Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Карплюк, витріть сльози і зустріньте поразку як чоловік

01 грудня 2017, 13:40

Зранку мені телефонують колеги і кажуть: "мер Ірпеня Володимир Карплюк звинувачує тебе, що він не став мером-інноватором".

Як виявилося, Володимир Карплюк переконаний, що нібито я підговорила журналістку Наталію Соколенко зробити ефр на "Громадському радіо", щоб він не виграв звання мера-інноватора. Про це він пише у своєму блозі на "ЛІЗІ".

Мера Ірпеня так вразила поразка, що у нього почалися серйозні галюцінації. Прочитавши блог Наталії Соколенко на "Українській правді" йому привиділося, що Соколенко пригрозила що і вона, і я, звернемося до USAID. Він пише, що вона про це написала "ЧІТКО".



Я переглянула блог Соколенко на "Українській правді". Там жодного разу журналіст не вжила мого прізвища, яке ЧІТКО побачив мер Ірпеня. Пане Карплюк, Вам або до окуліста, або до іншого фахівця...

З Соколенко ми взагалі не спілкувалися дуже тривалий час. З тим, що партія мера Ірпеня Нові обличчя зробила нам в селищі проблеми з опалювальнм сезоном, мені якось було не до спілкування з колегами. Та й моїх друзів не треба рівняти по своїх ірпінських "журналістах". Соколенка – володар "Телетріумфу". Здобула його як кращий репортер.



Робила не раз сюжети про Приірпіння і дерибан Біличанського лісу, де в Володимира Карплка ділянки, про що свідчить його декларація.

Фахівці такої величини як Соколенко вміють мислити самостійно і вміють самостійно приймати рішення. І якщо підняли в ЗМІ дискурс, чи може бути корупціонер мером-інноваторм – це цілком фаховий журналістський підхід.



Якщо вважати те, що заступники мера підписують договори з ФОП-ом-покійником, то, звісно, це інновація такого рівня, до якої всім мерам України ще дуже далеко. Але організатори конкурсу, очевидно, бачили іншу дефініцію в слові "інновація", до якої мер Ірпеня не дотягує.

Інновація це не лавки в парку чи пару метрів плитки з орнаментом вишиванки, який пафосно назвали патротичним майданчиком.

В Ірпені нема достатньої кількості садків і шкіл, щоб витримати навантажння новобудов, медицина теж на дуже низькому рівні. Навіть рентген зробити проблема.



Якість води бажає кращого.



Так що в тому, що Карплюк не інноватор – винна не Федорів і не Соколенко. Щоб побачити винного треба витерти швиденько сльози, стати перед дзеркалом і добре придивитися. Кого бачите, пане Карплюк? Якщо Федорів чи Соколенко – терміново до фахівців.

Коли починає таке здаватися, то в народі кажуть: "треба перехреститися". Але оскільки Карплюк, який є кумом Федорука, зрікся кума і сказав, що він атеїст, то народна мудрість тут галюцінаціям мера Ірпеня не зарадить. Треба шукати інноваційний підхід, як висушити сльози мера Ірпеня.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Ivan7 _ 01.12.2017 15:55
IP: 91.202.104.---
Карплюк в чергове зганьбився, і це вже стало нормою!
руслан49 _ 01.12.2017 15:37
IP: 95.135.241.---
Дуже розумно поступив Карплюк, що зрікся кума і сказав, що він атеїст. Бо якщо ходиш в православну церкву, то можеш стати кумом, а це у розумінні продвинутих активістів співзвучно поняттю "підорас". Он Вова Зеленський не ходить в церкву і з кар'єрою у нього все в порядку. Він нікому не кум. І ніхто його не засуджує, що він допоміг якомусь своєму КУМу. Бо немає у нього КУМа.
Свобода слова565 Вибори-2014156 Aтака Путіна1173 Корупція1273 Україна та Європа1046
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter