104.155.61.---
Ось що заявив радник президента: Украинцы думали, что Революция Достоинства станет вершиной, после которой напряжение в стране начнет спадать, но происходит все наоборот. Такое заявление сделал внештатный советник президента Украины, известный экономист Александр Пасхавер в эфире телеканала NewsOne.
"Люди думали, что Майдан это вершина и напряжение начнет снижаться. Но все наоборот. Еще будут и неожиданные убийства, и исчезновения людей... Это революция и нужно понимать всю серьезность ситуации", – подчеркнул эксперт.
При этом он отметил, что главная проблема Украины – это то, что в настоящее время у власти находятся непрофессионалы.
З ни можна лише погодитись, бо революції приводить до розрухи і доки є революційна доцільність закону не буде.
sidor _ 01.11.2016 11:33
IP: 77.52.128.---
Антон Коц:
Какое отношение имеют украинские министры к уличному порядку? У нас на майдане появилась САМООРГАНИЗАЦИЯ народа, Вече, активисты – к ним и обращайтесь! Героям – Слава!
судя по телодвижениям "министров" – такэ вжэ на подходи – "Господь создал людей разными, а полковник Кольт сделал их равными"
Mya _ 01.11.2016 11:02
IP: 195.60.201.---
Тю... А почему так мелко? Всего лишь Аваков... Обвиняйте сразу президента, ведь он главный в этой стране! Или генсека ООН, ведь он главный в мире. А еще лучше сразу призвать на помощь Путина:)))
SARA21 _ 01.11.2016 10:46
IP: 91.226.4.---
Lyudmyla Pavliy: 100% вас підтримую,але чому 8% ще підтримують президента?
SARA21 _ 01.11.2016 10:42
IP: 91.226.4.---
Нас,українців,будуть бити до тих пір,доки ми будемо їм це дозволяти.Якщо народ мовчить,влада нагліє,якщо народ понагліє,влада замовчить,або втече так як Янукович.Може нам уже пора обєднатися і понагліти.
Gennady Gorsky _ 01.11.2016 09:15
IP: 146.148.30.---
А также деканоидзе,троян-соучастники.луценко тоже типо не видит беспредел местных прокурорских...
Gennady Gorsky _ 01.11.2016 09:15
IP: 23.251.133.---
А также деканоидзе,троян-соучастники.луценко тоже типо не видит беспредел местных прокурорских...
Vladimir Khotenko _ 01.11.2016 06:17
IP: 195.189.48.---
Vasya Zinchenko:
Аваков має свій банк,він не є Українець,він армян а аряни це торгаші.І йому як армяну Україна як нажива набивати кишені.
Аваков – прежде всего, успешный итальянский бизнесмен. И уже давно. Да, по совместительству украинский министр МВД. Ну и что вы от него хотите?
Lyudmyla Pavliy _ 01.11.2016 04:22
IP: 104.199.234.---
Після оприлюднення декларацій останньому віслюку стало ясно, що влади в Україні нема. Є банда, яка грабує. Вони всі зайняті, дуже зайняті – щоденним грабунком. Їм нема коли і немає діла до простих громадян. Їм заважають усі, хто заважає грабувати. І Аваков теж у цій банді. Як і президент з прем'єром. Ось така післямайданна реальність. Під гаслом "Банду геть!" прийшла інша банда.
Під гаслом "Жити по-новому" продовжили грабувати по-старому.
Тому досі немає ні безвізу, ні асоціації, ні повернення награбованого януковичами. Крадуни намагаються заламати руки європейцям, щоб їх і так взяли. Бо Путін нападе.
Але нічого не вийде, панове неповажні грабіжники. Або все зміниться, або країни не буде. Бо Путін напав саме через те, що все розкрали і знесилити країну. І немає гарантій, що його нападки закінчилися. А ви продовжуєте грабувати і далі.
Купіть собі мізки хоть на десяту частину від того, що маєте. Бо навіщо вам багатство, коли не буде країни?
Vasya Zinchenko _ 01.11.2016 02:35
IP: 178.94.44.---
Аваков має свій банк,він не є Українець,він армян а аряни це торгаші.І йому як армяну Україна як нажива набивати кишені.
Brokerman _ 31.10.2016 23:24
IP: 95.133.225.---
Аваков Арсен, как ОФИЦИАЛЬНОЕ ЛИЦО, ТЫ обязан прокомментировать происходящее...
Ждем!
kren _ 31.10.2016 21:36
IP: 178.94.143.---
Ірина Федорів-Хто ви в цій історії, пане...?

ну Ви таке придумали,г-н. (не ототожнювати з господин) -міністр у нас такий естет- задекларував;- 12-кімнатну квартиру,760 пляшок вина...118 тис. євро, 178 т. доларів і 265 т. гривень готівкою. Його дружина зберігає вдома 1,3 млн гривень, 275 тис. доларів і 30 тис. євро.
У банках 218 т. грн і дорогоцінні метали на суму 200 тис. грн, а його дружина -148 т. грн...земельну ділянку землі на Харківщині в селі Коробочкине загальної площею 1,2 т. кв.м.
На його ім'я зареєстровані квартири в Чугуєві (пл.39,30 кв. м) і в Харкові (70,90 кв. м). кілька колекцій старовинних мідних, бронзових, срібних і золотих монет 16-21...як пошановувачем мистецтва – тримає вдома велику колекцію картин, гравюр, естампів та літографій українських і відомих художників XIX – XXI ст (78 картин)...

Понялі?а Ви лізете до... "такого чілавєка" зі своєю бидлотою з якогось задрипаного Коцюбинського
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter