15 листопада 2018, 17:32

Врятуй #БіличанськийЛіс відправ сьогодні смс з текстом 08 на номер 3399 після 22:30

В Україні може бути створений найбільший в Європі Нацпарк в межах міста. У це важко повірити, але зробити ми це можемо просто в Києві, де боротьба за зелені зони точиться мало не щодня.

Я пишу блоги на "Українській правді" з 2010 року. Пишу для того, щоб врятувати 6 500 га Біличанського лісу. Це найдорожча земля України. Вже 10 років ми воюємо за збережння цього лісу, який долає наслідки чорнобильської катастрофи і є буферним щитом для Києва і Київщини.

Нам погрожували. Ми жили під охороною. Нас били.Нам палили машини. Правоохоронці не знайшли замовників у жодній із справ. Ми не відступили і не відступаємо.

Ми зібрали 15 000 підписів і домоглися підписання прездентського указу.

Нам залишився останній ривок – винесення кордорів лісу в Натуру. Саме з цим проектом на телеканалі ICTV у "Нових лідерах" громаду Коцюбинського представляє законно обраний громадою мер Ольга Матюшина, яку депутати екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка безкарно 5 разів позбавляють в незаконний спосіб повноважень.

Саме Матюшина, яка може блокувати дерибанні рішення ради, не дає забудовникам дорватися до найціннішого рекреаційного ресурсу столиці.

Фінальний ефір на каналі ICTV сьогодні почнеться о 22:20. Коли відкриють лінії з голосуванням я прошу відпарвляти смс на номер 3399 з тектом 08Ця історія – це значно більше, ніж порятунок Біличанського лісу. Тема, яку ми намагаємося підняти на загальнонаціональний рівень значно глибша. Це тема про повну імпотенцію правоохоронної системи і бездіяльність Авакова.

Це тема про повну безкарність держреєстраторів, які дозволяють собі незаконно вносити зміни в реєстр і робити сторонніх осіб головами населених пунктів в угоду дерибанникам і корупціонерам.

Мова йде і про саботаж виконання президентського указу впродовж 4 років, бо межі Нацпарку давно мали б бути винесені.

Всіх, хто розуміє масштаб проблеми прошу не лише відправити смс у вказаний час, але й встановити у себе на фб цей кавер, який створили волонтери для поширення.

А також за лінком є посилання з накладкою на ваше фото у профілі Facebook – "Врятуй Біличанський ліс"

Лише масштабна адвокація цієї теми і підтримка людей можуть змусити запрацювати всю політичну систему. І плюс проекту "Нові лідери" полягає в тому, що це стимулює залучати все нові й нові аудиторії, щоб реалізувати те, що ми почали робити ще 10 років тому.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...