Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Аваков, де заява на звільнення? Народ чекає.

14 червня 2017, 14:21

Минулого тижня я Вас вітала з Новим роком. Через те, що Ви бездієте, Ви стаєте співучасником злочинів, які у нас відбуваються в білий день. Минулого тижня вдень мені порізали шини. Це дріб'язок. Але доказ того, що Ви – некомпетентний міністр. Якщо вдень під Києвом Вас зневажає всяка шпана – то це Вам оцінка Вашої роботи.

Сьогодні зранку зловмисник напав у приватному дворі будинку на голову ТВК Людмилу Демченко. Ось як пjчався ранок в активістки майдану, яка варила кулеші в 2013-2014 та в активістки селища, яка організовує свята для дітей. Після того, як Інститутську вмили кров'ю, Ви стали міністром.

А це платник податків, який вам платить зарплату і Ваш роботодавець в особі побитої Людмили Демченко.Не соромно?

Люди затримали нападника. Не поліція – не Ваші підлеглі. Люди – Ваші роботдавці. Поліця його хотіла швиденько забрати. До проведення слідчих дій. Благо були депутати місцеві, обласні, помічник нардепа (ми, Ваші роботодавці, оперативніші, ніж Ви й Ваші підлеглі, бачте, як виходить), то наші не дали забрати без слідчих дій. Вам і Вашим підлеглим так довіряють, що справу забрали в обласну прокуратуру.

Знаєте, скліьки платять за злочин в білий день? 1000 грн. За побиття літньої жінки. Ірпінь навіть встановив камери для своєї кишенькової муніципальної варти. Тобто Ваші друзі з Ірпеня, яких Ви не перший рік покриваєте бездіяльністю знають все про персування активістів в регіоні та про графік роботи. Тобто вичислити, коли треба проколоти шину або дати по голові їм легше, ніж Вам працювати й виконувати свою роботи.

По інший бік селища машину селищної голови Матюшиної потовкли. Зробили в бусі переворот.Перед тим хтось в машині Матюшиній підкрутив болти. Вона їхала з дитиною і ледь вписалася в поворот. Не знаєте, хто б це міг бути? І які розцінки? За дитину в машині хоч пару сотень гривень доплачують?

Дивно. Два роки в регіоні таке твориться, а від Вас ККД нема взагалі... Це під Києвом... Боюся, думати, що відбувається по всій Україні, куди загальнонаціональним каналам довше їхати і де не живуть в грмоадх блогери "Української правди".

Побиття члена ТВК і активістки Лесі Петри-Єльникової не розкрите. Два підпали автівок активістки Акьонової з Петропавлівської Борщагівки – не розкриті. Побиття юриста Коцюбинської селищної ради, який захищає інтереси грмоади в судах – не розкрите. Побиття активістів Приірпіння, які мали місце влітку 2015 році не розкриті.

У перші місяці можна було казати, що система гнила. А за пару років – Ви мали зробити кадрові зміни. А їх нема. Тобто Ви як топ-менеджер не можете забезпечити роботу системи правоохоронних органів. При вас нас луплять гірше, ніж до вас.

Виникає логічне питання: НАХІБА нам працівник Аваков?

Правоохоронні органи – основа гарантій безпеки громадян. Так в теорії. А на практиці Ви низите цю підвалину своєю бездіяльністю. Держава утворилася виключно для того, щоб припинити війну всіх проти всіх. Після цього суверен має взяти відповідальність за здоров'я і життя людей.

Я досі не розумію як платник податків: де заява на звільнення? Скількох активістів мають побити, скільки машин мають спалити, щоб Ви це зробили? Може, Ви чекаєте звільнення за статтею?

Так у нас народ звик ротацію в Кабміні проводити без запису в трудову. Ви зрозумійте, що порушення суспільного договору не вимагає звільненя за власним бажанням чи за статтею.

Без поваги.

Законослухняний громадянин

Ірина Федорів.

Загрузка...
Коментарі — 24
Неживий Юрий _ 16.06.2017 07:08
IP: 46.203.218.---
ГПУ: Керівництво Нацполіції Київщини вкрало зарплат на 6 мільйонів гривень.???? -тому у Ірини Федорів дійсно -"Виникає логічне питання: НАХІБА нам працівник Аваков?"...і " НАХІБА нам поліція – де обкрадають один одного"...ця потворність...цього пол.органу -вже перейшла всі межі аморальності...
Тёмыч Тёмы _ 16.06.2017 04:46
IP: 46.98.125.---
Вопрос к автору блога ирине федорив – "Bionic Hill" вы уовлетворили по полной? Или ещё есть незавершённые дела?
василий хмельницкий вас отблагодарил? Или у рыгоАналов не принято?
И в конце то концов – как там поживает Билычанский лес? Деревья ещё остались? Или всё по той же схеме работаете?
wictors _ 15.06.2017 13:42
IP: 46.211.159.---
Пане Аваков, де заява на звільнення? Народ чекає.
Розмріялись?
Що ж. Мріяти не шкідливо.
Шкідливо не мріяти!
Logic2009 _ 15.06.2017 08:19
IP: 91.196.177.---
СЕМИЖОПОВ (ник Геннадий Грознов) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безмозглое пресмыкающееся, молчал бы о продажности, ты
мозги свои продал Путлеру.
Радуйся, cкоро сдохнешь и отправишься кочегаром к Чуркину
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Неживий Юрий _ 15.06.2017 07:00
IP: 46.203.71.---
Natalie Kraftman:
Ваше..."Вам эту заготовку у авакова выдали?"- ему там и зарплату выдали и ядовитую слюну...что там ещё в МВС могут выдать???...пристрастие к воровству насилию наркторговле вымогательству???
как говрила звезда советского кино..." я там (милиция) работала...нормальных там не видела???".
Natalie Kraftman _ 15.06.2017 01:25
IP: 35.190.136.---
Виктор Савченко:
при всій повазі до побитої жінки та Вас Ірина відправляти у відставку міністра авакова за побиття жінки просто несерйозно.тим більше це не поліція побила.я не його захисник.але НЕ МОЖЕ ПОЛІЦІЯ ПОВНІСТЮ ПОПЕРЕДИТИ ТА НЕДОПУСТИТИ ПОБИТТЯ,КРАДІЖКУ,ВБИСТВО і т.д.і це в будь-якій країні світу!!!це неможливо!!!це невправдовує авакова.але у нас КОЖНИЙ ДЕНЬ (Як і в будь-якій країні світу) відбуваються ПОБИТТЯ,КРАДІЖКИ,ВБИСТВА.і т.д.давайте кожний день звільняти міністра мвс за вашою логікою?а стосовно відповідальності то є принаймні голова нацполіції,областного чи районного управління.
..."тим більше це не поліція побила" – это сильно. Вам эту заготовку у авакова выдали? Почти как кадыров на Касьянове прицел нарисовал.
Yuriy Ustinovskiy _ 15.06.2017 01:18
IP: 188.163.5.---
Геннадий Грознов:
А хіба тут хтось питав думку кацапів?
Неживий Юрий _ 14.06.2017 22:55
IP: 46.203.74.---
Виктор Симович:
Аваков – тот еще фрукт. Но убрать его – при власти останется чисто одна бригада Пороха.
так украинский народ -столько бригад не вытянет...нужно учесть бриГадёныша Ляшка Вилкина...бандершу Белую с косой...ну там пОППОБЛОК...тоже нехилая банда и при случае Пороху отмотает по полной...и это не считая малолеток...воров в законе...малины в ВР или АП – которые между собой сцепились за шмат украинского халявного пирожка...я так понимаю идёт пермаментная революция среди корупционеров олихархов чиновников – описаная соответственно очень актуальным для нынешней политхозэлиты -Лейбой Бронштейном.
Виктор Симович _ 14.06.2017 22:25
IP: 94.244.41.---
Аваков – тот еще фрукт. Но убрать его – при власти останется чисто одна бригада Пороха.
Valentyna Aksionova _ 14.06.2017 22:13
IP: 35.189.213.---
scs111:
Ірина Федорів, а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Думаю чекає, як мінімум народ (вони ж і активісти, і журналісти і соціологи) у десятку населених пунктів нашої країни, де вже дістало. Вас ще не дістало?а якщо дістало – та кон він сам,їхній очільник-бездіяльних,вічно голодних,зрадливих мєнтів. А нові поліцейські, вже дуже швидко навчилилися за 500 баксів мати рідну продавати. Точно знаю,що кажу. Новий поліцейський з нової чесної поліції за 500 баксів відкрив справу за лічені хвилини,навіть заявника реального вигадав.Дуже переживав,коли попалили контору. Але обіцяю,він працювати в поліції не буде...
burguin08 _ 14.06.2017 22:08
IP: 35.187.171.---
braterstvo:
scs111:
scs111:
Ірина Федорів а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Ірина Федорів, як журналіст, і як викладач, і як соціолог – і є тим НАРОДОМ.
Прямо три в одном. И журналист и социолог и народ и на дуде игрец.
burguin08 _ 14.06.2017 22:05
IP: 104.199.44.---
А что это за новая каста такая появилась – "активисты". Обидели "активиста"? все! – министра на увольнение.
И что значит "народ ждет". Весь народ сразу? Или что? Ну вот я тоже часть народа и не жду ничего такого. Дальше что.
Олександр Перший _ 14.06.2017 19:14
IP: 188.163.12.---
На мій погляд, Аваков – хороший міністр. Людина діла, вже зробив дуже багато корисного і в надзвичайно важких умовах. Одне те, що він, завдяки рішучості, звільнив Харків від силового захвату сепаратистами, не допустив донецького варіанту, робить йому честь.

А скільки нових хлопців і дівчат набрав в ПП! Були випадки попередження злочинів, обеззброєння злочинців, з якими раніше менти боялися мати справу взагалі! Нещодавно, чотири патрульні поліцейські, ризикуючи власним життям, врятували юнака від самогубства. А як носом у землю положили 40 "тітушек", які намагались забрати землю у фермера! Міліція явно змінюється на краще під керівництвом Авакова. Тож хай працює далі.
Vladimir Omelyanov _ 14.06.2017 17:43
IP: 37.73.193.---
Що значить призначення за квотним принципом,ось такі в нас міністри,в тому числі і Аваков,такии' прокурор,голова нац.банку ітд,лише піар і бізнес інтереси,ось вся робота "професіоналів".
Kateryna Ulizko _ 14.06.2017 17:27
IP: 188.163.98.---
аваков ще той дебіл, він ніколи нічого не зробить для України, в Арменію чужинця
Александр Артемов _ 14.06.2017 16:53
IP: 178.214.199.---
Избили председателя ТВК... Подожгли автомобиль активистки...
ШАГ ЗА ШАГОМ!!!
sensor+2 _ 14.06.2017 15:52
IP: 46.200.122.---
Ирина, не хорошо за всех расписіаться.

"Пане Аваков, де заява на звільнення? Я чекаю." – исправил.

Аваков на своём месте.
Неживий Юрий _ 14.06.2017 15:51
IP: 46.203.82.---
Правильно Ірина..." НАХІБА нам працівник Аваков?"...він очевидний злочинець...мені цікаво -що думає гарант??? – а "НАХІБА Вам працівник Аваков?"...Гройсман – а Вам "НАХІБА Вам Аваков"...очевидно що в того Авакова -вже геть голова з котушок з'їхала...мабуть з ним -і в БПП та НФ...???..."Нахіба Вам Аваков"...відповідь логічна тільки одна...Аваков – Термінатор...і держить всю ту потрошен та кролікомасу за яйця – сталевими лещатами????
Валерій Магала _ 14.06.2017 15:51
IP: 212.22.198.---
В принципі, підтримую, але є одне але. Хто призначає Авакових? От, подивимося, скільки у нас помінялося генпрокурора – не кожен і пригадає. Але яка різниця, якщо кожного звуть Пшонка. Пшонка 1, Пшонка 2 ітд. Бо призначаємо ж не ми а одна особа – Кучма. Що з того, що сьогодні він має інше прізвище? Бо він неодмінно нам призначать Авакова-2, потім Авакова-3 і так доти, поки ми не відправимо у відставку головне зло. Назвіть його Янувкович-2, але важливо зрозуміти, нарешті, що не голови дракона треба відрубати, бо кінця цьому не буде, а самого дракона вбити. Тільки тоді зникнуть і Пшонки, і Авакови, вся інша нечисть.
braterstvo _ 14.06.2017 15:51
IP: 89.252.61.---
scs111:
scs111:
Ірина Федорів а кто вам дал право расписываться за народ, вы для себя определитесь вы кто "журналист" или преподаватель или социолог.
Ірина Федорів, як журналіст, і як викладач, і як соціолог – і є тим НАРОДОМ.
Софокл1 _ 14.06.2017 15:50
IP: 193.0.206.---
Сьогодні прочитав,що одному дядькові суд присудив обшук його хати по відкритій кримінальній справі, за те, що лайкав критичні пости проти нинішньої влади. А ми щось тут ще намагаємося обговорювати... Кучма вичвився неправий: Україна сьогодні така ж сама, як і Росія. Там вже давно саджають за "екстремізм". А ми вже до цього також прийшли.
Oleh Lychak _ 14.06.2017 15:14
IP: 194.44.7.---
Товарищу саак... (простите авакову) пора на скамейку. После соли в филе, разумеется
Сергієнко Віктор _ 14.06.2017 15:02
IP: 46.211.0.---
Перше що зробив Аваков, на вимогу Кремля застрелив Сашка Білого. 2 Травня в Одесі мєнти Авакова, разом з проросійскими бойовиками розстріляли одеситів. Про що можно говорити, Аваков, квота Кремля, тому його не міняють.
Slon Verbo _ 14.06.2017 14:49
IP: 178.150.39.---
аваков, сука, дружит с вашими коррупционерами
Корупція1082 Україна та Європа901 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300 Свобода слова544
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter