Ірина Федорів Журналіст та викладач

Коцюбинська рада захоплена – не працює 2 тиждень

20 березня 2018, 16:15

2 тиждень Коцюбинська селищна рада захоплена. В реєстр замість обраного громадою мера Ольги Матюшиної (БПП) внісся депутат Микола Єременко. Зміни в реєстр вніс підконтрольний працівник виконкому Ірпеня – контрольований мером Володимиром Карплюком (Нові обличчя).

В селищній раді до 2 ночі сиділи депутати Нових облич в т.ч. і з Ірпеня. Кудись виносили документи. Поліція не реагувала. Як в адмінбудівлі вночі можуть з важливими документами робити що завгодно заколотники, які не є працівниками ради?

Самопроголошнний Єременко старждає на алкозалежніть, може дозволити собі потріляти по людях...Він визнає, що труїть собак (це злочин!) і напряму пропонує зоозахиницям віддатися йому, щоб він перестав це робити, то працінвикик ради, більшість з яких є жінками, в раду бояться заходити – ніхто їм не може гарантувати безпеку.Більше того, депутати, які сидять до ночі в раді, можуть підкинути працівникам ради що завгодно. І підконтрольна меру Ірпеня поліція може брати працівників зранку з хабарями.

Мін'юст тягне з розглядом питання незаконного внесення в реєстр Єременка. Хоча це питання піднімали і на погоджувальній раді в парламенті, і на годині питань до уряду.

Люди тим часом скаржаться, що робота адмінустанови заблокована 2 тижні. Вони не можуть оформлювати документи.

Самопроголошений голова Єременко з депутатами від Нових облич їздить по політичним судам – захищає депутата, якого відкликають виборці, хоча в цьому процесі Коцюбинська селищна рада і він особисто не є стороною у справі.

Переворотники виготовили гербову печатку й штампують рішення. Якщо так легко захопити владу під Києвом в внестися в реєстр, виникає питання, як країна може протистояти зовнішньому ворогу. У нас під Києвом захоплюють безкарно вдруге адмінбудівлі.

За такою схемою ми можемо втратити законно обрану владу в будь-якому куточку Укарїни в тому числі і на сході. Де реакція органів влади на переворот?

Страждають як завжди прості мешканці, які опинилися вкотре незахищеними. Восени ми заледве через рейдерів, які були у змові з Ірпенем, розпочинали опалювальний сезон, зараз у нас захоплені адмінбудівлі.

Коментарі — 5
Pavlo Nuss _ 20.03.2018 21:09
IP: 35.195.163.---
І після таких новин хтось ще стверджує тезу про узурпацію влади партією влади? Ви це серйозно?
За минулих часів будь-яка провладна сила вже б використала весь доступний ресурс аби відстояти інтереси "своїх" на місцях. Але ж зараз демократія, яку вперто намагаються не помічати апазіціанери!
Олег Краснов _ 20.03.2018 20:01
IP: 185.11.29.---
Vladimir Svyatuk:
Ви думаєте заява до поліції не подавалася? Але коли вказаний орган дізнання не діє, то куди звертатися? Прокуратура розбирається з Савченко, яка, нчебто, готувала переворот. А тут переворот вже здійснено!
Сергей Левин _ 20.03.2018 19:47
IP: 109.108.83.---
Рюкзаков михо-майданами занят, не до коцюбинского
Vladimir Svyatuk _ 20.03.2018 19:34
IP: 35.190.192.---
Олег Краснов:
Вибачте. Функції загального нагляду у прокуратури не має вже скоро 2 роки. Ви відстали від життя. Тепер тільки в суд, або заяву в поліцію про злочин.
Олег Краснов _ 20.03.2018 18:31
IP: 185.11.29.---
Ірино! А що на все наша славна прокуратура і ген прокурор?
Корупція1206 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter