Ірина Федорів Журналіст та викладач

Операція ЙОЛКА. Влада забарикадувалася в Ірпені – боїться протестів через генплан

18 грудня 2018, 11:34

Підходи до Ірпінської міськради забарикадувала "Муніципальна варта". Завтра на день Миколая депутати в Ірпені натхненні фігурантом антикорупціних розслідувань Володимиром Карплюком, будуть тягнути скандальний генплан. Це тотальна забудова всього, що тільки можна.Партійці дерибанної політичної сили "Нові обличчя" бояться народного гніву і барикадують підходи до мерії.

Місцеві припускають, що завтра їм протистоятимуть тітушки.Так звані громадські слухання вже відзначилися на всю країну. Там відмахали наближені до Карплюка люди руками за такий бажаний для забудовників генплан. Як виявилося, на сайт Ірпінської ради виставили кальку з генплану Очакова і навіть не прибрали ті речення, де йдеться про вихід до моря... Уявіть, як добре були обізнані з генпланом учасники так званих слухань? А вони пройшли блискавично.

Це вже стало предметом жартів 95 кварталу.

Прошу завтра всіх колег – приїдьте в Ірпінь. Тут завжди дерибанили. Але цього разу громада встала, активізувалася і готова боротися. Люди пишуть доручення виборців депутатам, щоб не голосували за такий генплан.

Політики швидко забувають, що таке прикритися йолкою, щоб провести політичні ігрища у своїх інтересах. Дні, коли встає громада або народ даються, на жаль, дорогою ціною...

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter