Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Карплюк, витріть сльози і зустріньте поразку як чоловік

01 грудня 2017, 13:40

Зранку мені телефонують колеги і кажуть: "мер Ірпеня Володимир Карплюк звинувачує тебе, що він не став мером-інноватором".

Як виявилося, Володимир Карплюк переконаний, що нібито я підговорила журналістку Наталію Соколенко зробити ефр на "Громадському радіо", щоб він не виграв звання мера-інноватора. Про це він пише у своєму блозі на "ЛІЗІ".

Мера Ірпеня так вразила поразка, що у нього почалися серйозні галюцінації. Прочитавши блог Наталії Соколенко на "Українській правді" йому привиділося, що Соколенко пригрозила що і вона, і я, звернемося до USAID. Він пише, що вона про це написала "ЧІТКО".Я переглянула блог Соколенко на "Українській правді". Там жодного разу журналіст не вжила мого прізвища, яке ЧІТКО побачив мер Ірпеня. Пане Карплюк, Вам або до окуліста, або до іншого фахівця...

З Соколенко ми взагалі не спілкувалися дуже тривалий час. З тим, що партія мера Ірпеня Нові обличчя зробила нам в селищі проблеми з опалювальнм сезоном, мені якось було не до спілкування з колегами. Та й моїх друзів не треба рівняти по своїх ірпінських "журналістах". Соколенка – володар "Телетріумфу". Здобула його як кращий репортер.Робила не раз сюжети про Приірпіння і дерибан Біличанського лісу, де в Володимира Карплка ділянки, про що свідчить його декларація.

Фахівці такої величини як Соколенко вміють мислити самостійно і вміють самостійно приймати рішення. І якщо підняли в ЗМІ дискурс, чи може бути корупціонер мером-інноваторм – це цілком фаховий журналістський підхід.Якщо вважати те, що заступники мера підписують договори з ФОП-ом-покійником, то, звісно, це інновація такого рівня, до якої всім мерам України ще дуже далеко. Але організатори конкурсу, очевидно, бачили іншу дефініцію в слові "інновація", до якої мер Ірпеня не дотягує.

Інновація це не лавки в парку чи пару метрів плитки з орнаментом вишиванки, який пафосно назвали патротичним майданчиком.

В Ірпені нема достатньої кількості садків і шкіл, щоб витримати навантажння новобудов, медицина теж на дуже низькому рівні. Навіть рентген зробити проблема.Якість води бажає кращого.Так що в тому, що Карплюк не інноватор – винна не Федорів і не Соколенко. Щоб побачити винного треба витерти швиденько сльози, стати перед дзеркалом і добре придивитися. Кого бачите, пане Карплюк? Якщо Федорів чи Соколенко – терміново до фахівців.

Коли починає таке здаватися, то в народі кажуть: "треба перехреститися". Але оскільки Карплюк, який є кумом Федорука, зрікся кума і сказав, що він атеїст, то народна мудрість тут галюцінаціям мера Ірпеня не зарадить. Треба шукати інноваційний підхід, як висушити сльози мера Ірпеня.

Коментарі — 2
Ivan7 _ 01.12.2017 15:55
IP: 91.202.104.---
Карплюк в чергове зганьбився, і це вже стало нормою!
руслан49 _ 01.12.2017 15:37
IP: 95.135.241.---
Дуже розумно поступив Карплюк, що зрікся кума і сказав, що він атеїст. Бо якщо ходиш в православну церкву, то можеш стати кумом, а це у розумінні продвинутих активістів співзвучно поняттю "підорас". Он Вова Зеленський не ходить в церкву і з кар'єрою у нього все в порядку. Він нікому не кум. І ніхто його не засуджує, що він допоміг якомусь своєму КУМу. Бо немає у нього КУМа.
ONLINE
Корупція1209 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter