Ірина Федорів Журналіст та викладач

Чому мер Ірпеня вигнав фінансистів з граблями і коли Карплюка вже посадять? (відео)

17 квітня 2018, 16:06

Після переворотів в селищі Коцюбинське і фокусами з реєстром, про які начувана вся країна, працівники селищної ради вирішили запустити бюджетні процеси. Як не як кінець кварталу – звітність.

Коли працівники ради прийшли у фінуправління Ірпеня – там включився режим "морозко". На все управління не знайшлося людини, яка могла б поставити за кілька секунд відмітку, що прийняті документи. Працівники скзали, що у них розпорядження – вийти на толоку.

На аргумент, що для Коцюбинського пріоритет – це бюджет, у чиновника, який отримує з бюджету зарплату фінансиста одна відповідь: "У нас граблі!"Ірпінські кріпаки з фінуправління можуть спокійно йти у двірники на зарплату двірника, а не саботувати за наказом мера Ірпеня Карплюка бюджетні процеси в Коцюбинському.

Депутат Коцюбинської селищної ради Олександра Куцан, яка головує в комісії ЖКГ і яка розуміє, що для запуску господарських процесів в Коцюбинському треба бюджетні кошти вирішила наступного дня йти разом з працівниками ради, щоб запитати, чому в них не приймають документи.

Начальниця фінансового відділу Ірпінської міськради Євгенія Данилюк щойно побачила працівників Коцюбинської ради і депутата кинулася навтьоки. На неодноразове прохання депутатки Куцан прийняти документи та відповіла штовханиною. Бідна, не знала, в які двері забігти, щоб сховатися.Документи відправили поштою. Але в мене питання: мер Ірпеня Володимир Карплюк (партія Нові обличчя) досі не сів за грати, хоча йому вручили кілька підозр? Він дозволяє своїм реєстратрам викидати законно обрану громадою голову Коцюбинського з реєстру, щоб поставити свого посіпаку й вчинити переворот.

Його ручні представникки фінуправління саботують бюджетні поцеси в селищі, яке потерпає від ям на дорогах, бо депутати Нових облич та докупелні партією самовисуванці-тушки не голосують за бюджетні питання. А працівникки фінуправління Ірпеня не роблять нічого іншого, як беруть граблі й тікають на толоку за розпорядженням... СРСР...

Коли закінчиться цей сюрреалізм в Приірпінні? Коли нарешті посадять того хто краде і в ручному режимі тримає чиновників фінуправління як кріпаків?

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Ivan7 _ 17.04.2018 23:06
IP: 91.202.104.---
Загальновідоме: "так хто ж цього Карплюка посадить"? Адже головна "криша" банди мерів-кумів Київщини це Перший заступник прокурора Київської області,старший радник юстиції,Грабець Ігор Несторович! Цей франт,в давніх дружніх стосунках з мером Бучі Федоруком! Це Грабець,поховав більшість кримінальних справ по банді мерів-кумів, у попередні роки! Це на Грабця розписує особливо важливі справи прокурор області Чібісов! Це Грабець добре заробляє на відмазуванні корупціонерів з Київщини! От і думайте кому це вигідно?
Vladislav Zhuravel _ 17.04.2018 19:30
IP: 176.122.94.---
Вже котрий рік тупо блокують роботу тих, хто пішов проти системи.
Alexx Roven _ 17.04.2018 19:18
IP: 104.199.37.---
"Коли закінчиться цей сюрреалізм в Приірпінні? " – сразу как только Вы признаете, что события на майдане были кровавым переворотом. А до тех пор живите в сюре, благо гаранты платят
Oleksandra Kutsan _ 17.04.2018 16:21
IP: 188.163.5.---
Саботажники чистої води,мало того що реєстратори їхні реєструють всіх кого не попадя,так фінансисти гребуть парки і не виконують функціонал.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter