Ірина Федорів Журналіст та викладач

Рішення суду про перерахунок голосів в Коцюбинському не виконується 11 днів

21 листопада 2020, 12:03

10 листопада апеляційна інстанція прийняла рішення про те, що всі дільниці в Коцюбинському підлягають повторному перерахунку. Сьогодні 21 листопада. Засідання ТВК щодо перерахунку навіть не призначене. Більше того, не можуть увійти в повноваження нові члени Коцюбинської СТВК від "Голосу" та "За майбутнє".

Ці партії позбавлені повноцінного представницва в Коцюбинській СТВК з 3 листопада, коли Бучанська РТВК на чолі з Трошиним прийняла політичне рішення про усунення двох членів СТВК зі складу комісії в дні, коли мали встановлювати результати виборів.

ЦВК отримало звернення про бездіяльність виборчої комісії в Коцюбинському. Аналогічне звернення ЦВК вже розглядало від низки політичних суб'єктів у Херсоні. Там прийняли рішення про розпуск попереднього складу ТВК і відповдіно тервиборчком сформували заново з нових членів.

Сподіваюся, що ЦВК буде дотримуватися своєї практики і розпустить Коцюбинську СТВК за аналогічноі порушенні і це єдиний спосіб, щоб швидко виконати рішення суду. Не виконання рішення суду навіть на рівні маленького селища – це прямі перспективи до звернення у "Європейський суд з прав людини" проти держави України. І проста проблема, яку б міг вирішити якісний менеджмент з боку голови Бучанської РТВК Олексія Трошина має всі шанси перерости з селищного рівня на міжнарожний масштаб без перебільшень за відсутності належного реагування з боку ЦВК.

Нагадаю, що наразі головою Коцюбинської СТВК є представниця партії Миколи Катеринчук – Надія Ліхтман.

Заступником є представник ОПЗЖ Сергій Зінченко, а секретаркою є представниця "Батьківщини" Леся Антонюк. Всі вони троє і більшість членів ТВК діють у змові з командою "Нових облич" та "Слуг народу".

Голова Бучанської РТВК представник ОПЗЖ.

Всі ці особи і суб'єкти подання є відповідальними за все, що відбувається з голосами людей і безладом у виборчому процесі.

Сподіваюся, що ЦВК поставить в цьому питанні крапку.

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Oleksandra Kutsan _ 21.11.2020 12:57
IP: 46.211.54.---
Ліхтман впала в сплячку, два тижні не виходить на зв язок
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter