5 жовтня 2020, 14:51

Фарс від "Європейської солідарності" для виборців і казка про референдум

"Європейська солідарність" у Приірпінні, як і "Слуга народу" співпрацює із забудовником Карплюком. Це було на парламентських виборах, це ми бачимо і на місцевих. Вже писали про те, що в мери Бучі йде адвокатеса Карплюка, яка дерибанить Біличанський ліс. Писали і про те, що члени ТВК від ЄС – це ті ж люди Карплюка.

Тепер на сайті ЄС з'явилося повідомлення про те, що приєднати Коцюбинське до Києва можна лише після референдуму.Тобто партія, яка була при владі і мала коаліцію в параламенті, яка не напрацювала закону про референдум обіцяє виборцям, що це питання вирішать на референдумі, який реально зараз неможливо провести – ще нема законодавчої бази.

Це такі ж заяви про референдум як і в ОПЗЖ на сході, де активісти звертаються до СБУ, щоб на це реагували спецслужби. Типова історія, коли на місцевому рівні ті, хто уявлення не мають про повновжаження місцевої влади, обіцяють все вирішити інтструментом референдуму, який вони самі не в силах створити.Це типова брехня для виборців – дати обіцянку, яку нереально виконати в межах своїх повноважень і в межах своїх інструментів.

Референдум наразі в Україні провести нереально. Та ще й з посиланням, що вирішити має більшість тих, хто мешкають в селищі, а не тих, хто візьме участь.

"Рішення про приєднання Коцюбинської громади до Києва має ухвалюватися з урахуванням думки більшості мешканців Коцюбинської ОТГ", – пишуть в ЄС на сайті.

Тобто всі мешканці, це і діти? Не лише виборці? Тобто і діти будуть голосувати? І якщо явка не дай боже буде не 100%, як в сталінські часи, а 45, як на виборах, то всьо. Труба.

Тобто якщо на виборах явка буде 35% чи 45 % то ми визнаємо їх недійсними, бо взяло участь менше 50%? Правда? І читати таке на сайті парламентської партії, а не регіоального проєкту – це ганьба.

Наразі єдиний доступний інструмент, який є в громади – це громадські слухання. І вони були проведені, згідно з тими правилами, які передбачені статутом громади. Ініціювали слухання мешканці селища. 61% висловилися за Київ. На цих слуханнях у президії був призначений Порошенком на посаду глови Київської ОДА – Олександр Горган.

Постанову в парламенті після громадських слухань готова була підтримати Ірина Геращенко, Марина Іонова, Ірина Фріз.

Я так розумію, що ЄС, як і "Слуги народу" просто злили регіон забудовникам на місцевих і не хочуть бачити очевидні речі, дарують людям якусь казку про референдум. Тупо будуть в Приірпінні співпрацювати з "Слугами народу" і з "Новими обличчями".

А хто веде кампанію ЄС в регіоні? Ну Вікторія Сюмар, яка одружена з колишнім заступником мера Ірпеня Дмитром Христюком, який підписував на посаді договір з ФОПом мерцем і якого судили.

Виборці це мають усвідомлювати і дати належну оцінку 25 жовтня.

powered by lun.ua

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...