Ірина Федорів Журналіст та викладач

Як піарні парки від кандидата Карплюка змив перший же дощ

01 липня 2019, 12:56

Кандидат в нардепи по 95 округу Володимир Карплюк піариться у звичний для себе спосіб – гречкосійством. У Вишневому вирішив зробити фотозону для своєї кампанії – черговий парк.

Пощастило мешканцям міста, за чиї голоси бореться Карплюк, що дощ пройшов парком ДО виборів, а не після. Мешканці Вишневого в шоці від того, що дощ змив все, на фоні чого фотографувався фігурант антикорупційних розслідувань Карплюк.У самому Ірпені ситуація не краща. Там залило лавки у парку так, що їх ледь видно.Це все тому, що парки робляться нашвидкоруч для піару. Проектів ніхто в очі не бачив, як і прізвищ цих геніальних проектантів.

Ірпінський парк гатили швидкими темпами до дня міста. Стандартно без зливостоків. Вкатали все в плитку, на якій можна відмити гроші. Воді нема куди йти і вона шукає собі шлях. Може затопити лавки, а може затопити і переходи.

На відео бідака не розрахував і пішов підземним переходом. Впав так, що закрило з головою.Напис на вході в перехід яскраво підкреслює, де все відбувається. Це славетне місто Ірпінь.

Карплюк, який господарював в місті 5 років, не журиться ніколи. Каже, що після кожного дощу виходить сонце. І постить людям фоточки з фігурами в парку.Тільки він Вам ніколи не скаже, що з височезних колон у стилі жлоб-арту, не так давно гепнувся піаніст. І він запросто міг впасти чиїйсь дитині на голову.Дощ до падіння піаніста – ні до чого. Це просто яскравий приклад "господарських" якостей Карплюка і його команди, які тільки й те всіють робити, що освоювати наші ліси під забудови і бюждетні гроші під проекти, які дозволяють намивати гроші.

Тільки раніше, Карплюку і його команді дуже щастило. Все руйнувалося не ДО, а вже ПІСЛЯ виборів. Ось так перед місцевими виборами в Коцюбинському прискореними темпами робили вул. Залізничну. Всі розуміли, що партія, яка має 0 грн на рахунку не може фінансувати роботи. Але робітники носили футболки "Нових облич".

Після першого ж дощу, який пройшов ПІСЛЯ виборів, місцеві охрестили вул. Залізничну бульваром ГО_НдОльєрів (ГО НО = громадська організація "Нові обличчя"). Вода, коли дощ, лиється на Залізничній так, що можна плавати на гондолах.Аби пройти свіжовимощену плитку – треба було мостити піддони.Лише у 2019 році громада з'ясувала, що те, що піарилося під лого "Нових облич", насправді було зроблено за кошти бюджету. Мільйони пішли на такий низькопробний піар, який не витримує дощу ні в 2016, ні в 2017, ні в 2018, ні в 2019.

Ось ще один сквер в Коцюбинському – пару метрів плитки і одна ялинка за 900 000. Зливостоків нема.Зараз ремонт дороги у селищі, де владу захопили "Нові обличчя", теж без зливостоків. Люди шоковані. Бракує гондол.Безрукість у господарстві Приірпіння всі 5 років, які Карплюк був при владі. Гроші з бюджету виводилися навіть на ФОП-а-мерця. Зелені зони забудовувалися, а бутафорні парки робили нашвидкоруч виключно для того, щоб продати квартири в місті, де нема достатньої кількості садків, шкіл, а в заторах до Києва на роботу терба стояти і стояти.

Зате реклама агітаційна, що Карплюк – господарник.Ну, який господарник, ті, хто мешкають в регіоні, знають не на словах. На фото ж чітко видно всі результати.

А тих активістів, які виступають проти дерибану зелених зон б'ють і їм палять машини.Чи хочете Ви, щоб ми ще 5 років так жили і дали політику, який не перший рік прогулює тюрму – недоторканість? Вирішувати Вам дуже скоро. 21 липня.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Max Mykhaylenko _ 01.07.2019 20:50
IP: 35.235.227.---
Зе Карплюк – ганьба Київщини. Але тепер питання може бути вирішити тільки по-народному. Як уже століттями вирішували.
Yuriy Ustinovskiy _ 01.07.2019 16:41
IP: 35.235.227.---
Бутафорія на дощ не розрахована, Карплюку просто не повезло що дощь пішов до виборів, а не після.
Halyna Shpak _ 01.07.2019 14:20
IP: 35.235.227.---
Перший заступник голови ВР України Ірина Геращенко: Нацрада при керівництві Зеленського по суті заблокувала роботу радіо "Армія.FM".
"Я прошу, щоб вся Верховна Рада звернулася до Нацради з питань телебачення і радіомовлення відносно того, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення сьогодні, по суті, заблокувала роботу єдиної радіостанції "Армія.FM", яка передавала сигнал і так само мовлення на окуповані території. Це в нас нова гуманітарна політика така? Це в нас таке донесення сигналу до окупованих територій?".
Раніше колишній ведучий програм на "Армія.FM", учасник АТО та блогер Олег Болдирєв (Мартін Брест) на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що військова радіостанція "Армія.FM" може припинити мовлення в зоні проведення операції Об'єднаних сил і на окупованих територіях у зв'язку з тим, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення все ще не продовжила ліцензіату дозволи на тимчасове мовлення через блокування роботи регулятора деякими його членами.
Еліна Циганенко _ 01.07.2019 13:50
IP: 35.235.227.---
ГоспІдарник – обійняти і плакати.
Божезбав нас від цього злочинця у Верховній Раді
Олена Сокотюк _ 01.07.2019 13:07
IP: 35.235.227.---
Убережи, Боже, нас від такого господарника. Дай нам у Верховну Раду законотворця, який би писав закони для покращення життя всієї країни а не тільки для себе коханого.
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter