12 листопада 2020, 11:17

Перерхунок в Коцюбинському блокують. Члени ТВК хворі на Covid-19 і нема замін

ЦВК повідомляє, що майже вся країна порахувала результати місцевих виборів. Менше відсотка ще рахують. Традиційно, селище Коцюбинське у статистиці тих, хто не може якісно і вчасно порахуватися. Математика і передбачена законом процедура підрахунку голосів з огляду на велику зацікавленість місцевих дерибанників – це, на жаль, слабка сторона в селищі на виборах.

Коли Вам повідомляють, що не все пораховано – ми от як раз у цій статистиці.Рішення суду про те, що треба провести перерахунок суд прийняв 10 листопада. Сьогодні 12 – по суті третій день, коли Коцюбинська СТВК мала б засісти і перераховувати. І вже можна було б скласти протоколи й рухатися далі. Але ж перераховувати там, де з високою ймовірністю каруселилося, не дуже хочеться. Треба час. А для чого зволікати, якщо все нібито в нормі?

Засідання голова Коцюбинської СТВК (партія Катеринчука) не скликає. А мають не лише провести перерахунок, а й ввести в повноваження нових членів Коцюбинської СТВК від партій, яких на моменті підрахунку, який відбувався з порушенням закону, просто вибили.

Для розуміння Бучанська ТВК виключила їх 3 липня. Сьогодні 12!!!! Тобто 9 днів у виборчому процесі не знайшлося часу, щоб ввести в повноваження нових членів ТВК. Кому треба зайві очі особливо цікавих членів ТВК, які доносять інформацію до громади?

Так от, ці члени ТВК набрали голову СТВК і запитали про те, коли ж буде засідання. Голова СТВК зізналася, що вона і заступник (ОПЗЖ) хворі на ковід-19. Тобто все Коцюбинське СТВК має йти на самоізоляцію або бігом робити тести. І що далі? А те, що партії через Бучанську РТВК мають робити заміни!

Бучанська ТВК добре знає про рішення суду. І в мене виникає просте питання: хто відповідає за менеджмент у процесі підрахунку?

1) Чи повідомили члени Коцюбинської СТВК свої партії про те, що вони захворіли і потребують заміни? Мова йде про керівний склад, на хвилиночку.

2) Чи повідомили члени Коцюбинської СТВК Бучанську РТВК про те, що вони захворіли і партії мають ініціювати заміни? І чи звернулася Бучанська РТВК до партій?

3) Чи провели відповідні заходи дезінфекції в раді, аби громада, яка відвідує адмінбудівлю була в безпеці?

4) Як, знаючи про те, що члени СТВК хворі на covid членкиня СТВК Лернер ("Слуга народу") запрошувала кандидатів до СТВК, аби ті писали заяви про те, що згодні отримати мандат?

До речі, членкиня СТВК Лернер визнала, що члени комісії на самоізоляції і звісно представниця "Слуги народу" голослівно без доказів звинуватила в тому, що члени СТВК заразилися коронавірусом нібито від кандидатки в мери Ольги Матюшиної (УДАР). Так тільки проблема в тому, що Матюшина здорова, а хворі – вони.Питання до Керівниці СТВК, чи зверталася вона до Коцюбинської селищної ради, аби там видали термометр. Присутнім на засіданнях ніхто немпературу не міряв. Так дбали про безпеку ті, хто тепер кидаються політичними і голослівними звинуваченнями.

Зараз може скластися така ситуація, що ми навіть і знати не будемо коли перерахунок. Але це не найбільша біда.

З огляду на те, що у нас нема лікарні, яку знищили за представника "Слуги народу" Сергія Даніша, то партії мають надати здорових членів ТВК якнайшвидше на перерахунок голосів, а в приміщенні ради мають бути вжиті заходи, щоб для громади, журналістів, кандидатів та працівників ради не було небезпеки поширювати коронавірус далі.

Нам їздити з Коцюбинського в Білу Церкву з коронавірусом, хто не в курсі. Вибори пройдуть, а ми залишимося без належного рівня медицини, освіти і з водою, яка смердить лайном і в який виявили фекалії і ентерококи. Спроможна самостійна велична громада. Адмінреформа в дії:)

powered by lun.ua

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...