15 червня 2021, 12:02

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння. Так було з Партією регіонів, так було з Європейською солідарністю (БПП) і так тепер є в "Слуг народу".

Всі ці політичні сили давали свої бренди місцевій гопоті, яка пиляла ліс, била активістів і палила їхні машини. Поліція всі справи успішно ховала і ніхто ніколи не сів, навіть, якщо були свідки і відео, як б'ють. Це зробило місцеву гопоту більш нарваною.

І от наприкінці травня вже по винесеній межі нацпарку селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш (людина Карплюка, якому Дубінський намутив франшизу "Слуги народу", звісно, не за просто так) вирішив захопити берег річки Любка (м. Київ) і тягне туди електроопори. Тут Київ мав би дати рішучу відсіч, бо межі ми вигризли, а техніка, щоб демонтувати цей непотріб, в столиці є.

Київ 28 травня зреагував миттєво. Приїхала техніка, почали демонтаж опор, стояв автобус правоохоронців і гопота блокувала опори і МАФ. Проривалися через просіки лісом, але і там заблокували. Сказала б "кіно", але це 3,14здєц яка реальність в ХХІ столітті, коли в європейській столиці жменя гопоти нагинає людей КП і поліцію в просіках в лісі, які діяли "в межах, і в спосіб" і на території столиці...

Заступнику голови профільного департаменту Буділову дякую публічно, бо він оперативно справився з усіма приписами і бюрократичною тяганиною. Поліція зі своєю роботою не справилася. Не змогла забезпечити виїзд з лісу працівників КП "Благоустрій" і стовпи і МАФ вернули. З гопніками КП домовилося, що вони вивезуть все в понеділок.

Вести перемовини з гопніками і вірити їхнім словам, це все одно, що вірити загарбникам, що вони от-от відступлять. Щас, ото не вони побігли?

І от КП "Благоустрій" більше 2 тижнів чекало, доки поліція надасть належний супровід, щоб вивезти МАФ і опори. Але належного супроводу нема. КП боїться їхати до гопоти, бо переживає за техніку і людей. І боїться не просто так. Це ліс. А що у нас може відбуватися на сесії – публічний захід? От так просто в голову гопнік з партії Карплюка "Нові обличчя" валить в голову депутатку-УДАРівку Олену Сокотюк.За що ввалив їй по голові? Та за те, що вона знімала, як інші депутати б'ють громадянина – Юрія Устіновського, який питав про ці опори в лісі. Стратегічне для дерибанників питання, бо там надерибанені в лісі ділянки.

Вночі 15 червня дерибанники встановили електроопори до озера і протягнули дроти. 2:0 на користь гопоти конкретно в цій справі.

Сьогодні я через те, що залучені сторони в столиці не можуть дати KPI у цій простій історії, проінформувала про ситуацію з МАФами і опорами всіх. Мера Києва Віталія Кличка, профільного заступника, керівництво департаментів, КП і депутатів Київради.

Я сприймаю територію міста Києва як свою землю, бо вона моя. Якби якийсь гопнік встановив у чиновника на городі опори чи МАФ і в нього була на господарстві техніка, – опори і МАФ не простояли б і години.

Я знаю, що чиновники діють "в межах і в спосіб". Але при цьому вони мають дати KPI. Інакше вже питання до city-менеджменту.

Я знаю, що важко формувати політичну волю, давати KPI, управляти людьми. Але команда, яка зараз працює в столиці, націлена на те, щоб претендувати на національний рівень. Там буде ще важче, ніж десяток КП, гопніки з МАФами, електроопори. Країна у стані війни. На цьому рівні будуть інші проблеми і дійові особи.

На своїй території треба бути суб'єктним. Якщо до вирішення питання по МАФу, опорам долучають топ-менеджмент столиці – значить, десь система не відлагоджена. До них питання такого рівня просто не мають доходити. Значить треба приймати управлінські рішення і робити таку команду, щоб топ-менеджмент столиці працював над стратегічними цілями, а цей рівень органічно покривався ланками КП і поліції.

Цікавить результат і ефективність використання ресурсів.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...