Ірина Федорів Журналіст та викладач

Держгеокадастр саботує винесення межі Біличанського лісу. Бадрова – геть!

23 жовтня 2020, 13:56

На кожній нараді в Мінеоклогії, які відбуваються регулярно за нашої участі (ходять одні й ті ж Ольга Матюшина, Олександра Куцан, Ольга Костишина, Ліна Радуда) ми бачимо, як предстанвики Держгеокадастру наголошують, що готові все зробити і їм лише треба відповідний лист.

Ми з свого боку під протокол вимагаємо зафіксувати покрокові дії, відповідальних посадовців та строки виконання цих дій, аби пришвидшити винесення межі лісу в натуру.

Тиждень тому очільник столичного геокадастру мав внести в систему файли, які б дали можливість на кадастровій карті побачити ліс як природно-заповідний фонд. Це був би щасливий кінець. До нього прийшов розробник і попросив файли на доопрацювання, оскільки новопризначений у вересні заступник голови Держгеокадастру Єгор Бодров просить відкликати весь проєкт, вернути його на доопрацювання, пройти заново експертизу, бо знайшов "нововиявленні обставини". Суддя знайшовся!

Це не його компетенція піддавати сумніву результати експертизи. Він не суддя і ніяких нововиявлених обставин не може бути. Більше того, в риториці Бадрова простежувалася риторика голови комітету з питань місцевого самоврядування нардепа Клочка ("Слуга народу"). Саме Клочко сказав громаді селища, що треба проводити повторні громадські слухання щодо приєднання до Києва, бо те, що було в 2018 році вже не дійсне.Так і Бодров каже, що ті, хто нещодавно затверджував проєкт вже можуть і не працювати у відомстві. Так виходить, що винесення межі лісу не буде ніколи, бо праціники будуть звільнятися постійно і до речі, як раз коли мав працівник вносити файли – він звільнився з Київського кадастру. Чому? А до цього він не збирався звільнятися, бо в нього була мрія винести ПЗФ по всьому Києву.

Ми вважаємо, що Бадрова на цю посаду у вересні пролобіював саме через вектор впливу Дубінського, який співпрацює з командою ексмера Ірпеня Карплюка і в Коцюбинському веде на мера дерибанника Білчианмького лісу Сергія Даніша від "Слуг народу". Саме Даніш балотувався від "Нових облич" і перед виборами перефарбувався.

Дубінсмький на відео заявив, що він особисто домовлявся з Клочком попри волю громади не приєднуват селище до Києва. Цьому є логічне пояснення – вони йдуть командою дерибанників, щоб розпиляти ліс і саме преерд виборами вирішили зірвати внесення файлів в систему.

Цей Бадров ще обмовився на нараді, що планує звертатися в Офіс президента, аби змінити указ про Нацпарк. Він цю ситуація сприймає не з позиції інтересів держави, а з позиції інтересів набувачів – таких як Даніш і ексмерІрпеня Карплюк. Мовляв, їм це не сподобається і будуть судитися. Та хай походять як ми по судам 11 років! Чиновник переживає, що дерибанники підуть в суд. Так зелене світло!

Ми цю ахінєю на нарадах більше чути не хочем. І взагалі ця нарада стала можливою тільки тому, що Держгеокадастр пішла пікетувати Олександа Куцан. Якщо пікети під Мінеоклогії проходили мирно і до честі міністра він оперативно призначив зустріч, то тут на Куцан напали орки з Держгеокадастру. Перше хтіли забрати плакат. Куцан не дала.В неї намагалися вирвати плакат і влаштували штовханину. Плакат не забрали.

Тільки так вдалося домогтися наради в зумі. Бадров закидав Куцан те, що вона пов'язана із забудовниками і казав, що це його оціночні судження. Запросив її на детекор брехні. Матюшина вже детектор саме з цього питання успішно пройшла публічно на каналі ICTV. Куцан теж готова і запрошує публічно Бадрова. Поговоримо не лише про інтерес у справі Біличанського лісу, а й те, чи куцан як депутат, а Бодровяк чиновник брали у своїй діяльності хабарі. Якщо Бадров згоден – дата і час і Куцан готова йти.

Джерело, яке контактувало з Держгеокадастром, твердить, що справою цікавляться не лише екоактивісти, а й інші сторона – дерибанники лісу. І ходять в кадастр, як на роботу. В той самий час, як Олександра Куцан не може попасти ні на особистий прийом до голови, ні в zoom-форматі набитися на зустріч. Це пряма відповідальність Романа Лещенка.Ми бачимо,що Мінприроди дійсно намагається педалювати ситуацію з винесенням межі. Так само бачимо, як представники прокуратури займаються цим питанням. Саботаж йде з боку Держгеокадастру.

Наразі йдуть вибори. Дерибанники Біличанського лісу заручилися підтримкою партії центральної влади – "Слуги народу". З огляду на те, що процес мав бути з винесенням межі давно завершений, то тут може бути саботаж саме для того, аби дати можливість "Слугам народу" і "Новим обличчям" додерибанити ліс.

І зараз за те, щоб зберегти можливість дерибану – товчуть машини, ріжуть шини кандидатів від УДАРу і погрожують членкині ТВК від Голосу.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Владимир Анатольевич _ 24.10.2020 18:22
IP: 46.211.57.---
Почему Президент позволяет, чтобы дерибанщики Беличанского леса уничтожили его.
Sashko Sraka _ 24.10.2020 03:02
IP: 188.163.21.---
Я вважаю, що кадастром і надалі правлять ті ж самі бариги. Якщо у Сольського помічник колишній голова кадастру то про що мова? Все продати-на всіх насрати. Шумський, фунт, Горові, Максік-баксік та інші.
Василь Циганенко _ 23.10.2020 16:00
IP: 95.158.51.---
Схоже ліс так пече, так пече, що межі їм не потрібні. Краще ж по клаптику відгризати. один відризає іншому заносять...
Еліна Циганенко _ 23.10.2020 15:56
IP: 95.158.51.---
Oleksandra Kutsan:
Такі самі недолугі, як і вони
Oleksandra Kutsan _ 23.10.2020 14:36
IP: 94.153.77.---
Хто призначає цих недолугих?
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter