Ірина Федорів Журналіст та викладач

Від ЄС в мери Бучі йде адвокатеса Карплюка, яка обстоює дерибан Біличанського лісу

30 вересня 2020, 16:00

У Ірпені від "Слуг народу" йде "чорний нотаріус Карплюка" – Нельзін. Щодо Бучі, то тут "Слуги народу" вирішили висунути дерибанника Анатолія Федорука і це вже давно не секрет. Але вирішила відзначитися і "Європейська солідраність". У Бучі ця партія висуває Катерину Українцеву.Приірпіння – це той регіон, де Слуги народу в тендемі з Європейською солідарністю, бо вмасили місцеві забудовники. Баталії, які ви бачите в парламенті, на місцевому рівні ціннісно не працюють. Є інша цінність – гроші.

Українцева – адвокатеса. У списку її клієнтів переважно забудовники, що можна побачити на сайті "Судова влада". Зокрема, це Ігор Оверко, ТОВ "Сарафан", який був донором парламентської кампанії ексмера Ірпеня та власне екс-мер Ірпеня і голова партії "Нові обличчя" Володимир Карплюк.

З-поміж усіх справ Карплюка, які представляє в судах Українцева, варто виділити одну – захист ділянок Карплюка в Біличанському лісі. Прокуратура намагається витребувати з власності Карплюка незаконно отримані ним земельні ділянки в біличанському лісі, які зараз входять до НПП "Голосіївський". Засідання призначене до розгляду в Ірпінському суді на 28 жовтня 2020-го року.Тобто ми тут цей ліс бережемо 11 років, прокуратура ходить в суди, а ЄС веде в кандидати на мера Бучі ту, що обстоює дерибан. Неймовірно круто.

Але це не все, що вдалося знайти про Українцеву.

Політикиня проживала в місті Куп'янськ Харківської області. Була активним членом "Партії регіонів", з якої її виключили в 2010 році, і вона це оскаржувала і зверталася з вимогою поновитися до тогочасного президента Віктора Януковича.У 2010-му році Українцева стала депутатом Куп'янської міської ради від партії "Рідна Вітчизна". Окрім цього Українцева вже мала досвід балотування на посаду міського голови міста Куп'янськ, але програла.

З 2018-го по 2020-й Українцева була директоркою будівельної фірми "Промоальт", яка будує багатоповерхові житлові комплекси в Ірпені.

Більше того, саме представнику "Європейської солідарності" Бучнаська рада, яку контролює кандидат від "Слуги народу" Федорук, нещодавно виділила землю.

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter