3 листопада 2021, 08:44

Коцюбинське досі без опалення + 3 тижні канікул без дистанційки

Третє листопада.

Далеко не у всіх оселях селища Коцюбинське (анклав у столиці) є опалення. Люди пишуть, що мерзнуть. Але найбільше шкода дітей, які наразі залишаються вдома у цих будинках в холоді через карантин.

На додачу місцева влада нашої "самостійної громади" така "розвинута", що відправила дітей на 3-тижневі канікули. Про те, щоб запровадити дистанційне навчання тут ніхто і не думав. Це обурює громаду. Ми й так у ЗНО точно не лідери (на Київщині ліцей на 142 місці, а школа на 216, а якщо брати рейтинг по Україні – то ми пасемо задніх), а тепер просядемо ще більш капітально. Людей це дуже хвилює.Чому нема тепла?

Коцюбинське пару років тому переживало дуже жорсткі часи. Котельні були в руках монополістів, ми не могли запустити опалювальний сезон. Нас просто не пускали фізично на об'єкти. Але ми відсудили котельні. Тут дякую тогочасному прокурору області Дмитру Чібісову і прокурору Олені Сінякевич, яка представляла інтереси громади у суді разом з тогочасною селищною головою Ольгою Матюшиною. Навіть вертикаль президента виявилася безсилою, а прокуратура спрацювала. Це було неймовірно круто. Коли прокуратура працює – це велике щастя.

Ну от все, котельні вже належать громаді. Все, що треба зробити, – вчасно підготувати обладнання до опалювального сезону. Мерзне той кущ, де можна опалювати пелетами. Тобто навіть якщо нема лімітів газу, дати людям тепло можна. Головне, щоб були фахівці, які вчасно зроблять все, і бажання.Тепер людям сказали, що сталася поломка. Ви як готували котельню до зими? Госпідарники. Є доступ на котельню, а відбувається повний треш. Це ще щастить, що нема жорсткого мінуса.

Чим зайнятий очільник селища Сергій Даніш ("Слуга народу")?

Будь-яка людина в роботі розставляє пріоритети.

Даніш, який є вихідцем з команди Карплюка, має пріоритет N1 – дерибан Біличанського лісу. З цим питанням він просто вже протоптав дорогу і в облраду, і в райраду, і в геокадастр. Всюди розказує, що він мер не маленького селища – а величезного лісого масиву на 3 000 га. Ну, тут йому ще в 2008 році видали ділянку в лісі. От і пріоритетом стає схема, а не люди.

Облрада з подачі ОДА та райрада вже відголосували за те, щоб відкусити в Києва частину Святошинського району – Біличанський ліс. Даніш на робочих групах, які обговорюють ці питання може сидіти годинами і так нічого і не сказати. Яке там опалення, яка освіта. Ліс під забудову – ось мета N1.

Сидить, до речі, без маски, навіть коли головуючий просить всіх вдягнути маску.Даніш, як я розумію, навіть не інформує район чи область про такі проблеми селища, як відсутність опалення і що люди виють через те, що діти дома тижнями без дистанційки. Зате він запрошує голову Бучанської РДА потографуватися біля стели "Коцюбинське" і виключно, щоб підсилити меседж про те, що Коцюбинському треба 3 000 га лісу і це "ісконно коцюбінская зімля".

Мери – це про каналізації, водогони, опалення і т. д. А не про фотосесії. Хай іде фоткається на фоні закритої школи і будинків без тепла.

Як вийшло, що дерибанник Біличанського лісу тепер голова?

На місцевих виборах ексмер Ірпеня Володимир Карплюк домовився з "Слугами народу" про франшизу. Торгував тоді нардеп Олександр Дубінський. ЄС, до речі, теж продали франшизу. Тут цим ділом заправляв Дмитро Христюк – колишній заступник Карплюка і чинний чоловік народної депутатки Вікторії Сюмар. Саме через те, що партії не займаються якісним партбудівництвом, а центральна влада у всі часи торгує франшизою – ми потерпаємо від місцевих забудовників і дерибанників. Якісне партбудівництво – це елітарна робота для людей з високим рівнем IQ і серйозними лідерськими властивостями.

Дубінський більше не очолює "Слуг народу" на Київщині. Обласний осередок ЄС очолює Георгій Цагареішвілі. Відповідно від них наразі залежить якість місцевої політики.

Я звертаюся публічно до Андрія Мотовиловця, до голови ОДА Василя Володіна, голови Бучанської райради Миколи Ляшенко. Поговоріть з "слугою" народу Сергієм Данішем, щоб він у списку своїх пріоритетів відмовився від дерибану Біличансього лісу і попрацював у напрямі опалення, освіти, медицини. Це те, про що просить громада.  

Іспанський сором. Як у справі Шарія ми не встигли подати документи?

Зранку всі прокинулися і побажали один одному доброго ранку. Звісно, всі щиро радіють тому, що наші спецслужби разом з спецслужбами дружньої нам Іспанії затримали держZрадника Анатолія Шарія...

''Кульок на голову і задавлю! Зустріну в лісі і ви@бу'' Що робить сєпар в ЖЕКу під Києвом?

Знайомтеся, це Олексій Путненко. Його найняли на роботу у комунальне підприємство селища Коцюбинське, де влада в руках "Слуги народу" Сергія Даніша (читай команда забудовника і ексмера Ірпеня Володимира Карплюка)...

Нардеп-мародер Горобець вирішив судитися з Офісом президента?

Коли є зовнішній ворог, патріотичні люди думають про захист суверенітету країни і обороноздатність держави. Загроза має згуртувати тих, хто ще вчора не сів би разом за стіл переговорів...

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...