27 травня 2021, 12:36

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами. Депутатську більшість Даніш зібрав з трьох політичних сил – Нових облич (партія Карплюка), Слуги народу та ЄС. Обидві центральні партії продали місцевим забудовникам і гопнікам франшизу.

Даніш як справжній "Слуга народу" чхати хотів на те, що законодавство нашої країни вимагає завчасно інформувати громаду про час та дату проведення сесій і надавати проєкти рішень. Якби не опозиційні депутати від УДАР-у та Голосу – громада б нічого не знала.

Їх про сесію інформують за добу, але навіть депутати не можуть отримати всіх проєктів рішень. Не кажучи вже про додатки до тих рішень.

І от для того, щоб громада могла розуміти, що відбувається на сесії, на засідання приходить мешканець селища Юрій Устіновський, який знімає засідання. Звісно, що це дуже не подобається місцевим депутатам-гопнікам.

Сьогодні після сесії, як кажуть очевидці, депутат Бучанської райради від "Нових облич" вдарив Устіновського по голові. Той почав захищатися, далі підбіг депутат Коцюбинської ради від "Нових облич" Олексій Олійник і вдарив кілька разів Устінвоського носком свого черевика по нозі.

Депутатка від УДАРу, яка фільмувала цю потасовку на відео, закричала, що вона все бачить, що робить Олійник і фільмує. І тут на жінку напав депутат від "Нових облич" Олександр Хвостенко. Він вибив у неї з рук телефон, що видно на відео, бо відеоряд далі розірваний, Сокотюк почала захищатися і Хвостенко вдарив її по голові.І от ці гопніки навіть не подумали, що треба вступитися за жінку, не кажучи вже про те, щоб вступитися за мешканця селища. Ці гопніки рванули з Будинку культури і сказали, що підписувати поіменку будуть вже не в сесійній залі.

І от я розумію, у нас правоохоронна система не може справитися з гопотою. У 2016 році в приміщенні суду (!!!) представник "Нових облич" Вадим Янович розбив ніс АТОвцю Ігорю Домбровському, депутату ради, який мав свідчити у суді щодо справи про переворот влади. Камери є, свідки є. 2021 рік, чи відповів Янович за те, що зробив? Ні. Пройшов термін давності.

Це все стається тому, що всі партії центральної влади, Партія регіонів, БПП (ЄС), "Слуги народу" продавали свої франшизи на місцевих виборах забудовникам і депутатам-гопнікам.

У нас це гопніки-забудовники, які сплять і бачать, як захопити Біличанський ліс – територію Києва. І депутати не просто подерибанили ділянки в лісі, вони вже тягнуть за наші бюджетні гроші стовпи по території Києва. А Даніш від "Слуги народу" каже на сесії, що цю територію, яка на кадастровій карті винесена, як ПЗФ на території столиці, він не віддасть Києву.

Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи

На сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту фігуранта низки антикорупційних розслідувань Андрій Клочка, який видався мені вкрай цікавим...

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...