Ірина Федорів Журналіст та викладач

Мін'юст зливає Матюшину й Коцюбинське (документ). Когось дивує кейс з Супрун?

06 лютого 2019, 12:57

Мої джерела надали мені документ, який лежить і чекає підпису замміністра Мін'юсту Ірини Садовської. Це відмова селищній голові Коцюбинського Ользі Матюшиній у розгляді її скарги. Вже вся країна знає, що дрежреєстратори можуть вносити в реєстр замість обраного громадою мера – кого завгодно. Парламентарі навіть в сесійній залі відкрито кажуть, що навіть бродячих собак можуть внести замість мерів.

У проекті відмови Мін'юст, якщо Садовська його підпише, зішлеться на те, що вже питання розглянуте. Відповідь-кліше. Відпсика без розгляду по суті.Тобто Мін'юст, який розглядав питання зловживання реєстратора і перший раз просто НЕ ПОМІТИВ, що ТРЕТЬОГО самопроголошеного голову внесли в реєстр за копіями документів, хоча вносити мають виключно на підставі оригіналів, а не копій. Але у Мін'юсту забракло компетенцій розібратися. Дійсно, як профільний замміністр, який опікується реєстраторами, може побачити на підставі яких документів реєстратор вчинив нову реєстраційцну дію?

Це можемо побачити тільки ми, зробивши відповідні запити і отримавши ці документи.Ба більше, реєстратору надали в тому числі копії документів, які підпсиані другим самопроголошеним головою Миколою Єременком і станом на грудень місяць вже є рішення суду, яке визнає, що Микола Єременко ніколи не був секретарем ради. І це рішення вступило в силу.

Мін'юст – це просто безпомічна структура. Квота коаліційного партнеру БПП "Народного фронту", чий рейтинг вже давно під плінтусом історії. МОЗ, яке очолювала Супрун, проти Нового року писав про те, що коли Президент оголосив воєнний стан – захопили Одеський університет. Тобто навіть члени Кабміну відчувають свою безпорадність і не можуть протидіяти реєстраторам.

Мін'юст взагалі недієздатний орган.

Тепер в Кабміну палає – Супрун не може виконувати повноваження як керівник МОЗ, президент робить заяви – йому болить, паралментарі, які могли призначити Супрун – теж роблять заяви... І ти дивишся на цю низку найвищих посадовців держави і тобі страшно за державу...

Тобто ВСІ гілки влади розписуються в тому, що вони БЕЗПОРАДНІ.

І хто їх вмив? Фігурант антикорупціних розслідувань (ФАР) "радикал" Мосійчук. Луценко про таких як він казав, що вони не перший рік прогулюють тюрму.

Ну, як і у випадку з Коцюбинським – ФАР Володимир Карплюк і його гопота обтерли ноги об волю народу. Але в нашому випадку – домовилися з обласним осередком БПП.

А з ким домовився Мосійчук?

То яку Ви державу будуєте? У нас можливо все. Послати уряд, президента і всі реформи на три літери. Можна послати волю народу і в незаконний спосіб поставити третього самопроголоешного голову замість того, кого обрала громада.

Я публічно звертаюся до керівнитва Мін'юсту: припиніть саботаж. Зробіть щось з вакханалією реєстраторів, які можуть забирати майно, красти волю людей і їм це все сходить з рук.

Правоохоронці мають розслідувати діяльність Карплюка, Даніша, Мосійчука і всіх реєстраторів, які захоплюють населені пункти і медуніверситети.

А влада має зробити так, щоб колегія Мін'юсту засіла і розглянула в правовому полі дії реєстратора, який вкрав наші голоси і усунув Матюшину з реєстру, а не готувала нам тупі відписки.

powered by lun.ua
Коментарі — 7
Vlad Kov _ 07.02.2019 09:59
IP: 35.235.227.---
Пысля "кейс (чемодан???) з Супрун" не став читати. Ірино, щось ранок не задався?
Тетяна Бондар _ 06.02.2019 15:05
IP: 95.158.38.---
Петренко чудово звітує 04.02 на каналі "Прямий", що
"Місія і завдання Міністерства – це донести українцям їхні права та механізми захисту цих прав"!!! Ку-ку, п. Петренко, а як же в даному випадку захищати свої права Матюшиній, якщо ваше Міністерство фабрикує висновки??? В проекті Наказу підставою є висновки Комісії від 17.0.2019, але в Оголошенні про засідання Комісії від 17.01.2019 року, питання розгляду скарги Матюшиної не стояло, то яким чином Висновки від 17.01.2019 по цій скарзі з'явилися??? Чому по суті не розглядають скаргу, шукають виключно формальні підстави для відмови? Тобто державний реєстратор порушуючи Закон вносить зміни до Єдиного реєстру, а Мінюст кришує його дії??? Сподіваюсь, що викладений проект Наказу залишиться проектом!!! В іншому випадку представники Мінюсту в т.ч. сам Міністр Петренко – це злочинне угрупування, яке скоює злочин проти громадян і умисно перешкоджає їх відновленню!!!
Юрий Богданов _ 06.02.2019 14:56
IP: 93.77.89.---
Схоже, що реєстратори можуть творити все, що їм заманеться. Це дуже серйозна вада законодавства. Внесіть вже зміни до законодавства про посилення відповідальності. І документи, зареєстровані реєстратором, що проявив службову недбалість, повинні вважатися нікчемними з відшкодуванням збитків потерпілій стороні, в т.ч. компенсовувати моральну шкоду. Інакше від усіляких видів рейдерства ми не позбавитися.
Yuriy Ustinovskiy _ 06.02.2019 14:45
IP: 46.211.20.---
Я все ж таки сподіваюсь на залишки здорового глузду у мінюсті. Якщо ж ні нарід викине цю недолугу владу на смітник історії.
Irina Chernenko _ 06.02.2019 13:31
IP: 37.73.159.---
Я не знаю чем думают чиновники, вы понимаете что если из за вашего беззакония скоро уедет вся молодежь, вам высасывать будет не из кого, продавать не кому. А уезжают, не потому что страна плохая, а потому что закон в ней не соблюдается
Еліна Циганенко _ 06.02.2019 13:27
IP: 195.5.56.---
Який адів сором...
Вищий орган справедливості в державі, до кого вище ще скаржитися на злочинців?
Ой, так, "якщо злочинність не можна подолати, її можна очолити"
Так, пане Петренко? Сцк, як ви спите ночами, шакали
Stubbie Tribie _ 06.02.2019 13:13
IP: 46.231.224.---
Спасибо, что не боитесь об этом говорить. Как бы тяжело не было, мы победим...
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter