22 листопада 2020, 03:25

ЦВК розпустило Коцюбинську СТВК. 11 днів саботували рішення суду про перерахунок

Сьогодні країна має черговий другий тур виборів мерів. Перший тур відбувся місяць тому. І якщо в одних містах вже проходить друга хвиля виборів, то в селищі Коцюбинське під Києвом, як завжди, відбуваються неймовірні речі.

Місяць ми не бачимо в належний спосіб порахованих і оприлюднених результатів. Суд 10 листопада зобов'язав зробити прерахунок всіх дільниць, але територіальна виборча комісія, де більшість під контролем в команди ексмера Ірпеня Володимира Карплюка на рішення суду не зважає і перерахунок саботує.

21 листопада ЦВК відреагувало на бездіяльність Коцюбинської територіальної виборчої комісії і розпустило її. Щиро радію, що ЦВК працює. Але оскільки ситуація дійшла до рівня ЦВК – це свідчення того, що Бучанська РТВК, яка є проміжною ланкою, просто не справляється зі своєю роботою також і їх можна теж спокійно розпускати, бо вони не налагодили роботу в Коцюбинській СТВК за місяць і теж не зважали на скарги суб'єктів виборчого процесу.

Тепер для того, щоб всі розуміли, хто саботував виборчий процес в Коцюбинському і які партії зливали свої квоти. Звісно, злиття квот відбувається не за "спасибі". За розцінками, які фігурували в одному з міст Київщини, знаю, що на торгах одна квота в ТВК коштує десь 5000 – 7 000 $. Це за умови, що критично треба сформувати більшість під якусь мету.

Який склад Коцюбинської СТВК?

Голова ТВК – представниця партії Миколи Катеринчука і звати її Надія Ліхтман. Я особисто інформувала Катеринчука про те, що і його перший голова нашої ТВК Тарахкало, і Ліхтман, на яку замінили Тарахкала, – не можуть менеджерити процес й він котиться в нікуди.

І от, що цікаво, що колишній голова ТВК Тарахкало, який був від партії Катринчука, після того, як його виключили, бо він не міг менеджерити процес, увійшов знову до ТВК але вже під брендом "Громадянської позиції". І цю партії я попереджала про те, яка ситуація склалася в ТВК. Тарахкало запам'ятався тим, що блокував дорогу на євроблясі членам ТВК від "Голосу" і представникові УДАРу, які їхали контролювати друк бюлетенів.

На самому початку формування ТВК Тарахкало намагався оформити громадянина Володимира Поліщука юристом СТВК, але тогочасна представниця "Голосу" Ольга Костишина заблокувала цю ініціативу, бо вони були бенефіціарами однієї юрфірми. Згодом Поліщука, який треба був Тарахкалу, завели від селянської партії.

Заступник голови Сергій Зінченко – представник ОПЗЖ. Коли члени СТВК викликали поліцію, бо підозрбвали, що з сейфу винесли печатку і документи, то після відкриття сейфу виявили відсутність постанов при правоохоронцях. Відомості внесені в ЄРДР.

"Батьківщина" має секретаря комісії – Лесю Антонюк. Адептка партії "Нові обличчя". Саме вона як секретар СТВК мала б організувати засідання комісії, на якому мав би відбутися перерахунок, коли глова і заступник повідомили, що захворіли на covid після виборів. Але чи цікавило представнию "Батьківщини" (читайте "Нових облич") виконання рішення суду? На цих виборах Антонюк запам'яталася тим, що просто тикала "факи", коли були відсутні постанови на стенді ТВК.Членкиня ТВК від "Батьківщини" Ніна Онікійчук відзначилася тим, що на дільниці в мікрорайоні ДОЗ просто вирішила заблокувати виборцям, які годинами стояли в черзі і хотіли проголосувати, вхід на дільницю вже в 19:55.

Представниця "Слуги народу" Наталія Лернер.Вона перебувала на поліграфії разом із ще однієї представницею "батьківщини" Тетяною Марчук, де були надруковані бюлетені. І коли вони залишилися на поліграфії самі, дивним чином зранку на талоні і на бюлетені проштампували номери, що дозволяло б при потребі всановити, хто як голосував. І був також ще один член контрольної комісії від "Слуг Народу" Войташевський (Оновлено)

Членкиня ТВК від "Партії зелених" Леся Єльникова.Має довгий послужний список. Спершу була в Коцюбинській ТВК від БПП. На неї було скоєно напад. Через кілька років вона перейшла на бік "Нових облич" і коли балотувався в президенти Петро Порошенко, чия команда в області домовилася з "Новими обличчями" про підтримку, то Єльникова представляла у виборчому процесі техкандидатку Порошенка. Там, де була Єльникова на ДВК стався конфлікт і вона напала на мешканку селища активістку Ніну Чижевську, яка контролювала підрахунок голосів. Тепер же в регіоні команда Карплюка домовилася з новою центральною владою. І Єльникова, яка працює в місцевому УЖКГ "Біличі", наразі рухаєтьсяв цьому ж ключі співпраці, змінивши вектор.

Інші члени Коцюбинської СТВК, яких розпускають: Олена Сідуненко (ОПЗЖ), Ольга Низюк (ЄС), Тетяна Марчук ("Батьківщина"), Юрія Соханя,Наталія Фаюра ("ЄС"), Вячеслав Чорноволов ("Наш край"), Найдюк ("Слуга народу").

До речі, Чорноволов як раз ходив до суду у справі щодо перерахунку і успішно його програв. Відзначився тим, що приносив до суду документи без підпису і потім суддя першої інстанції Лапій вибігав з нарадчої, щоб дати можливість подати документи належним чином. Якщо хтось не в курсі, то з нарадчої судді для якоїсь сторони виходити просто так не можуть. І це стало однієї з причин задоволення апеляції про перерахунок. Суддя Лапій порушив базові принципи судочинства: рівність і змагальність сторін. І для повноти картини треба нагадати, що саме цей суддя узаконював команді Краплюка п'ятий переворот.

Хто з членів ТВК не зливав виборчий процес, так це представники двох партій – "Голос" і "За майбутнє". Ці дві партії віддали квоти представникам громади. І членів ТВК від "Голосу" та "За майбутнє" за поданням Коцюбинської СТВК виключила Бучанська РТВК. Для розуміння з 3 литсопада по 21 листопада нові члени від цих партій навіть не змогли прийняти присягу. Таким чином за змовою Коцюбинської СТВК і Бучанської РТВК були виведені зі складу виборчої комісії ті, хто фіксували порушення.

Дивним чином вдалося вціліти з-поміж членів комісії ще одній представниці "Голосу" Тетяні Бондар. Ольгу Костишину, яка виловила під час першого друку бюлетенів форму без талону, вибивали свідомо.

Залишається сподіватися, що партії зараз підійдуть до нового складу ТВК більш відповідально. З самого початку я виявила у складі ТВК під брендами "Слуги народу" та "Європейської солідарності" тих членів ТВК, які афілійовані з командою Карплюка. Як показала політична ситуація в регіоні – ці партії просто злили селище команді Карплюка.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...