23 жовтня 2020, 13:56

Держгеокадастр саботує винесення межі Біличанського лісу. Бадрова – геть!

На кожній нараді в Мінеоклогії, які відбуваються регулярно за нашої участі (ходять одні й ті ж Ольга Матюшина, Олександра Куцан, Ольга Костишина, Ліна Радуда) ми бачимо, як предстанвики Держгеокадастру наголошують, що готові все зробити і їм лише треба відповідний лист.

Ми з свого боку під протокол вимагаємо зафіксувати покрокові дії, відповідальних посадовців та строки виконання цих дій, аби пришвидшити винесення межі лісу в натуру.

Тиждень тому очільник столичного геокадастру мав внести в систему файли, які б дали можливість на кадастровій карті побачити ліс як природно-заповідний фонд. Це був би щасливий кінець. До нього прийшов розробник і попросив файли на доопрацювання, оскільки новопризначений у вересні заступник голови Держгеокадастру Єгор Бодров просить відкликати весь проєкт, вернути його на доопрацювання, пройти заново експертизу, бо знайшов "нововиявленні обставини". Суддя знайшовся!

Це не його компетенція піддавати сумніву результати експертизи. Він не суддя і ніяких нововиявлених обставин не може бути. Більше того, в риториці Бадрова простежувалася риторика голови комітету з питань місцевого самоврядування нардепа Клочка ("Слуга народу"). Саме Клочко сказав громаді селища, що треба проводити повторні громадські слухання щодо приєднання до Києва, бо те, що було в 2018 році вже не дійсне.Так і Бодров каже, що ті, хто нещодавно затверджував проєкт вже можуть і не працювати у відомстві. Так виходить, що винесення межі лісу не буде ніколи, бо праціники будуть звільнятися постійно і до речі, як раз коли мав працівник вносити файли – він звільнився з Київського кадастру. Чому? А до цього він не збирався звільнятися, бо в нього була мрія винести ПЗФ по всьому Києву.

Ми вважаємо, що Бадрова на цю посаду у вересні пролобіював саме через вектор впливу Дубінського, який співпрацює з командою ексмера Ірпеня Карплюка і в Коцюбинському веде на мера дерибанника Білчианмького лісу Сергія Даніша від "Слуг народу". Саме Даніш балотувався від "Нових облич" і перед виборами перефарбувався.

Дубінсмький на відео заявив, що він особисто домовлявся з Клочком попри волю громади не приєднуват селище до Києва. Цьому є логічне пояснення – вони йдуть командою дерибанників, щоб розпиляти ліс і саме преерд виборами вирішили зірвати внесення файлів в систему.

Цей Бадров ще обмовився на нараді, що планує звертатися в Офіс президента, аби змінити указ про Нацпарк. Він цю ситуація сприймає не з позиції інтересів держави, а з позиції інтересів набувачів – таких як Даніш і ексмерІрпеня Карплюк. Мовляв, їм це не сподобається і будуть судитися. Та хай походять як ми по судам 11 років! Чиновник переживає, що дерибанники підуть в суд. Так зелене світло!

Ми цю ахінєю на нарадах більше чути не хочем. І взагалі ця нарада стала можливою тільки тому, що Держгеокадастр пішла пікетувати Олександа Куцан. Якщо пікети під Мінеоклогії проходили мирно і до честі міністра він оперативно призначив зустріч, то тут на Куцан напали орки з Держгеокадастру. Перше хтіли забрати плакат. Куцан не дала.В неї намагалися вирвати плакат і влаштували штовханину. Плакат не забрали.

Тільки так вдалося домогтися наради в зумі. Бадров закидав Куцан те, що вона пов'язана із забудовниками і казав, що це його оціночні судження. Запросив її на детекор брехні. Матюшина вже детектор саме з цього питання успішно пройшла публічно на каналі ICTV. Куцан теж готова і запрошує публічно Бадрова. Поговоримо не лише про інтерес у справі Біличанського лісу, а й те, чи куцан як депутат, а Бодровяк чиновник брали у своїй діяльності хабарі. Якщо Бадров згоден – дата і час і Куцан готова йти.

Джерело, яке контактувало з Держгеокадастром, твердить, що справою цікавляться не лише екоактивісти, а й інші сторона – дерибанники лісу. І ходять в кадастр, як на роботу. В той самий час, як Олександра Куцан не може попасти ні на особистий прийом до голови, ні в zoom-форматі набитися на зустріч. Це пряма відповідальність Романа Лещенка.Ми бачимо,що Мінприроди дійсно намагається педалювати ситуацію з винесенням межі. Так само бачимо, як представники прокуратури займаються цим питанням. Саботаж йде з боку Держгеокадастру.

Наразі йдуть вибори. Дерибанники Біличанського лісу заручилися підтримкою партії центральної влади – "Слуги народу". З огляду на те, що процес мав бути з винесенням межі давно завершений, то тут може бути саботаж саме для того, аби дати можливість "Слугам народу" і "Новим обличчям" додерибанити ліс.

І зараз за те, щоб зберегти можливість дерибану – товчуть машини, ріжуть шини кандидатів від УДАРу і погрожують членкині ТВК від Голосу.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...