Ірина Федорів Журналіст та викладач

#Зрада народу від нардепа Самопомочі Сисоєнко

02 березня 2018, 02:08

Ми живемо в час гібридних війн. В час, коли народ може отримати ніж в спину від представника "Самопомочі" і... коли неочікувано для всіх можуть в інтересах народу проголосувати представникик екс-регіоналів – Опоблоку.

Мешканці мого селища Коцюбинське вирішили відкликати депутата-тушку Віктора Анісімова. Це самовисуванець, який йшов в команді, яку підтримало віче.Депутати, яких підтримало віче обіцяли працювати в інтересах громади, звітувати й не зраджувати задекларованим на віче принципам. Головна умова – не продаватися. Громада скидалася їм на поліграфію і волонтери ходили і поширювали самвидав.Віче делегувало кандидатів в депутати після того, як в селищі стався переворт, організований депутатами Нових облич – партії мера Ірпеня. Вони сплять і бачать, як урвуть під забудову Біличанський ліс, де є ділянки в мера Ірпеня Володимира Карплюка.

Після перевороту і перевиборів Нові обличчя, які мали майже 2 десятки мандатів, завели лише 10 своїх депутатів. Більшість доформовували самовисуванцями. Для того, щоб утворити дві третини, їм треба було з команди, яку підтримало віче, вибити двох депутатів. І таки двоє стали тушками – Віктор Анісімов та Микола Єременко.

Дві тертини треба були Ірпеню, щоб спробувати влаштувати другий переворот і знести законно обрану селищну голову Ольгу Матюшину, яка не дає дерибанити.

На віче я всім казала, що самовисуванців можна відкликати. У селищі для цього навіть погодження партії не треба. Якщо люди зберуть підписи – треба лише голосування членів ТВК, яке є суто технічною процедурою.

На членів Коцюбинської ТВК тиснули не просто морально. Голову ТВК побив боксер, пов'язаний з Новими обличчями. Сисоєнко про це точно знає, бо я про це казала нардепу особисто.Побили також іншого члена ТВК Лесю Єльникову.Але ці дві побиті жінки не здали свою громаду. Вони представляють БПП. В Самопомочі в ТВК теж були надійні члени – волонтери нашої громади Володимир Маслюк та Володимир Циганенко. Але після того, як розпочалася перша процедура відкликання депутата в Коцюбинському по народній недовірі ставки у ТВК стали дуже високі.

Проти нового року за ініціативи нардепа Сисоєнко відбулася заміна членів ТВК. Це був злив квот для дерибанника мера Ірпеня і тих, хто представляв раніше Самопоміч – Маслюка і Циганенка - в ТВК навіть не повідомили. Не знала про заміну і голова ТВК це просто приховували півтора місяці від всіх.

Відомо про зраду стало лише тоді, коли люди вже почали процедуру відликання. А законом, як відомо законотворцю Сисоєнко, ТВК обмежене в часі. А це при саботажі членів ТВК ставить під загрозу народну ініціативу.

Я хотіла в народного депутата поцікавитися, чому таке рішення було ухвалене. Але на мої дзвінки та смс вона не відповідала. Колега з громадського сектору отримав від неї відповідь, що страх – це негативна емоція. Мене це шокувало. Кому Ви хочете розказати про страх?Я дуже б хотіла, щоб народний депутат, жінка приїхала до нашої голови ТВК Людмили Демченко, яу били і яка не злякалася й далі несе ношу, яку на неї поклало суспільство, і розповіла їй про страх, як негативну емоцію... Бо я просто не знала, як сказати Демченко про зраду Самопомочі й пояснити, що її били і вона не зрадиланарод, а когось в красивій машині з номерами ВР не били і вона зрадила народ...Один з двох новонаданих членів ТВК від Самопомочі просто не прийшов навіть прйиняти присягу. Другий прийшов лише раз і весь час утримувався, бо... не розумів, що відбувається (за-ши-бісь!!!), а на фінансльне і вирішальне голосування не з'явилися обидвоє.

Парадоксально, що представники квоти Опоблоку повели себе шляхетніше по відношенню до громади, аніж представники "Самопомочі", які народну ініціативу тупо злили. На диво "Опоблок" голосував. Принаймні двоє з 3 членів ТВК від Опоблоку.

Це той момент, коли ти усвідомлюєш, що йде якась гібридна війна в країні. Коли майданівець-нардеп козак Гаврилюк стає фотозоною для помічниці екс-регіонала Цікаленка і представниці Нових облич – політичної сисли, яка агітувала на 95 окрузі за перемогу екс-регіонала Анатолія Федорука.І коли нардеп від Самопомочі зливає твою громаду, а редставникик екс-регіоналів раптом пряовляють себе як відповідальні члени ТВК...

Це не перший раз, коли Самопоміч зливає мою громаду. У 2015 році після майдану в Ірпені і Бучі було достатньо активістів, які останні 10 років воюють в регіоні з коурпцією, контролюють органи місцевого самоврідування. Вони були готові барти на себе відповідальність і йти в депутати. І я вважала, що мати таких кандидатів – це честь для Самопомочі. Співбесіди тоді проводив чинний нардеп Павло Костенко. Але Самопоміч прийняла рішення не кандидуватися в Приірпінні. Результат? Дуже простий – електорат Самопомочі перетік до Нових облич, які сформували більшість. І нас знову б'ють, ліси рубають...

Активісти це розцінили як злив регіону.

Другий випадок зливу стався у 2016 році, коли були перевибори до Коцюбинської селищної ради і в Коцюбинській ТВК Самопоміч зробила заміну і новий член ТВК був абсолютно підконтрольний Новим обличчям. Депутат облради Роман Титикало приїздив до Коцюбинського, але на Самопоміч, яка віддала квоту, просто не реагували. Ірпінська ТВК саботувала заміну. Але до честі депутата Титикала, який представляє Самопоміч, він дотис і Ірпінське ТВК через свій саботаж було розпущене. Титикало ніколи не зраджував громаду і діяв завжди в межах закону і по совісті.

Але, якщо тоді я могла подумати про те, що нардеп Сисоєнко не розібралася у ситуації, то цього разу це вже системна змова супроти моєї громади.

Самопоміч за моїм зверненням розслідує зараз ситуацію, яка склалася. Я дякую Єгору Соболєву за оперативну реакцію і низці нардепів, які відреагували.

1 березня члени ТВК відликали Анісімова за народною ініціативою. Люди зібрали за його відкликання майже удвічі більше підписів, ніж за Анісімвоа віддали голосів. Члени ТВК мали виконати суто технічну функцію. Перевірити підписи і підтримати ініціативу народу. Це зробили представникик БПП, Нарфронту і Опоблоку попри шалений політичний тиск з боку депутатів Нових облич.На засідання зумисне не з'явилися (передали записку!!!!! як в школі:) представникик Самопомочі. Громаду злили також представникик "радикалів", які віддали квоти прихильникам Нових облич.

Тобто ті, хто вирішив обтерти ноги об ініціативу людей і довести, що політична торгівля партійними квотами в ТВК може вершити наші долі, спіймали облизня.

Я сподіваюся, що Самопоміч проведе внутрішнє розслідування, чому так сталося і вже не вперше. Я сподіваюся, що квоти в Коцюбинській ТВК і в інших містах перестануть бути для партій валютою для торгу. Це долі людей. І якщо законотворці дали народу можливість вершити місцеве самоврядування – то народ на це має своє святе і невід'ємне право.

Зрештою, мені б дуже хотілося, щоб народна депутатка Ірина Сисоєнко приїхала в селище Коцюбинське, підійшла до пенсіонерки Людмили Демченко, яку били і яка не здалася, яка працює в селищі, живе в простій батьківській хаті і не відмовляється від того, щоб виконувати суспільно важливу функцію голови ТВК попри побої, і сказала цій жінці про страх, як негативну емоцію...

Я не знаю, за скільки продали мою громаду в цій грі, але історія в нас на цей раз з щасливим і справедливим фіналом. І долю місцевого самоврядування творитимуть люди, які мешкають на цій землі. І якщо зрадить громаду депутат – його мають право і будуть переобирати.

Шкода, що законотворці не розробили закон, за яким реально відкликати нардепа. Бо тих нардепів, якім плювати на народне волевиявлення і на побиття жінок, за податки яких утримуються слуги народу, треба відкликати. Я хочу жити в країні, де нема гібридних війн і гібридних політиків.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
свояк _ 05.03.2018 09:58
IP: 104.155.41.---
Anatoly Parnenko:
Чиста правда.Мер Львова Садовий зі своєю самопомччю засрав Львів і пів України
свояк _ 05.03.2018 09:56
IP: 35.187.28.---
У Нових облич старі морди.90% депутатів продажні шкури, віри немає нікому Хто того олігофрена козака Гаврилюка пропхав у Верховну раду? Він же тупак тупаком.Чи є в Україні хтось, хто може нас вивести на світлу дорогу? Патріотів знищили, до влади на крові прийшли бариги і ложкомойники.
Микола Романюк _ 02.03.2018 19:45
IP: 95.158.48.---
Оці Ваші, пані Ірино, "зашибісь" і "як у школі" – це свідчення повної відсутності поваги до Вашого читача. Це раз. Два. Спровокована Вами "народна ініціатива" – це не що інше, як репетиція усунення Вас та Матюшиної і Вашої команди "абсолютних професіоналів" від влади. Ваш кандидат на місце Анісімова не пройде, Ваша технологія вже працює проти Вас, бо ми навчилися усувати депутатів, і унаслідок вийшло.
Oleksandr Kelym _ 02.03.2018 07:54
IP: 91.219.222.---
Anatoly Parnenko:
Як казала старуха Шапокляк "Хорошими делами не прославишся!". Самонеміч чітко дотримується цього. Це і сміття у Львові і забруднення сміттям всієї України, це і ганебні вибори у Кривому Розі з підключенням до цієї ганьби ВР, це і російські "редути" на Донбасі, це і "редути" з наметами під ВР, це і ганебні, злочинні дії у Коцюбинському і т. д. Антиукраїнська діяльність, спрага наживи, самореклама побудована на маніпуляціях – ось основні риси діяльності цієї організації!
= А хто тоді БПП із Розенблатами та Поляковими? А "опозиційний блок"? Дивися частіше у дзеркало: із такими раклами державу не збудуєш... Все змішати з лайном – це і є мрія порохоботів та зросійщених кугутів!
Ганна Токмань _ 02.03.2018 07:12
IP: 91.227.207.---
"Тих нардепів, яким плювати на народне волевиявлення і на побиття жінок, за податки яких утримуються слуги ароду, треба відкликати. Я хочу жити в країні, де нема гібридних війн і гібридних політиків". Цілком підтримую.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter