Ірина Федорів Журналіст та викладач

Безглуздя Мін'юсту: Лук'янівське СІЗО переносять в Коцюбинське

23 листопада 2016, 17:04

Майже 3 га землі під багатоповерхівки в центрі Києва. Поблизу – метро. Єдине, що заважає тут забудувати цю землю – Лук'янівське СІЗО. Тому Мін'юст жваво шукає інвестора, який побудує СІЗО в Коцюбинському і забудує 3 гектари на землі в Києві. Рішення фактично остаточне. Про це мене повідомили сьогодні колеги з телеканалу, які приїхали до нас у селище. перед тим вони були на інтерв'ю в Мін'юсті.

Історія для владної структури вигідна./index/read-news/id/1590320] За це "оновлення" заплатять десь 30 мільйонів. А для інвестора – меганадвигідна. Можна буде продавати квартири й заробляти. В центрі столиці не так багато вільної землі, а ціна пристойна.

А Коцюбинське, де живуть 15 тисяч громадян України ніхто не спитав. А скоро у нас буде десь 25 тисяч мешканців, коли добудують житловий комплекс "Атлант". Коли його будували – громаду теж не питали. Вже маємо всі логічні наслідки бездумної забудови селища за відсутності інфраструктури.

Громада вже обурюється тим, що СІЗО в лісі – це не найкращий варіант. Припускають, що може зрости злочинність. Хтось каже, що будуть робочі місця й у нас буде своєрідний контингент "туристів", який буде в селищі купувати передачі.

Громада зараз дискутує доволі жваво.

А мене найбільше у цьому всьому обурює, що рішення, я так розумію, прийнято а ні Мін'юст, ні влада Київської області не прокомунікувала з громадою це питання. Це Вам навіть не висотку звести. Це змінити стиль життя цілої громади. А стиль життя під Лук'янівським СІЗО триває в режимі "інтенсив". Буває з політичними нотами. Ось це день народження Юлії Тимошенко. ЇЇ приїхали вітати.Для тих, хто не знає логістики. Коцюбинське має по суті одну головну дорогу, яку перерізає залізничне полотно.Область нам відмовила завести комнунальний транспорт Києва. Колишній очільник КОДА повідомив народну депутатку Ольгу Червакову, що це може спричинити незадоволення перевізників (вдумайтеся) і як результат... соціальний конфлікт. Демонополізація ринку спричинить соцконфлікт. Добре, що цього чиновника звільнили.

Саме тому, що керівництво області за Мельничука не вбачало проблеми, у нас люди не можуть в години пік навіть сісти на автобуси, якщо це не кінцева або прикінцева зупинка. І ми щомісяця нагадуємо: Коцюбинському треба транспорт. Габаритний. Ще краще, щоб це було кілка гілок автобусів до різних станцій метро.

Протягом 2016 року ми просимо Київ розширити нам виїзд з селища, бо у нас вже затори на виїзді в Київ, де працює більшість населення. Нас переконують, що в столичному бюджеті на 2017 рік закладуть на це кошти. Для розуміння десь 30 % мешканців селища, якщо не більше, возять в Київські школи і садки своїх дітей. Всі вони стоять вже в заторах. А що буде коли у нас добудуть ЖК "Атлант" на 8 – 10 тисяч населення? І ще додадуть Лук'янівське СІЗО.

А тепер уявіть, що відбувся акт справедливості і в СІЗО потрапив мер Бучі екс-регіонал Анатолій Федорук, якого зараз судять, і його кум-атеїст мер Ірпеня Володимир Карплюк. І вже під СІЗО у нас буде мітинг бурановських бабусь, традиційне перекриття траси. А вона нагадаю у нас одна.

Підсудний мер Бучі вже бере в заручники своє місто. Не виплачували заробленіі гроші бюджетникам, обговорювали відключення світла в місті, як акцію непокори (людей взяти в заручники поки не відчепляться від Федорука). Коцюбинцями такі політики не погребують. Взявся гурт бурановських бабусь, наприклад, переходити дорогу по зебрі і все. Стоїмо.Під Печерським судом це дійство можна об'їхати, а у нас це буде божевільня на постійній основі.

І у нас є мами депутатів та близькі їм люди, які грозяться перекривати в селищі дороги і палити шини, якщо не буде так, як вони сказали. Нам своїх вистачає з головою. Ще бракувало гастролерів.А тепер уявіть, що відбулася дійсно якась гучна справа а-ля Петро Мельник. І тут у нас всі телеканали, ПТС-ки для прямих включень. Ми епіцентр подій. Дорога стоїть.

Дорогий Мін'юст. Громада Коцюбинського доволі активна. Ми при потребі збираємо віче, щоб вирішити свої проблеми.І доволі освічена. Ми розуміємо, що у Вас є право тут будуватися і у Вас є земля. Але тут є громада. І ще Лук'янівське СІЗО не в Коцюбинському, а у нас вже виникає чимало питань.

Тому публічно звертаюся і до Мін'юсту, і до голови облради Ганни Старикової та голови ОДА Олександра Горгана із проханням переглянути це рішення. З точки зору логістики це колапс для всієї нашої транспортної мережі. Я розумію бажання Києва забудувати висотками землю. Але зрозумійте нас, 15 – 25 тисяч громадян не готові опинитися в заручниках через непродумане і не обговорене публічно рішення.

powered by lun.ua
Коментарі — 12
aerodrom _ 24.11.2016 19:31
IP: 104.199.89.---
"Апеляційний суд Києва скасував звільнення з посади мера Бучі Київської області Анатолія Федорука.
Таке рішення суд оголосив у четвер.
Таким чином, суд задовольнив апеляцію захисту й скасував рішення Печерського районного суду Києва про відсторонення Федорука від посади на 2 місяці."
aerodrom _ 24.11.2016 11:55
IP: 104.199.6.---
Ирина Федорив, я же Вас предупреждал, что Вы способствуете рейдерскому захвату власти в Буче в пользу застройщиков из БПП. Как Вы радовались, что провели незаконные выборы, незаконным обыскам мэров, незаконному от отстранению руководителей от служебных обязанностей и все – якобы для сохранения леса от дерибана.
Вот теперь ожидаем от Вас и Ваших покровителей в лице Черваковой, Арьева, БПП, Луценко такой активности по защите того леса от застройки тюрьмой.
Вы нас информируйте подробно.
P712 _ 24.11.2016 11:23
IP: 92.113.136.---
mihaylenco:
P712
Чому ви волаєте до МЮ, коли є єлементарне рішення проблеми...

Найкраще – побудувати тюрми в тих районах, де скупчення істеблішменту. Воно для них і краще – нинішнє, і майбутнє житло буде поряд.
До речі, дурості МЮ ніхто не заперечує, можна перенести СІЗО за 200 км. від Києва, там ще дешевша земелька для таких "інвесторів". А потім витрати бензина, то вже МЮ не хвилює, корки на дорогах також. Словом, просто міністерство справедливості
mihaylenco _ 24.11.2016 11:16
IP: 93.171.79.---
P712
Чому ви волаєте до МЮ, коли є єлементарне рішення проблеми...

Найкраще – побудувати тюрми в тих районах, де скупчення істеблішменту. Воно для них і краще – нинішнє, і майбутнє житло буде поряд.
mihaylenco _ 24.11.2016 11:14
IP: 93.171.79.---
Безглуздя Геращенко. В рубриці "Блоги" помістив повідомлення. Нормальне таке повідомлення. Нічого дурного не сказано. Нехай би люди коментували, а автор набирав собі бали. Так ні. Коментарі все одно вимкнені. Перед повідомленням Геращенко – піар стаття Авакова. Коментарі вимкнені. То його справа. А ось в якій рубриці розміщувати тексти, то є справа адміністрації УП.
P712 _ 24.11.2016 09:43
IP: 92.113.136.---
Чому ви волаєте до МЮ, коли є єлементарне рішення проблеми, якщо не помиляюсь, ви депутат місцевої ради Коцюбинського, то не голосуйте за відвід землі. Чи піару захотілось??
руслан49 _ 24.11.2016 08:09
IP: 37.52.22.---
Це якісь прибиті мішком по голові. Все їм не так. А як треба ці бабки вам за тисячу років не скажуть. Пристали до мера Бучі. Поїдьте, подивіться яке місто він будує, які парки, які дитячі майданчики. Такої краси я ще не бачив. І це при тому, що в Бучі взагалі немає промисловості, яка платить податки. Ця Федорів весь час когось хоче посадити. І бере собі в союзники прокуратуру. Та прокуратура любого може посадити і не моргне. В Києві активісти, які протестують проти будівництва, це злочинна мафія. В райцентрах будують нові будинки, де м2 коштує 300 доларів. Така ціна повинна бути і в Києві. А що ми бачимо. І це через цю мафію противників будівництва.
aerodrom _ 23.11.2016 17:48
IP: 104.199.39.---
scs111:
==========
Вы не поняли. Речь идет не о вопросе виноват или не виноват какой то мэр. Все скорее всего виноваты. КТО имеет право их преступления расследовать? Только НАБУ. Если за дело взялся Генпрокурор – то кому то это выгодно. Так было и в Вышгороде, так и в Буче.
Александр Зубр _ 23.11.2016 17:36
IP: 93.74.171.---
"Хтось каже, що будуть робочі місця й у нас буде своєрідний контингент "туристів", який буде в селищі купувати передачі" – что за бред? Я на Лукьяновке живу, никаких таких "туристов" тут нет. А будут у вас покупать продукты для передач – что плохого-то? Торговля будет развиваться. Опять же какие-то хостелы, гостиницы можно открыть. Ну и рабочие места, они что, не нужны селу?
aerodrom _ 23.11.2016 17:29
IP: 104.155.120.---
Ирина, Вы как та вдова, которая сама себя высекла. Вас же предупреждали, что Вы помогаете БПП и Черваковой застроить Бучу, а Вы думали что они борются за справедливость?
Может теперь то Вы встанете на сторону народа и будете защищать не Червакову, Луценко и БПП, а своего мэра который поможет не переносить СИЗО?
Как, кстати, результат Вашего гневного поста в адрес Авакова? Нашли и наказали виновных?
mihaylenco _ 23.11.2016 17:28
IP: 93.171.64.---
А чому б не побудувати тюрягу в Конча Заспі?
aerodrom _ 23.11.2016 17:15
IP: 104.199.89.---
мэра Бучи для того и отстранили от должности, чтобы не мешал киевским застройщикам от БПП. Что непонятно активистка? Учите законы и историю мэра Вышгорода. Прокуратура не имеет права расследовать дела мэра
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter