2 листопада 2021, 08:46

Як ЄС і "Слуги народу" віддали дерибанникам табір в Ірпені

На сесії Ірпінської міськради наприкінці жовтня депутати віддали табір під забудову. Було використано хитрі схеми забудовників – в детальному плані території зазаначається, що це будуть будинки рекреаційного призначення, а потім змінюється цільове призначення на житлову забудову.Якби хоча б 3 з тих, хто голосував "за" утрималися або проголосували "проти", рішення не було б прийняте. У партії ексмера Ірпеня Володимира Карплюка після виборів зникла його більшість у міськраді.З огляду на те, що рік тому між опозиційними партіями був підписаний меморандум щодо протидії партії забудовників "Нові обличчя", варто подивитися, які політичні сили зрадили домовленостям. Отже, до складу тих, хто обіцяв протидіяти забудовникам, були – ЄС, Батьківщина, Голос та Свобода. Навіть без "Слуг народу" вони мають більшість в раді. "Слуги" також обіцяли почистити свої лави від представників забудовників.

Але по факту голоси за забудову табору віддали: ЄС відповідно 4 (Я. Куц, С. Когут, О.Павлова, С.Федоров) та 3 голоси Слуги народу (Я.Городок, А.Макеєва,З. Мирошина). Саме завдяки тому, що франшиза цих парламентських партій була продана на місцевому рівні, забудовники регіону, і в Бучанській райраді, і в Ірпінській міськраді протягують потрібні їм рішення. Варто зауважити, що депутат від "Слуги народу" Максим Нельзін не голосував за це скандальне рішення.

Франшизу з боку ЄС забезпечував чоловік народної депутатки від ЄС Вікторії Сюмар – Дмитро Христюк. Він був заступником Володимира Карплюка, коли той був мером. Тому тут рука руку миє ще з тих часів. Щодо "Слуг народу", то тут відфестивалив на франшизі нардеп Дубінський, який курував Київщину від партії центральної влади.

"Свобода" голосувала проти. "Голос" і "Батьківщина" за це рішення не дали голоси. Тут всі меморандуму дотрималися.Тож без голосів "ЄС" та "Слуг народу" рішення протягнути було б неможливо.

"У Ірпінському суді просто вимкнули електроенергію, коли за поданням прокуратури там розглядали накладання арешту на територію дитячого табору "Восток" з метою встановлення законності його приватизації, збереження наявного стану ділянки як речового доказу, що дає шанс зберегти його як зону рекреації", – розповідає Олена Старшинова у фейсбуці.

Я добре знаю, що коли треба команді Карплюка в суді зникає світло. У нас так було, коли ми котельні відвойовували у власність громади.

З огляду на те, що ЄС – підписанти меморандуму, і брали на себе рік тому перед виборцями зобов'язання, партія просто зобов'язана відреагувати на таке голосування своєї фракції.

Тим більше, що саме через голос представниці ЄС, депутатки Павлової, яка і цього разу віддала свій голос, рік тому команда Карплюка змогла у таємному голосуванні протягнути кандидатуру свого секретаря – Анжели Макеєвої від "Слуг народу". Тобто по суті "Слуги народу" стали правою рукою "Нових облич".

Громада про те, що готується писала нардепу Андрію Клочку. Ну, це все одно, що писати Карплюку. Клочко давно з ним і він мотивований. Тут звертатися треба до інших політиків.

Нагадую, що наразі партії мають можливість скористатися імперативним мандатом і відкликати депутатів, які діють всупереч інтересам громади та не виконують домовленостей, які політична сила брала на себе у виборчому процесі та під час підписання меморандуму.

Аналогічне питання є не лише до ЄС, але й до "Слуг народу". З огляду на голосування, яке відбулося у Бучанській райраді щодо збільшення меж Коцюбинського до 3 000 га, в якому брали участь і Слуги народу і ЄС, простежується системність у співпраці депутатів і забудовників команди Карплюка.

Відповідно і народний депутат Андрій Мотовиловець ("Слуга народу"), і очільник фракції ЄС в обласній раді Георгій Цагареішвілі, які відповідають за розвиток партбудівництва ЄС і "Слуг народу" в нашій області, мають впливати на його якість.

Це та цінність, на яку виборці звернуть особливу увагу під час парламентських виборів. Бо імперативний мандат це не просто право партії, це і відповідальність партії.

Як нардеп-шкідник Клочко хоче зруйнувати антикорупційні органи

На сайті Верховної Ради з'явився текст законопроєкту фігуранта низки антикорупційних розслідувань Андрій Клочка, який видався мені вкрай цікавим...

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...