27 травня 2021, 12:36

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами. Депутатську більшість Даніш зібрав з трьох політичних сил – Нових облич (партія Карплюка), Слуги народу та ЄС. Обидві центральні партії продали місцевим забудовникам і гопнікам франшизу.

Даніш як справжній "Слуга народу" чхати хотів на те, що законодавство нашої країни вимагає завчасно інформувати громаду про час та дату проведення сесій і надавати проєкти рішень. Якби не опозиційні депутати від УДАР-у та Голосу – громада б нічого не знала.

Їх про сесію інформують за добу, але навіть депутати не можуть отримати всіх проєктів рішень. Не кажучи вже про додатки до тих рішень.

І от для того, щоб громада могла розуміти, що відбувається на сесії, на засідання приходить мешканець селища Юрій Устіновський, який знімає засідання. Звісно, що це дуже не подобається місцевим депутатам-гопнікам.

Сьогодні після сесії, як кажуть очевидці, депутат Бучанської райради від "Нових облич" вдарив Устіновського по голові. Той почав захищатися, далі підбіг депутат Коцюбинської ради від "Нових облич" Олексій Олійник і вдарив кілька разів Устінвоського носком свого черевика по нозі.

Депутатка від УДАРу, яка фільмувала цю потасовку на відео, закричала, що вона все бачить, що робить Олійник і фільмує. І тут на жінку напав депутат від "Нових облич" Олександр Хвостенко. Він вибив у неї з рук телефон, що видно на відео, бо відеоряд далі розірваний, Сокотюк почала захищатися і Хвостенко вдарив її по голові.І от ці гопніки навіть не подумали, що треба вступитися за жінку, не кажучи вже про те, щоб вступитися за мешканця селища. Ці гопніки рванули з Будинку культури і сказали, що підписувати поіменку будуть вже не в сесійній залі.

І от я розумію, у нас правоохоронна система не може справитися з гопотою. У 2016 році в приміщенні суду (!!!) представник "Нових облич" Вадим Янович розбив ніс АТОвцю Ігорю Домбровському, депутату ради, який мав свідчити у суді щодо справи про переворот влади. Камери є, свідки є. 2021 рік, чи відповів Янович за те, що зробив? Ні. Пройшов термін давності.

Це все стається тому, що всі партії центральної влади, Партія регіонів, БПП (ЄС), "Слуги народу" продавали свої франшизи на місцевих виборах забудовникам і депутатам-гопнікам.

У нас це гопніки-забудовники, які сплять і бачать, як захопити Біличанський ліс – територію Києва. І депутати не просто подерибанили ділянки в лісі, вони вже тягнуть за наші бюджетні гроші стовпи по території Києва. А Даніш від "Слуги народу" каже на сесії, що цю територію, яка на кадастровій карті винесена, як ПЗФ на території столиці, він не віддасть Києву.

powered by lun.ua

Скільки ексмеру Ірпеня коштувала премія "Літературної України"?

Подивився ексмер Ірпеня Володимир Карплюк на Іллюшу Киву й подумав: "Чим я гірший? Хай не буду наукивцем, буду лавреатом-літератором". Парадоксально, що політик, який реально роками нищить зелений Ірпінь – рекреаційну зону, де відпочивали літератори, отримує премію газети "Літературна Україна"...

Нахіба Разумков став фотозоною для Карплюка і відкривав добудову до школи в Ірпені?

Політики в школі – це крінж. У Русі ЧЕСНО ми не втомлюємося це повторювати. Нахіба батькам дивитися на політиків у перший день школи. Ми, батьки, хочемо провести дітей до школи і піти на роботу...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам" Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Хто підсунув Зеленському ексрига Федорука до держнагороди?

Рубрика "3,14зда глазам". Це коли на 30 річницю незалежності дають держнагороду махровому ригу меру Бучі Федоруку. Після побиття студентів на Майдані у 2013 році моя колега Олена Жежера телефонувала всім мерам регіону з одним-єдиним питанням: коли вони виходять з Партії регіонів і складають партквиток...

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...