Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Аваков! З Новим Роком!!!

07 червня 2017, 14:20

Дорогий Арсене Борисовичу! Влітку я Вас традиційно вітаю з Новим роком. Ви вже напевно до цього звикли, бо у нас влітку виповнюється чергова річниця побиття активістів, а у Вас виповнюється чергова річниця бездіяльності. Ви співучасник.Знаєте, чому Ви мені дорогий? Бо Ви мені та іншим платникам податків дорого обходитеся. Ми як Ваші роботодавці мали б Вас давно звінити, але у нас дуже складна система прийняття рішень в нашому акціонерному товаристві. Нардепи, яких ми найняли для прийняття управлінських рішень, чомусь вважали, що Вас доцільно залишити в новому складі Кабміну. Нардепи просто не відчувають, як дорого нам, Вашим роботодавцям, обходиться Ваша бездіяльність на посаді міністра. У нас, у народу, серйозна проблема з парламентом. Вони нам теж всім дуже дорогі.

Десь місяць тому активістці з Петропавлівської Борщагівки Валентині Аксьоновій спалили дві автівки.Мамі Аксьоновї телефонують і просять забрати тіло доньки з Оранжерейної. Ну, Ви в курсі, там морг., А молодій мамі, активістці Аксьоновій, в якої син-дошколярик, кажуть прямим текстом, що наступною буде труна метр з хвостиком. Ну, прямий натяк на дитину, як Ви розумієте у труні.

Я хочу бачити Вашу заяву на звільнення, бо в Київській області стрімко зростає рівень злочинності.

У нас вдень скоїли напад на селищну голову Ольгу Матюшину. Вона встигла відскочити, а от її подрузі – активістці Лесі Петрик-Єльниковій непощастило. Її били ногами невідомі чоловіки, які втекли на авто.І важко пояснити її чоловіку АТОвцю, як так виходить, що люди в формі тут бездіяльністю покривають злочинців. Тоді навіть голова ОДА Олександр Горган запевним, що у нього справа на особистому контролі. Ну всі ми відчуваємо цей контроль. Вже всіх знайшли і покарали, але не в цій реальності.

А що сказати малим двом синам Лесі Петрик-Єльникової? Збрехати про поліцейських, які нас всіх захистять? Чи сказати правду і пояснити, що ми живемо в країні, де нема гарантій.

Ми ж бачимо і відчуваємо, як злочинці вас всіх бояться і головне що з кожним роком вас бояться все більше. От щодня є таке відчуття, що всі ми ще більшій безпеці. Вірите? Ви живете в країні, де діти знають інше значення слова "мусор" і не мріють одягати погони. Але без поліції і прокуратури нема держави – тобто тим, що ви дискредитуєте роботу поліції – Ви руйнуєте державу.

Сьогодні перед тим, як мій чоловік сів в авто з дитиною біля нього орудували молодики з ножем. На цей раз обійшлося. Ми їх не зустріли і вони нам просто порізали шину.

Це дрібниці, в порівнянні з тим, що могло б бути, якби ми вийшли трохи раніше в садок з дитиною. Ну, саме в той час, як ми це робимо щодня.

Рік тому в моєму під'їзді чоловік з ножем (його опізнали) теж орудував ножем. Ми знаємо хто. І повідомили поліцію. І що? А нічого. За рік знову прийшли з ножем.

У нас виклали камери спостереження, обмальовують вночі паркани. Навіть прокурора облили зеленкою привселюдно. Словом Ви їх так налякали своєю результативною роботою, що навіть об прокурорів вони можуть собі дозволити обтерти ноги і полити зеленкою.

Дорогий міністре, я б дуже хотіла наступного року влітку Вас не вітати з Новим роком. Це означало б, що в країні хоча б в МВС відбулася зміна. Але головне не змінити одного дорогого на іншого дорогого або ще дорожчого.

Зробіть європейський і чоловічий вчинок – подайте у відставку. Ви ж здатні на вчинок? Від Вас Вашим роботодавцям одна шкода. Чесно. Краще звільністься за власним бажанням, ніж народ Вас одного дня як роботодавець звільнить за статтею.

Без поваги, платник податків і Ваш роботодавець Ірина Федорів

powered by lun.ua
Коментарі — 10
koras _ 07.06.2017 20:35
IP: 35.190.136.---
"Зробіть європейський і чоловічий вчинок – подайте у відставку. Ви ж здатні на вчинок?" – І.Ф.

Не смішіть, пані Ірино, на який "вчинок" здатна ця потрошенківська потвора? Всю цю наволоч треба тільки розпеченим залізом. Інакше ніЯк.
Максим Чарушниковв _ 07.06.2017 19:37
IP: 178.137.93.---
Andrey Kononenko:
_ABM_:
Максим Чарушниковв:
Реформы в милиции: наркоторговля... Проституция... Игровой бизнес... Янтарный бизнес... Грабежи и разбои и т.д. и т.п...
Подожди немного, сейчас приедет фотомодель на Toyota Prius и раскроет все преступления.:-))
Помню была аббревиатура МЕНТ – Мой Единственный Надежный Товарищ! НЕ ценили ментов, захотели новую молодую полицию. Вот имеем...
радуйтесь глупые!
это же наши патрульные из Луцка!!!
Головні питання не до простих поліцейських чи патрульних, а до Авакова і Луценка.

Патрульні з Луцька спали особу, яка стала одною з жертв незаконної ігрової індустрії, яку кришують смотрящі Авакова і Луценка. Як і кришування наркоторговців, проституції, буртштину і тд
seloiludy _ 07.06.2017 18:38
IP: 185.11.31.---
Вова Тур:
Ну при чому тут Аваков, Гройсман, і Ко, адже вони всі – шестёрки "Порошенка".
Однозначно трудно определить, какую роль в вальцмановской колоде играет толстолобик-гройсман. "Шестерки" или даже "семерки"... Но арсенка точно не шестерка. Скорее "валет". А точнее – "лавэт". Но – козырный. "Песочный", "рюкзачный", "не возбуждающий", или "закрывающий" и т.д. А в скором будущем, однозначно – итальянский либо испанский, ГОА-нский или еще какой-то. Но не наш. С ним все ясно. И не стоит Ірині Федорів взывать к сему "чиновнику". Достаточно любому нашему гражданину обратиться с реальной проблемой в вонючее РОВД – и – ВСЕ ЯСНО. Менять нужно ВСЕ, а не аваковых. Р.S. Кстати, сегодня "правоохоронці", уверен, "расчехлят" вороватового мэра Ирпеня на очередной "лям" или десять в пользу "країни, або АТО", пока расчехляемый На всякий пожарный отсижывается в штатах. (за счет налогоплаткльщиков, кстати). Следим за руками.
Максим Чарушниковв _ 07.06.2017 16:40
IP: 46.211.204.---
Реформи в міліції:

Наркоторгівлі процвітає
Проституція процвітає
Ігровий бізнес процвітає
Бурштиновий бізнес процвітає
Грабежі і розбої збільшились
І т.д. і т.п.

ПАхрєнєть реформи.
І куда ідуть гроші від вищевказаних напрямків незаконної діяльності
Igor Sidorov _ 07.06.2017 15:18
IP: 188.163.3.---
Смелая активистка, а вот у соседей тишина – хотя мэры сплошь биндюки, некоторые выходцы из мусоров.
Vladimir Khotenko _ 07.06.2017 14:50
IP: 104.155.66.---
Активистов в народе не не любят, а, прямо скажем, ненавидят. Так что сочувствия пусть не ищут, увы... после содеянного.
Logic2009 _ 07.06.2017 14:50
IP: 91.196.177.---
Адміни, приберіть оцю всю нечість з анонімними проксі.
Сергій Голдобін _ 07.06.2017 14:49
IP: 46.133.224.---
Геннадий Грозный:
Наверное активисты много дров наломали на Украине, почему их так народ не любит.
Вам за поребриком на расее естественно виднее в своем мухоср*нске.
Не надо путать нерешенную проблему бандитизма и свои фантазии и умозаключения, возникающие в вашей голове во время алкогольного деллирия после употребления глода.
А хотя, что с троля возьмешь.
Logic2009 _ 07.06.2017 14:48
IP: 91.196.177.---
Alex Wright:
Малолетнего невежду давно забанить пора.
Logic2009 _ 07.06.2017 14:47
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (ник Геннадий Грозный) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Воронежское безмозглое пресмыкающееся,
П О Ш Ё Л В О Н
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Зеленський50 Україна та Європа1109 Корупція1385 Уряд реформ416 Донбас22
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter