Ірина Федорів Журналіст та викладач

Меру Ірпеня вручили 2 підозру: він тікав від прокурора області

20 грудня 2017, 15:22

Прокурор області Дмитро Чібісов вручив сьогодні Володимирові Карплюку підозру. Мера Ірпеня, як і його заступників, звинувачують у тому, що він має відношення до організованого злочинного угруповання. І активісти Приірпіння точно знають, що ці підозри прокуратури небезпідставні.

Після першої підозри мер Ірпеня вирішив організувати наметове містечко під прокуратурою і жити там місяць на знак протесту, але не протримався і дня.

Після цього мер Ірпеня вирішив завалити кваліфікацінйу комісію скаргами на дії прокурора області Дмитра Чібісова. Сьогодні кваліфікаційна комісія розглянула 7 скарг Карплюка. Мер Ірпеня наголошував на тому, що є презумпція невинності (насправді – невинуватості, але юристи погано підготували Карплюка до виступу) і прокуратура, на думку Карплюка, не має права на сайті про нього писати інформацію. Скарги Карплюка не надихнули кваліфікаційну комісію на позитивні для Карплюка рішення.

Зате після їхнього розгляду Дмитро Чібісов вирішив вручити Карплюку, який прийшов з адвокатом, підозру.Мер Ірпеня розписуватися не захотів і чкурнув геть.Але журналісти виступили понятими і тепер можуть в разі чого підтвердити, що другу підозру Карплюк таки отримав і не захотів розписатися.

Я точно знаю, що для того, щоб боротися зі злочинним угрупованням в Приірпінні треба мати не просто компетенції і повноваження прокурора, а залізну волю побороти корупцію в регіоні. Це вже другий випадок, коли я і громада реально пишаємося тим, що робить прокуратура.

Нас по суті врятували прокурори області під час опалювального сезону, коли котельні забрали в громади рейдерським сособом і 5 тис людей виморожували, але по криміналу результатів ми чекали значно довше, ніж по цивільних справах. Я бачу, що ситуація у нас динамічно розвивається і тепер справа за тим, щоб підозри прокурорів вистояли в судах.

Громада сто відсотків буде підтримувати прокуратуру, коли вона боронить наші права, закони України і Конституцію.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Александр Цветков _ 26.01.2018 13:55
IP: 35.225.119.---
Лауреатом журналистской антипремии "Унитаз года 2017" стала Ирина Федорив
Теперь премия ежегодно будет вручаться журналистам, опозорившим честь профессии и использовавшим статус журналиста для манипуляции общественным мнением и достижения сомнительных политических, иногда и финансовых целей.

Такое заявление на пресс-конференции в информационном агентстве "УНИАН" сделал член правления ОО "Центр общественного развития "ИНТЕР-АКЦИЯ" Валерий Фисун.
seloiludy _ 21.12.2017 00:16
IP: 185.11.31.---
Я вижу будущее... " Амстердам... Хотя нет, не тот уровень... Скорее Варшава или Вроцлав. Наши заробитчане возвращаются вечером со стройки в свой хостел. За стеклом одного из кафе они видят силуэты двух людей, неторопливо попивающих кофе. Один из них удивительно напоминает мэра небольшого города под Киевом, а второй, с повязкой на руке (видимо приехал на лечение) чем-то похож на прокурора киевской области. Дальнейшие события не требуют предсказаний... В народе этот сюжет называется "Жити по новому" з "Новими обличчами"!!!
Алекс Правен _ 20.12.2017 17:20
IP: 104.155.117.---
много, очень много пидозр было вручено прокурорами...
Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter