Ірина Федорів Журналіст та викладач

Чому Нарфронт покриває дерибанників – мера Ірпеня і його зама?

04 вересня 2017, 10:02

Прокуратура висунула обвинувачення міському голові Ірпеня Володимирові Карплюку та його заступнику-екс-регіоналу Дмитрові Христюку. Христюк виводив бюджетні гроші, підписуючи догвори з мерцем. Також екс-альфівцю закидають незаконне зберігання зброї.

В суд брати на поруки екс-регіонала прибув власною персоною народний депутат від Народного фронту Андрій Тетерук.

При цьому те, що масовка ірпінських чиновників не пропускала жураналістів СТБ до зали судових засідань, нардепа Тетерука не хвилювало. Він порадив пресі звертатися до правоохоронних органів.

На суд приїхала підтримати чиновника депутати з партії мера Ірпеня "Нові обличчя". З-поміж них була депутатка Анастасія Попсуй, яка, згідно з інформацією в декларації є злиднем. Її дохід менший за прожитковий мінімум. При цьому вона їздить на авто й може дозволити собі відпочинок за кордоном.

Як з'ясувалося, депутатка "Нових облич" є помічницею на громадських засадах народної депутатки з "Народного фронту" Олени Масоріної. Масоріна до мера Ірпеня приїздила особисто.Хвалила владу Ірпеня за те, що роздає АТОвцям ділянки.Насправді ж схема дуже проста – ділянки офомрлюють на АТОвців, потім вони опиняються в руках забудовників і для картинки далі вручають ключі кільком АТОвцям, а забудовники заробляють мільйони.

"Я чула тільки хороше про неї (Попсуй – пирм. авт.) від військових. Сама була на заході, де військовим вручили 25 квартир. Все про що Ви пишете,питання до правоохоронних органів. Якщо у них будуть питання до мене, я з радістю відповім", пояснює свої дії Масоріна.

Мені, як учаснику руху ЧЕСНО, стало цікаво, як же помічниця нардепа Попсуй допомагає законотворцю Масоріній у її законотворчій діяльності. Виявилося – аж ніяк.

"Разом ми тільки плануємо допомагати жінкам. Можливо, в подальшому це втілиться і в законотворчій діяльність. Я Вас поінформую про це," – пише мені нардеп.

Постає цілком логічне питання, навіщо дали Попсуй статус помічника нардепа, якщо є тільки плани допомоги на рівні громадської організації, які МОЖЛИВО в подальшому можуть вилитися в законопроект. Це безвідповідально з боку нардепа давати статус помічника просто знайомим.

Раніше ми досліджували, як помічники нардепів користуються своїм статусом у Приірпінні зокрема і за часів екс-регіоналів. Як виявилося, нічого з того часу майже не змінилося. Дають цей статус нардепи просто по знайомству і допомогу в законотворчій діяльності ці люди не здійснюють, а в суспільстві просто користуються своїм статусом.

Народний депутат від народного фронту Михайло Гаврилюк, який був на виборах конкурентом кума Карплюка у Приірпінні, зараз теж співпрацює з Новими обличчями. Ось він на фото з депутатом Ірпінської ради від Нових облич Максимом Плешко, який, як і Попсуй, теж є депутатом-злиднем. Тут майданівцю Гаврилюку, представнику "Народного фронту", "злиденні" представники влади вручають папаху.Мажоритарник, якого обрала громада після Майдану щодо питань, які хвилюють активістів регіону, взагалі залишається байдужий.

Знаково, що в перший же день, коли нардепи після виборів приймали присягу, Гаврилюк сидів поруч з сином екс-регіонала і голови ОДА Анатолієм Присяжнюком, за часів якого на Київщині й відбувалися у Приірпінні наймасштабніші дерибани.Олександр Присяжнюк – теж представник Народного фронту.

Народний фронт у ТВК під час місцевих виборів у 2015 році змінював людей у найбільш критичні моменти і ці заміни тоді були вигідні Новим обличчям. Про це мені розказали власні джерела.

У спікера парламенту Андрія Парубія є прес-секретар Андрій Ковальов. Це депутат від партії мера Ірпеня – "Нові обличчя" Боярської ради. Парубій балотувався під 4 номером Нарфронту.

Таким чином укорінюється співпраця Нарофронту в парламенті і дерибанників з Нових облич. Але ця співпраця і зв'язки простежується не лише на рівні законотворчого органу, а й на рівні виконавчої влади – Кабміну.

У приірпінні регулярно б'ють активістів. Громада неодноразово звертала увагу і міністра внутрішніх справ, і Кабміну на те, що справи не розслідуються місцевою поліцією. Громадян безкарно б'ють.Арсен Аваков, який 2 роки поспіль не звертає на кричущі проблеми регіону, – представник Народного фронту в Кабміні.Після обшуків в мера Ірпеня та Бучі у 2016 році, Бучанська міська рада, яку очолює кум Карплюка екс-регіонал Анатолій Федорук, з блискавичною швидкістю виділяє 1 га землі громадській організації Ківи – радиника Авакова.

Після того, як Карплюк разом з масовкою прийшов пікетувати МВС, коли поліція проводила обшуки в Коцюбинській селищній раді й шукала докази неправомірного перевороту, розслідування загальмувалося. Голову обласної поліції Дмитра Головіна в терміновому порядку "підвищили" в карний розшук.

Таким чином стає зрозумілим, як так виходить, що активісти 8 років ведуть боротьбу за зелені зони, викривають дерибанні схеми, а поліція просто топить справи навіть, коли активістів б'ють. Залишається сподіватися, що прокуратура, яка має давати процесуальні вказівки поліції візьметься за справу. Бо навіть Генпрокурор наголосив на тому, що в поліції Ірпеня закриті без належного розгляду сотні справ, а сам регіон вже давно має славу гангстерського Чикаго.

І роль Нарфронту тут далеко не остання. Викликає також низку питань і той факт, що джинсує Нарфронт, як встановив рух ЧЕСНО, за незадекларовані гроші.

powered by lun.ua
Коментарі — 23
Еліна Циганенко _ 16.03.2018 15:27
IP: 104.155.38.---
руслан49:
руслан49:
Автор – "активісти 8 років ведуть боротьбу за зелені зони..."
Ці "активісти" повинні розуміти, що вони жєивуть в будинках, де раніше теж ріс ліс. Тільки вони вселилися в свої будинки 15-20 років назад, а зараз гадливо дивляться на людей, які теж хочуть жити в Ірпені, Бучі, чи Коцюбинському – і говорять "понаєхалі, панімаєш, тут".
в Ірпіні стоять цілі порожні квартали, навіть на 10% не заселені
потреби в такій кількості житла і близько нема – коли нема розвиненої інфраструктури, садочків, шкіл, лікарень
люди вже зрозуміли і зовсім не рвуться жити в Ірпінь і Бучу
Nika Nik _ 10.09.2017 17:22
IP: 109.207.199.---
Стаття на трояк... бла бла бла...
Алекс Алекс _ 09.09.2017 17:38
IP: 188.163.21.---
Olexandr Chiba:
То що Ірина Федорів наївна, як дитина це дійсно відкриття! Досі нічого не бачила, а тут очі відкрились)))) Цікаві фото прицюцькуватого Гаврилюка! Я так розумію, що в Раді цього дурня за клоуна держать, а йому і не доходить, бо голова без мізків. Номер з папахою повний ппцццц... От же ж дурень – Стецько сучасності.
От тебя бы туда, и без папахи.
Ostap Kycher _ 05.09.2017 18:21
IP: 35.195.113.---
mihaylenco:
Чому народний фронт покриває дерибанників? Та тому що всі вони однієї породи – дерибанники. Мародери.
=========
почему в стране, прошедшей через Майдан, много людей этого не понимают...
mihaylenco _ 05.09.2017 18:01
IP: 93.171.75.---
Чому народний фронт покриває дерибанників? Та тому що всі вони однієї породи – дерибанники. Мародери.
Olexandr Chiba _ 05.09.2017 10:34
IP: 77.122.23.---
Luiza Prohorenko:
А що ви приколупались до Гаврилюка? Звичайна собі людина і не думаю, що він стане красти і знає як дерибанити. Ви он краще подивіться на БПП, яке вже не відрізниш від ОБ...
За дурника підписуєшся? Так на кой ляд нам такий не тямущий депутат-придурок? Куди краще дивиться люди самі розберуться, а що БПП і НФ це она бочка з нечистотами, це й вашому пришелепку Гаврилюку зрозуміло.
Orest Jj _ 05.09.2017 08:55
IP: 77.52.24.---
Евген Дергаченко:
Вьетнам решил увеличить поставки обезьян на Россию.

...Выборы Путина будут, а это электорат завозят. А если все обезьяны да плюс ватники проголосуют, то Вова точно легко победит.
Luiza Prohorenko _ 04.09.2017 21:48
IP: 35.195.68.---
А що ви приколупались до Гаврилюка? Звичайна собі людина і не думаю, що він стане красти і знає як дерибанити. Ви он краще подивіться на БПП, яке вже не відрізниш від ОБ...
Людмила Григоришина _ 04.09.2017 20:34
IP: 35.189.208.---
Та ви знаєте, в Ірпені життя пішло на краще, подивіться яким стало місто чудовим. Тому нічого поганого про пера не можу сказати, лише похвалити
Olexandr Chiba _ 04.09.2017 18:12
IP: 77.122.23.---
То що Ірина Федорів наївна, як дитина це дійсно відкриття! Досі нічого не бачила, а тут очі відкрились)))) Цікаві фото прицюцькуватого Гаврилюка! Я так розумію, що в Раді цього дурня за клоуна держать, а йому і не доходить, бо голова без мізків. Номер з папахою повний ппцццц... От же ж дурень – Стецько сучасності.
Oleg Koval _ 04.09.2017 17:26
IP: 5.248.31.---
Kalaberda Lyubov:
Андрей Руденко:
Да масса наших народных избранников являются ценителями прекрасного. Олесь Довгий и его коллекция из 95 картин просто таки открытие.
95 картин????? оце дурне й нехитре, серйозно???? я й не думала, шо воно стільки натирило, шо й на картини назбиралося, мені здавалося, шо такого розміру колєкція в Добкіна чи Новинського має бути...
ну всё равно тот депутан с личной церковью всех переплюнул)
от где грехов-то у человека немеряно, что в обычной не хватило))
Alex Prokopets _ 04.09.2017 16:39
IP: 91.237.142.---
Ирина, вы когда отрабатываете заказ, так отрабатывайте качественно, а то, следующий раз не заплатят, а найдут поумнее бота! Что это за бла-бла и ай-я-яй?!... Где хоть один конкретный факт? Где, хоть одно доказательство, хоть один документ? Бросаться фразами "дерибан" и "злочинні схеми" могут все, кому не лень!
Kalaberda Lyubov _ 04.09.2017 15:09
IP: 35.190.198.---
Андрей Руденко:
Да масса наших народных избранников являются ценителями прекрасного. Олесь Довгий и его коллекция из 95 картин просто таки открытие.
95 картин????? оце дурне й нехитре, серйозно???? я й не думала, шо воно стільки натирило, шо й на картини назбиралося, мені здавалося, шо такого розміру колєкція в Добкіна чи Новинського має бути...
Alena Rudenko _ 04.09.2017 12:16
IP: 35.196.223.---
Oleg Koval:
А у нас в кого не ткни из нардепов – у всех по декларированию много вопросов. И четверку самых богатых составили. кто бы удивлялся – представители БПП – Третьяков, братья Дубневичи ну и ПАПа, естественно на первом месте) а пятая – "бессеребренница" Супрун...
когда бищнесмены из списка "Форбс" посмотрели декларации этих "слуг нарола" то сказали, что чувствуют себя нищебродами и лохами))
Алла Тусь _ 04.09.2017 12:15
IP: 31.41.71.---
В нас що не політик-то рильце в пушку. Хоч один з ідеальною біоргафією знайдеться? Україна скоро четвертий десяток розміняє, а проблеми ті ж самі: КОРУПЦІЙНА СИСТЕМА. Тим часом населення скорочується – вимирають або виїзджають... Невже все так песимістично?
Андрей Руденко _ 04.09.2017 12:08
IP: 188.163.81.---
Да масса наших народных избранников являются ценителями прекрасного. Олесь Довгий и его коллекция из 95 картин просто таки открытие.
Oleg Koval _ 04.09.2017 12:00
IP: 5.248.31.---
А у нас в кого не ткни из нардепов – у всех по декларированию много вопросов. И четверку самых богатых составили. кто бы удивлялся – представители БПП – Третьяков, братья Дубневичи ну и ПАПа, естественно на первом месте) а пятая – "бессеребренница" Супрун...
Kiril Fomenko _ 04.09.2017 11:59
IP: 35.195.204.---
Нашого президента офшори всією країною покривають, навіть ви – журналісти. Така шумно справа була і так все швидко затихло, ніби нічого й не було і президент весь в білому знову
Максим Чарушниковв _ 04.09.2017 11:22
IP: 46.211.145.---
Організоване злочинне угрупування "Народний Фронт" має свої прізвища- Яценюк, Мартиненко, Турчинов, Пашинський, Парубій, Аваков, Пінчук, Ахмєтов ну і прекрасні жінки Сюмар, Чорновол, тощо
Olexandr Chiba _ 04.09.2017 10:44
IP: 77.122.23.---
Кого тільки НФ не покриває))) А Ви, Ірино, тільки побачили?
Olexandr Chiba _ 04.09.2017 10:42
IP: 77.122.23.---
руслан49:
ботяра, ти після вихідних у Довгого, якийсь такий будівниче-войовничий))) Відчувається нестача рошенівських солодощів)) Йди но попрацюй у вчорашній статті про брата Саакашвілі. Дивишся, може й на цукерочку заробиш.
руслан49 _ 04.09.2017 10:20
IP: 35.190.221.---
Автор – "активісти 8 років ведуть боротьбу за зелені зони..."
Ці "активісти" повинні розуміти, що вони жєивуть в будинках, де раніше теж ріс ліс. Тільки вони вселилися в свої будинки 15-20 років назад, а зараз гадливо дивляться на людей, які теж хочуть жити в Ірпені, Бучі, чи Коцюбинському – і говорять "понаєхалі, панімаєш, тут".
Ostap Kycher _ 04.09.2017 10:07
IP: 35.189.249.---
Ирина Федорив кажется начинает понемногу понимать...
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter