18 травня 2021, 10:25

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють.

Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку.Труханову і його тітушні, яка краде плакати, для аварійного фонду по цимбалам. Тим більше, що це нещастя для Одеси, знову переобрали мером.

У березні, рік тому, активістка Куцан випадково дізналася, що в її квартирі, яка в аварійному будинку, прописали жінку і дитину – Яковлєва Вікторія Вячеславівна та Микита Русланович Карагіоз. Куцан саме збирала документи на прохання заступника мера Одеси Дмитро Жеман, щоб її родину тимчасомо відселили в безпечне місце. До слова за рік Жеман не спромігся це зробити.

Почали з'ясовувати, як і коли з'явилися Яковлєва та Карагіоз в чужій квартирі. У довідках з ЖЕКу, які брали для мерії, цих громадян не було ніколи.Вперше вони з'явилися з довідках з Одеського ЦНАПу, де є електронна система. І як виявилося, прописали їх нібито дуже давно – у травні 2005 року, через три роки як народився Микита.Спершу всі подумали, що це помилка. Але ЦНАП на заяву не реагував. Натомість виписав з квартири рідну сестру Куцан. Після купи перевірок, з'ясувалося, що хлопчика таки випишуть, бо його вже встигли прописати в іншому місці. А жінку лишили.

ЦНАП на вимогу Куцан надати її згоду на прописку цих людей в її квартирі – відмовив. Довелося подавати до суду, а в суді попросили надати адреси і документи цих невідомих Куцан людей.

І в цій історії ніколи б не знайшли крайніх, якби не активістська природа Куцан. І фінал у цієї історії має свою особливу драматургію.

Березень місяць 2021 року. Пройшов рік, як виявили правопорушення і не можуть знайти відповідача Яковлєву – маму Микити Карагіоза. На Привозі торгують підсніжниками. І Куцан не була б Куцан, якби не викликала поліцію.На місці правоохоронці заминали справу. Це було зрозуміло з того, що вони домовляються з порушницею. Один з поліцейських взагалі захотів піти геть. Куцан наголосила, що так просто не минеться і вона буде спостерігати за оформленням правопорушення і перепитала прізвище правоохоронця. І тут барабанний дріб у цій одеській історії...

Це був майон Карагіоз Руслан Сергійович – тато Микити, який прописався на пров. Книжковий, 13.Ті, хто провертали цю оборудку вдарили в штангу. Бо це квартира Куцан. З усіх квартир в Одесі вони реально вибрали ту, яка їх веде до неодмінної публічності.

Куцан перепитала Карагіоза, чи він бува не тато Микити і не чоловік Яковлєвої. Виявилося, що він таки тато Микити. І це все з'ясовувалося на одеському Привозі при оформленні незаконного продажу підсніжник.

Куцан повідомила йому, що в Одесу приїхала саме до нього і через його родину, яку шукає вже рік. Майор дуже дивувався і наголосив Куцан, що його сім'ю прописали (увага!!!) без згоди Яковлєвої і його сина Карагіоза. Уявіть ситуацію, Куцан згоди не давала – вона не зацікавлена, щоб в її квартирі були прописані ці люди, і вони НІБИТО не давали. Так кому ж це було вигідно?

Карагіоз майор поліції. Він може розслідувати справу.

Йому запропонували по-хорошому виписатися з квартири і покрити судові витрати. Тут справа принципу. Яковлєва виписалася 27 квітня. Судовий збір поки не повернули – режим "морозко". Але тут навіть справа не так в судовому зборі. Скільки часу пройшло – цілий рік людина витратила на те, щоб виловити цих людей і викрити. Держава жодним чином не допомогла ні суд, ні ЦНАП, ні поліція... Ну да, а як би і хто допомагав, якщо мова про майора поліції.До слова,справа з підсніжник теж похована,ніхто не покараний за знищення рослин з Червоної книги

У ЦНАПі в шоці, що в позові вимагають сплатити судовий збір або тих фейково прописаних, або ЦНАП – на розсуд суду. Пригрозили, що якщо Куцан не виправить ситуацію ТЕРМІНОВО, то вони напишуть в спортлото.

Ті, хто хочуть ТЕРМІНОВО – рік не реагували на звернення власника квартири і забирали і часові, і фінансові ресурси. Ще й з якогось переляку виписали сестру Куцан з квартири. Генератори випадкових прописок, а не ЦНАП.

Далі гірше. Сестрі знадобилася довідка в школу про те, що її дитина має місце реєстрації. Ці генії реєстрацій довідку дати не можуть, бо прописана дитину за день до його народження,рішення немає. Міграційна служба в шоці. Дитина без довідки і не може дати її в школу. Знов ходи-суди.

Одеса.

powered by lun.ua

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...