Ірина Федорів Журналіст та викладач

Потрощили машину УДАРівця, іншому порізали шини, члену ТВК Голосу погрожували – #КоцюбинськеВибори

23 жовтня 2020, 10:58

Сьогодні вночі невідомі особи потрощили машину кандидата до Коцюбинської селищної ради Василя Циганенка.До цього іншому представнику УДАРу, який був на засідання ТВК і планував їхати до друкарні, де виготовляють бюлетені порізали 4 шини. Не одну – 4.Це робиться для того, щоб представник партії не доїхав до місця призначення і як мінімум на півдоби (а це ніч) випав і їхав на шиномонтаж. А значить він не міг доїхати до членів ТВК з #Голосу, які кілька діб сторожили бюлетені, бо голова ТВК від партії Катеринчука просто хотіла поспати і вирішила їх не пакувати. А за цю ніч і надрукувати встигла, і спакувати, і навіть завести в раду, не повідомивши неугодних членів ТВК.

Ще за кліька днів до цього машину з членами ТВК від #Голосу, якою кермував представник УДАРу, заблокував колишній голова ТВК від партії Катринчука на євроблясі. Приїздила поліція.Виявили в ту ніч, що на поліграфії зробили форми для бюлетенів без талону = прямий предвісник фальшувань.Членів ТВК від Голосу голова ТВК Надія Ліхтман терпіти не може. Вона їх свідомо не запросила 22 жовтня на друк бюлетенів, більше того, в раду ці бюлетені доставили з низкою порушень.

Ользі Кошстишиній – членкині ТВК вді Голосу погрожували. Про всі ці події я інформую ЦВК, міжнародних спостерігачів. Але ніхто не може гарантувати безпеку кандидатам і представникам опозиційних партій.

Справа в тому, що в Коцюбинському, де йде шалена боротьба за Біличанський ліс, який партія мера Карплюка Нові обличчя давно дерибанить, місцеві феодали знайшли підтримку в центральнлї влади – "Слуг народу".

Сергій Даніш, якій фігурував у справі викрадення монахинь та дерибанив Біличанський ліс, балотувався від "Нових облич" у 2016 році, а зараз – йде в мери від "Слуги народу". І сьогодні розкидали чорнуху супроти кандидатки на мери від УДАРу Ольги Матюшиної, яку підтримує і "Голос", і "Свобода".

Унікальність місцевих феодалів – це вміння завжди домовлятися з центральною владою. До цього це було БПП. Співпраця проявлялася і на президентських виборах, і на паралментських. І що цікаво, що навіть коли центральна влада змінилася, все одно в "Європейської солідарності", яка так багато говорить про оновленість, у приірпінні кандидати співпрацюють з цими феодалами і дерибанниками.

Так на мера Бучі від ЄС йде юристка Карплюка, а першим номером на окрузі в Коцюбинському йде депутат, який допомагав команді Карплюка проводити переворот супроти мера БПП.

На місцевомі рівні в політичних сил у Приірпінні нема ані націдеї, алі високих програмних цілей. Є один феодальний "божок" Карплюк і ідеологія дерибану.

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter