Ірина Федорів Журналіст та викладач

Де і чому "Слуги народу" і "Європейська солідарність" утворили коаліцію

03 грудня 2020, 12:14

Депутати "Слуги народу" і "Європейської солідарності" в таємному голосуванні одноголосно підтримали кандидатку від партії ексмера Ірпеня Карплюка на посаду секретаря Коцюбинської селищної ради. УДАР і "Голос" у голосуванні, яке відбулося з порушенням закону, участі не брав. Справа в тому, що сесія була урочиста і не було жодного питання в порядку денному.Кандидатокою на посаду секретаря ради, за яку і "Слуги" і "Європейська солідарність" віддали голоси стала Юлія Главацька, яку судять за переворот влади в селищі і якій в 2017 році вручили підрзру. Нотаріуса, який допомагав Главацькій у цій справі, вже давно визнали винною. А Главацьку все ніяк. Для громади ця депутатка відома і тим, що голосувала за те, щоб віддати підприватизацію приміщення колишнього дитсадка "Білочка" депутату в рясі.

У цій історії співпраці ЄС і "Слуг народу" прекрасне все з оглдяну на те, що в облраді ЄС збирається судитися з слугами за порушення процедури обрання голови. Тобто в облраді процедура важлива. У Коцюбинському включаєтсья подвійний стандарт.

Тепер давайте подивимося на реакцію "Європейської солдіарності" в Ірпені, де представник "Нових облич" міський голова Олександр Маркушин намагався протягти на першій сесії кандидатутру секретаря без оприлюднення. Що зробило ЄС? Сказало, що так не можна. І далі вони пішли на наступній сесії обирати секретаря, але не на урочистій. В Ірпені ЄС в принципі тримає оборону до "Нових облич", але одна депутатка таки дала слабину і стушкувалася. Тобто і в Ірпені для ЄС була важлива процедура і закон.

Що ж відбулося в Коцюбинському? У Коцюбинському ТВК навіть не дало 20 днів на написання заяв тим, хто мав би отримати мандат. Якщо протокол підрахунку голосів з'явився 1 грудня, то урочисту сесію скликали бігом на 3. І одразу через коліно проламували секретаря. Що зробили представники ЄС в Коцюбинському і аналогічних умовах порушення процедури? Усі як один пішли голосувати за кандидатуру від "Нових облич" з порушенням процедури. Тобто ні процедура не мала значення, ні те, що ЄС підтримує секретаря з комнади Карплюка, яка зливала садок громади у приватні руки.

Але про партнерство ЄС і Слуг народу на рівні Коцюбинського було все зрозуміло однарзу. Кандиатами від ЄС були друзі Сергій Даніша ("Слуна народу"), які брали участь у перевороті влади не один раз і знімали з посади представницю БПП. Але партію такі кадри саме на рівні Коцюбинського дуже влаштовують. А в ТВК по квоті ЄС були одразу заведені ті, хто тісно пов'язаний з командою Крарплюка.

Тут є такий переконливий об'єднавчий фактор – як дерибан Біличанського лісу і бюджету громади. Хто ж встоїть? Цікаво, якщо по Ірпеню партія надумає запускати імеративний мандат, аби відкликати, чи зачепить це і представників ЄС в Коцюбинському?

Тепер будемо чекати на реакцію "Європейської солідарності".

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Роман Свистун _ 04.12.2020 11:24
IP: 93.77.147.---
У Львівській облраді теж більшість зі слуг і євросолідарності.
Юрій Бобровницький _ 04.12.2020 09:14
IP: 192.162.132.---
Коцюбинське тут лише як модель, такі "парадокси" мають місце всюди на місцях.
Log Log _ 03.12.2020 21:00
IP: 185.237.217.---
Олег Друзь:
на зло жопы
Безмозглый идиот из Воронежской области, жопа у тебя на плечах вместо головы.
Дегенератина, ты за полсотни лет не выучил родного РУССКОГО языка.
Скотина русофоб, ты – позор РОССИИ. Пошел вон, слабоумный, неспособный связать два слова,
и изображающий остроумного. "Ослоумный старый осёл, отправляйся жрать "буряк".
Не суй свой гитлеровский нос в Украину.
Віктор Совщак _ 03.12.2020 16:16
IP: 188.163.12.---
Але про партнерство ЄС і Слуг народу на рівні Коцюбинського було все зрозуміло одразу.---З точки зору підхоідів, принципів в державі, відношення до бізнесу і людей ці дві політичні сили нічим одна від одної не відрізняються...Навіть Путін заявив, що всеодно, що Порошенко що Зеленський...До цих (ЄС і Слуги народу) політичних сил слід додати ще Батьківщину...Якщо відняти у них лідерів, то і не розпізнаєш... ОПЗЖ, якби не проросійський напрямок, теж така політична сила... Вони не ліві (поміркован і ірадикальні), не крайні прав (нацоналісти) і, не мають відношення до релігіозного напрямку, як в деяких державах Європи...Ці партії класичні буржуазні... Вони не діляться на тих, хто підтримує великий бізнес і тих, хто підтримує середній та малий... Все скопом аби розбагатіти
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter