21 червня 2019, 16:15

Ведучий Дубінський і забудовник Карплюк – уроки політичної гігієни

На 95 окрузі передвиборча кампанія завжди трешова. Це округ одіозного регіонала покійного Петра Мельника, який зараз окучує його студент-протеже забудовник Володимир Карплюк.

Агітаційний ранок 21 червня розпочався з того, що ведучий програми "Гроші" (1+1) Олександр Дубінський на сторінці "За Карплюка" щиро посміхається поряд з лідером команди "Нових облич" Вишневого (партія Карплюка) і показує знак вікторі, який в цій кампанії експлуатує команда Карплюка.За кілька годин з'явилася реакція Дубінського. Він каже, що його фото просто використали.Ну, якщо політик мітить у законотворці і цей політик веде на загальнонаціональому каналі політичну програму з претензіями на аналітику – то він точно не дурень. Питання в тому, які в нього цінності – залишається відкритим.

Дубінський не може не знати, з ким він фотографується і не може не розуміти ризиків у передвиборчий період. Більше того, реклами кандидата Карплюка на 1+1 стільки, що викликають сумніви, що Дубінський не зміг проасоціювати значок "вікторі", який так радісно показує з представником "Нових облич".

Тут мені згадується холодна осінь 2017 року, коли в програмі "Гроші" Дубінського вийшов сюжет, де йшлося про те, що мешканці мого рідного селища Коцюбинське мерзнуть і страждають через дерибанників Біличанського лісу, якими виявився чомусь не Карплюк і його команда, а... нардеп Ольга Червакова і селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина.

Схему фірми ТОВ "Мастер-Енерго", яка зібрала гроші людей і не перерахувала за газ, не бул арозкрита. Зате захисників Біличанського лісу щедро і бездоказово змішували з болотом депутати "Нових облич" Карплюка.

Тоді експерти "Детектор медіа" ось як писали про цей лютий треш.Я дуже далека від того, що така джинса і безмістовність з'являється просто так.

Зараз зі сторінки "За Карплюка" пост з Дубінським видалений. Дубінський, коли давав відповідь на те, що робить команда Карплюка, наголосив, що у Приірпіння можуть приїхати журналісти й висвітлити проблеми регіону, які виникли за урядування Карплюка. Що ж, це вже непогано звучить, але для тих, хто не слідкує за подіями в регіоні.

У мене стійке відчуття deja vu.

Під час кампанії на місцевих виборах Володимир Карплюк робив собі листівки "Нові обличчя" і для підсилення іміджу маловідомої партії використовував бренд "Солідарності", "Самопомочі" та УДАРу (порівняйте розмір лого партій загальнонаціональних з лого "Нові обличчя").Словом, юзав ці партії так, як зараз юзнув Дубінського.

Тоді Юрій Луценко, який став згодом генпрокурором, звинуватив Володимира Карплюка у політичному шахрайстві.

А потім були обшуки, були підозри, які вручив прокурор області і перед виборами – затишшя. Обласний штаб БПП домовився з Карплюком про підтримку Петра Порошенка на президентських виборах, бо рейтинги були ой які низькі. Не допомогло.

Злочинці мають сидіти. Але вони не вірять у те, що в цій державі когось посадять (хтось обіцяв, що "весна прийде саджати будемо"). Саме тому, в 2015 році Карплюк із шиком і до 2019 року поюзав "Солідарність".

Тепер він юзає Зе!команду.

Можна було б написати, що треба запастися попкорном... Але є одне але. Це мій регіон. Я тут живу. Тут за 1 000 грн б'ють пенсіонерку - голову ТВК, тут можуть за те, що ти відстоюєш опалення для населення – спалити дві машини, тут голос у селищній раді депутата може коштувати 20 000 $...

Бо тут є Біличанський ліс – це понад 6 000 га лісу, який хочуть забудувати члени команди Нових облич і в якому в Карплюка є ділянка.

Тому якщо ми цю гідру Карпюка не здолаємо зараз і Зе!команда вирішить грати в національну гру граблі – всі наступні побиття і підпали – це вже їхня персональна відповідальність.

powered by lun.ua

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...

Підлітка, який напав на ветеранів АТО в метро, ''Слуга народу'' нагородив в Коцюбинському

Сесія Коцюбинської селищної ради розпочалася з нагородження. Представник "Слуги народу" селищний голова Сергій Даніш вручив грамоту Івану Казімірову...