27 травня 2021, 12:36

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами. Депутатську більшість Даніш зібрав з трьох політичних сил – Нових облич (партія Карплюка), Слуги народу та ЄС. Обидві центральні партії продали місцевим забудовникам і гопнікам франшизу.

Даніш як справжній "Слуга народу" чхати хотів на те, що законодавство нашої країни вимагає завчасно інформувати громаду про час та дату проведення сесій і надавати проєкти рішень. Якби не опозиційні депутати від УДАР-у та Голосу – громада б нічого не знала.

Їх про сесію інформують за добу, але навіть депутати не можуть отримати всіх проєктів рішень. Не кажучи вже про додатки до тих рішень.

І от для того, щоб громада могла розуміти, що відбувається на сесії, на засідання приходить мешканець селища Юрій Устіновський, який знімає засідання. Звісно, що це дуже не подобається місцевим депутатам-гопнікам.

Сьогодні після сесії, як кажуть очевидці, депутат Бучанської райради від "Нових облич" вдарив Устіновського по голові. Той почав захищатися, далі підбіг депутат Коцюбинської ради від "Нових облич" Олексій Олійник і вдарив кілька разів Устінвоського носком свого черевика по нозі.

Депутатка від УДАРу, яка фільмувала цю потасовку на відео, закричала, що вона все бачить, що робить Олійник і фільмує. І тут на жінку напав депутат від "Нових облич" Олександр Хвостенко. Він вибив у неї з рук телефон, що видно на відео, бо відеоряд далі розірваний, Сокотюк почала захищатися і Хвостенко вдарив її по голові.І от ці гопніки навіть не подумали, що треба вступитися за жінку, не кажучи вже про те, щоб вступитися за мешканця селища. Ці гопніки рванули з Будинку культури і сказали, що підписувати поіменку будуть вже не в сесійній залі.

І от я розумію, у нас правоохоронна система не може справитися з гопотою. У 2016 році в приміщенні суду (!!!) представник "Нових облич" Вадим Янович розбив ніс АТОвцю Ігорю Домбровському, депутату ради, який мав свідчити у суді щодо справи про переворот влади. Камери є, свідки є. 2021 рік, чи відповів Янович за те, що зробив? Ні. Пройшов термін давності.

Це все стається тому, що всі партії центральної влади, Партія регіонів, БПП (ЄС), "Слуги народу" продавали свої франшизи на місцевих виборах забудовникам і депутатам-гопнікам.

У нас це гопніки-забудовники, які сплять і бачать, як захопити Біличанський ліс – територію Києва. І депутати не просто подерибанили ділянки в лісі, вони вже тягнуть за наші бюджетні гроші стовпи по території Києва. А Даніш від "Слуги народу" каже на сесії, що цю територію, яка на кадастровій карті винесена, як ПЗФ на території столиці, він не віддасть Києву.

Чому Київрада тягне дорогу через Екопарк за бюджетні кошти?

7 грудня відбудеться засідання Київради. Одним з питань є побудова дороги у Дарницькому районі. І це продовження проспекту Григоренка через зелену зону – Екопарк Осокорки, за збереження якої кияни ведуть боротьбу майже 10 років...

фсб в рясах. Мотовиловець вдруге звернувся до Стефанчука (Документ)

Заступник голови фракції "Слуга народу" вдруге звернувся до спікера Руслана Стефанчука щодо урядового законопроєкту, спрямованого проти московських попів...

Здоровий глузд перемагає. У Києві будуть проспекти Повітряних Сил і Євросоюзу

Коли здорова критика спрацьовує і сторони зробили правильні висновки – це похвально, і про це варто говорити. Я писала раніше, як фракція ЄС у Київраді наполягала на тому, що Повітрофлотський проспект мав називатись проспектом ЄС...

Російське громадянство судді Львова. Тест для голови Верховного Суду Кравченка

1 грудня в Київському окружному адмінсуді відбудеться засідання у справі судді Богдана Львова. Його рік тому відрахували з посади голови Касаційного господарського суду...

Консерви Дубінського. Кого з депутатів має відкликати політрада? Список.

Очільник осередку "Слуг народу" Андрій Мотовиловець вписався за московських попів. Підписав звернення на спікера Стефанчука. Просить, аби законопроєт, що дає можливість блокувати діяльність фсб в рясах, відправили на Венеційку...

Шуляк і море. Як просувається розгляд скандального законопроєкту 9664?

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк повідомила, що антикорупційний комітет Верховної ради рекомендував парламенту підтримати її ініціативу щодо нових правил будівництва на воді (9664)...