Ірина Федорів Журналіст та викладач

Чому населені пункти з 1 грудня можуть бути без опалення

30 листопада 2016, 13:03

Ліміти на газ у грудні дадуть не всім. Температура надворі сьогодні – 8. Тобто вже завтра люди можуть мерзнути в квартирах, включати додаткові прилади для обігріву, що не завжди витримає проводка.

До селищної ради Коцюбинського (Київська область), яке має 2 дитсадки, школа і ліцей, прийшов лист, де йдеться про те, що лімітів не буде. Борг понад 800 тисяч.Це пов'язане з тим, що компанія, яка постачає опалення населенню не має коштів, аби розрахуватися за газ – основну складову тарифу. Не секрет, що газ для всіх подорожчав. У сусідньому Ірпені тарифи вже понад 30 гривень.

У нас тариф залишається близько 10 гривень і з такими надходженнями за газ не в змозі буде розрахуватися жодна компанія.

"Я вкотре з питання погодження тарифу скликаю виконком. Засідання відбудеться сьогодні, 30 листопада. О 16:00 терміново чекаю всіх членів виконкому. Склад виконкому не оновлюється вже третю каденцію через небажання депутатської більшості голосувати. Кворум у виконкому завжди на межі. Один голос проти – і тарифи не прийняті вже 2 місяць, хоча я абсолютно всіх просила з вересня ознайомитися і внести пропозиції.Сьогодні виконком може не відбутися взагалі, бо керуюча справами звільнилася, а депутатський корпус більшістю голосів не побажав на минулій сесії голосувати і зняв з порядку денного питання про затвердження нової кандидатури. Відповідно кворум і сьогодні під питанням," – говорить селищна голова Ольга Матюшина.

Навіть якщо засідання і відбудеться і станеться чудо – тариф затвердять, це не значить, що у теплопостачальника з'являться гроші. Тариф вступить в дію лише через місяць. А гроші за новим тарифом теплопостачальник отримає наприкінці січня. А це означає, що нам доведеться в під новий рік чекати того, що лімітів на газ у нас знов не буде.

У ситуації, яка склалася, винні члени виконкому, які не ходять на засідання, депутат Ірпінської ради від Нових облич і член виконкому Богдан Слюсаренко, який просто голосував проти не бачивши, як він потім зізнався сам тариф (а запрошували всіх знайомитися з вересня місяця = було 2 місяці), депутати Нових облич, які зняли питання щодо затвердження на посаді керуючої справами й залишили виконком у кризовому стані. Досі не бажають замінювати склад виконкому екс-регіонала Вадиса Садовського.

Різниця на тарифі буде коштувати громаді мільйони гривень з бюджету. Бо через непогоджені тарифи "Мастер-Енерго" подасть до суду. І якщо навесні селищна голова виграла суд в "Мастер-Енерго" і захмстила 1,5 мільйони бюджетних коштів, то цього разу коли вся країна отримала вищі тарифи через подорожчання газу, у суді за мільйони бюджетних коштів боротьба може бути заздалегідь провальною.

"Я письмово місяць тому зверталася і до голови Ірпінської ради Володимира Карплюка і до очілників ОДА з проханням виділити нам кошти, аби ми могли належним чином функціонувати в таких умовах. Але відповідей не надійшло," – каже селищна голова.

Про ситуацію, яка виникла повідомлене керівництво області.

Загрузка...
Коментарі — 8
grom2468 _ 01.12.2016 12:39
IP: 130.211.48.---
Yuzas Skorobogatov:
Logic2009:
УНИАН
Украина уменьшила зону ракетных испытаний близ оккупированного Крыма до одного километра.
Ракеты солдаты руками донесли до мишени!
- И Баххххххх!!!!
- И Баххххххх!!!!У тебя Василиса пердак разорвало?
Logic2009 _ 01.12.2016 07:54
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (ник Yuzas Skorobogatov) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
==================================================
Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
viter25 _ 30.11.2016 18:37
IP: 104.199.9.---
Дивіться уважно (всі серії, й читайте розрахунки на слайдах) канал Сергія Юрка на тюбіку і робіть висновки (що дуже дешеві й ефективні сонячні колектори й акумулятори тепла можна робити і зараз, а треба було вже влітку) (а кассапських тролів пошліть на...)
Андрій Павловський _ 30.11.2016 16:59
IP: 104.199.39.---
Стало відомо, що при підготовці чергового меморандуму з МВФ Уряд Гройсмана готовий взяти зобов"язання щодо зменшення розмірів субсидій за рахунок зменшення норм споживання.
З цією метою у 2017 році планується:
- знизити споживчі норми з 5.5 до 4.5 м3 на 1 кв.м. для індивідуального опалення, і з 65 до 51 кВт/г за 1 кв.м. електроенергії, що використовується для індивідуального опалення, і з 0.0548 до 0.0431 Гкал на 1 кв.м. для централізованого опалення;
- запровадити коригування соціальних норм у не-пікові місяці протягом опалювального сезону;
- застосувати тариф на розподіл газу й опалення на основі потужності поставок, що дозволить перенести деяку частину вартості на літні місяці.
Урядовці сподіваються що ці заходи дозволять обмежити видатки на призначення субсидій з оплати комунальних послуг у 2017 році.
Denis Alex _ 30.11.2016 16:46
IP: 104.199.6.---
Yuzas Skorobogatov:
Зато все одиозные майдановцы типа Порошенко, Турчинов, Аваков и прочие кастрюлеголовые, постоянно радуют народ перемогой, что Украина уже как год не покупает газ у России.
- В принципе дет, сады должны это знать и не визжать от холода.
ну что сказать? ты – гнида.
Vladimir Khotenko _ 30.11.2016 14:37
IP: 130.180.211.---
Из текста можно предположить... прямо не сказано, но, как мне кажется, такой намек завуалировано звучит – что во всех бедах, по-прежнему, виновата злочынная панда?

Та, которая сбежала 2,5 года назад? И газа больше не будет? Или она злочынная – потому что сбежала, не обеспечив вас новыми тарифами? А новой панды у вас нет?

Вспоминается... году этак в 2008... другая панда, та, которая была до злочынной... ходил такой себе в костюмчике с белой рубашкой в телевизоре и советовал... топить соломой! Оччень говорил выгодно топить соломой, опять же – аграрная держава. Пчелы всему голова! Манжеты у панды были еще такие... не помну как звали ту панду... Не помогает?
руслан49 _ 30.11.2016 13:34
IP: 37.53.226.---
Активісти не дадуть собі ради.
aerodrom _ 30.11.2016 13:29
IP: 104.199.6.---
Активная активистка Федорив, Ну что Вы скачете в блоге с темы на тему! Доведите хоть одно что-то до конца.
- сидят ли мэры "преступники"
- наказал ли Аваков виновных в избиение
- строят ли СИЗО в лесу
Україна та Європа904 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте