27 травня 2021, 12:36

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами. Депутатську більшість Даніш зібрав з трьох політичних сил – Нових облич (партія Карплюка), Слуги народу та ЄС. Обидві центральні партії продали місцевим забудовникам і гопнікам франшизу.

Даніш як справжній "Слуга народу" чхати хотів на те, що законодавство нашої країни вимагає завчасно інформувати громаду про час та дату проведення сесій і надавати проєкти рішень. Якби не опозиційні депутати від УДАР-у та Голосу – громада б нічого не знала.

Їх про сесію інформують за добу, але навіть депутати не можуть отримати всіх проєктів рішень. Не кажучи вже про додатки до тих рішень.

І от для того, щоб громада могла розуміти, що відбувається на сесії, на засідання приходить мешканець селища Юрій Устіновський, який знімає засідання. Звісно, що це дуже не подобається місцевим депутатам-гопнікам.

Сьогодні після сесії, як кажуть очевидці, депутат Бучанської райради від "Нових облич" вдарив Устіновського по голові. Той почав захищатися, далі підбіг депутат Коцюбинської ради від "Нових облич" Олексій Олійник і вдарив кілька разів Устінвоського носком свого черевика по нозі.

Депутатка від УДАРу, яка фільмувала цю потасовку на відео, закричала, що вона все бачить, що робить Олійник і фільмує. І тут на жінку напав депутат від "Нових облич" Олександр Хвостенко. Він вибив у неї з рук телефон, що видно на відео, бо відеоряд далі розірваний, Сокотюк почала захищатися і Хвостенко вдарив її по голові.І от ці гопніки навіть не подумали, що треба вступитися за жінку, не кажучи вже про те, щоб вступитися за мешканця селища. Ці гопніки рванули з Будинку культури і сказали, що підписувати поіменку будуть вже не в сесійній залі.

І от я розумію, у нас правоохоронна система не може справитися з гопотою. У 2016 році в приміщенні суду (!!!) представник "Нових облич" Вадим Янович розбив ніс АТОвцю Ігорю Домбровському, депутату ради, який мав свідчити у суді щодо справи про переворот влади. Камери є, свідки є. 2021 рік, чи відповів Янович за те, що зробив? Ні. Пройшов термін давності.

Це все стається тому, що всі партії центральної влади, Партія регіонів, БПП (ЄС), "Слуги народу" продавали свої франшизи на місцевих виборах забудовникам і депутатам-гопнікам.

У нас це гопніки-забудовники, які сплять і бачать, як захопити Біличанський ліс – територію Києва. І депутати не просто подерибанили ділянки в лісі, вони вже тягнуть за наші бюджетні гроші стовпи по території Києва. А Даніш від "Слуги народу" каже на сесії, що цю територію, яка на кадастровій карті винесена, як ПЗФ на території столиці, він не віддасть Києву.

Хто запрошує викладати адвоката не України Кравця і скільки коштують такі ватні уроки?

Хто запрошує викладати адвоката не України Кравця і скільки коштують такі ватні уроки? У червні було два скандали пов'язані з освітнім процесом...

НАБУ заявило про хабарі за посади на митниці: а що ж з соратницею Табачника?

За керівні посади на митниці пропонували хабар у ромзірі 1,7 млн $. Про це повідомило НАБУ: "За даними слідства, 1 млн дол. США пропонували за посаду керівника Львівської митниці, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис...

Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)

У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу")...

Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець

20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України")...

Медведчук програв суд. Чому зрадників з адвокатури доводиться вибивати поштучно?

Куму путіна Віктору Медведчуку, якого звинувачують у держзраді, відмовили у поновленні права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні...

Як і чому навчає Бужанський студентів Військового інституту Університету імені Тараса Шевченка?

У Військовому інституті Університету імені Тараса Шевченка відбувся захід. Запросили народного депутата ватника Максима Бужанського. Пост про це був спершу на Facebook-сторінці вишу, а потім зник...