2 лютого 2023, 12:30

Мінкульт видав книжку технолога Черновецького і Аделаджі. ''Герой України'' Бойко на черзі?

Читаю повідомлення ЗМІ про те, що політтхенолог Петро Щербина презентував книжку "Битва за Ірпінь". І таке під час презентації він намагався на себе вдягнути маску патріота і літератора. І головне, що низка ЗМІ ретранслюють цю маячню. А ще гірше стає, коли розумієш, хто був на цій "події". Це Олесь Доній, журналістка Яніна Соколова та заступник міністра культури Тарас Шевченко.Виявляється, Мінкульт проводив конкурс книг на зміцнення національної єдності. На 16 книжок, виділили з бюждету 6,4 млн грн. Тираж кожної 1 000 примірників.Цікаво, що про Ірпінь з-поміж переможців є дві книжки. Ще одна авторства Євгенії Подобної. Журналістки і воєнної кореспондентки. Тобто і без Щербини тему Ірпеня висвітлили досить якісно, тим більше, що саме книжку Подобної мають надрукувати українською і англійською мовами. І обійшлося платникам податків 2 тисячі примірників (1 тис. англ мовою і 1 тис. укр. мовою) дешевше, ніж книжка, на якій тепер піаритиметься Щербина разом з недоброчесними забудовниками Ірпеня.Схоже, і гості на події, й медійники, які висвітлювали цю подію, призабули реальну битву за Ірпінь до 24 лютого 2022 року і не розуміють, що коли мова йде про ціннісні теми для народу, зокрема національну єдність, то вкрай важливо, щоб ці цінності формували високоморальні люди.

Політик Щербина і його команда

Битву за Ірпінь вела і веде громада з командою ексмера Ірпеня і його політтехнологом Петром Щербиною. І ось її насідки.До 24 лютого 2022 року в Приірпінні свідомі громадяни потерпали від орків – команди недоброчесного забудовника Володимира Карплюка. І правоохоронці не боронили людей і не притягали до відповідальності винних.

Як один з літописців цього регіону, мушу гостям презентації книги, зокрема урядовцям, журналістам і громаді нагадати важливі події з історії нашого регіону.

Бо коли безціннісні люди беруться за такі ціннісні речі, як історія боротьби з ворогом у Приірпінні, вони намагаються заробити політичні бали на майбутнє. Мета очевидна – і далі продовжувати грабувати регіон. Тільки тепер це буде спроба заробітку на відбудові. А автор книжки – політик – який традиційно ставиться до виборців отако. Цікаво, що у біографії автора, яку видали за мої податки, читачі це не побачать і не прочитають.Під час засідання ТВК у Коцюбинському він показав своє заднє місце. Нехай читачі вже вибачають, але тоді всі були занадто ошелешені, щоб зняти цей момент в історії Приірпіння. Але він залишив незабутні враження у очевидців і повірте, Ви про це також не прочитаєте у біографії автора книги "Битва за Ірпінь", яку видали за наші з вами гроші.

Ті, хто жили і живуть в регіоні, прекрасно знають хто ж такий цей автор книжки, про якого зараз пишуть ЗМІ. Петро Щербина – друга людина у партії "Нові обличчя". Це місцевий проєкт дерибанника зелених зон і фігуранта антикорупціних справ ексмера Ірпеня Володимира Карплюка.

Нагадати треба всім, як депутатка "Нових облич" від Ірпінської міської ради везла в маскву тортік для тамтешніх пропагандистів. Карплюк намагався втекти від розмови з журналістами та виборцями, коли тема переросла у національний скандал. Щербина вийшов його рятувати і на запитання про депутатку "Нових облич", яка повезла солоденьке ворогу, вдав, що нічого не знає. Отак Карплюк і Щербина билися за цінності в Ірпені. Для ворога торт, а для громади факи-сра.и. Оце рівень

Нам довелося проводити потужну інформаційну кампанію, щоб Лобода пішла з ради.

Під час сесії в Ірпені, коли розглядали дерибанні питання і виступав АТОвець та "свободівець" Ігор Домбровський, Щербина під час виконання національного гімну наставляв йому ріжки. Це раптом когось цікавить його славлення до славня і повага до держсимволів.

Свою кар'єру Щербина починав з того, що був медіаконсультантом Сандея Аделаджі. Згадки про це у вікіпедії він ретельно зачищав. Так само зникло з мережі відео, де він тиснув на журналістку і вимагав задавати визначені питання. І пастори з піраміди Аделаджі опинилися... в компанії "Нових облич". Юлія Кульчицька навіть отримала посаду. Та сама Юлія Кульчицька, яка звозила автобуси на антимайдан.

І Щербину після цього допустили до видання його книжки за наші бюджетні гроші? Що у забудовників гроші завершилися? Мало того, що стільки років Щербина маржував на бюджеті Ірпеня, так тепер буде мати з нацрівня ресурси на свою діяльність.

Може, мінкульту видати якусь книжку героя України Юрія Бойка? Як раз на запит Руху ЧЕСНО прем'єр Шмигаль відповів, що не бачить підстав, щоб позбавити його звання героя України. Давайте ще Бойку дамо за наші податки писати про ціннісні речі? Шуфрич у черзі... Він до речі очолює досі комітет з питань свободи слова, бо це толерує Давид Арахамія. Тому може йому написати якусь книжку "Свобода слова в умовах війни" і Мінкульт дасть грошей на друк?

Який з Щербини політтехнолог?

Як технолог Щербина більш-ніж нікудишній. При колосальних бюджетах забудовників він по суті програвав всі ключові кампанії.

На 95- окрузі Карплюк програв у 2019 році при тому, що його бюджет був другий за розміром в Україні. Карплюка навіть реклама на загальнонаціональних каналах не врятувала при тому, що він був кандидатом по мажоритарному округу. Більше того, Щербина так дорозвивав бренд "Нових облич", що Карплюк йшов як самовисуванець в парламент. А не від партії, яку Щербина і Карплюк представляють. Тобто цінність цього бренду, в який влили мільйони – майже нульова. І на нього сам Щербина ставку не робив.

І вже йде ставка на новий бренд Карплюка "Відважні". І оскільки вартість цього бренду близька до вартості "Нових облич" то його розкручують за рахунок облич світових лідерів, які мають впізнаваність.Так само в 2014 році програв вибори ексрегіонал Анатолій Федорук, який після Революції Гідності увірував у казку Щербини про те, що він стане нардепом.

Так після Революції Гідності Щербина вів у парламент кампанії ексрегіоналів. На фото Карплюк, якого у політику привів екснардеп-регіонал Петро Мельник.Далі програв кампанію ще один його "пацієнт" Льоня-Космос (Леонід Черновецький). Програв у Грузії. Той за допомогою Щербини заледве набрав 11 % голосів і не пройшов навіть до другого туру.А воно й не дивно. Під час кампаній неодноразово "Нові обличчя" крали ідеї загальнонаціональних партій. Ось 2020 рік.А перед повномасштабною війною, про це "великий літератор" Щербина "забув" згадати, я певна. Весь Ірпінь був завішаний бордами з ери совка. Тобто цінності совка + плагіат.А у 2015 році, коли були місцеві вибори, політична реклама "Нових облич" використала бренди загальнонаціональних партій – "Солідарності", "Самопомочі" та УДАРу. У "Солідарності" наголосили, що це політичне шахрайство і погодження на використання брендів вони не давали.І ви думаєте, що це допомогло партії? До облради "Нові обличчя" не пройшли. Тобто Щербина не вигравав ані парламентської, ані обласної кампанії за наявності колосальних бюджетів і з використанням недоброчесних технологій.

До того, як приєднатися до команди Карплюка Щербина у 2010 році як технолог провалив кампанію дерибанника Біличанського лісу - депутата Коцюбинської ради Володимира Жаркова. Той вірив, що стане мером, як і Карплюк з Федоруком, що стануть нардепами.Під час кампанії Жарков, попри те, що брав участь у дерибані лісу, з таким політтехнологом як Щербина, позиціонував себе у якості захисника лісу і борця за природоохоронний статус. Із подібною риторикою він виходив на прес-конференції до столичних журналістів, які могли не в повній мірі розбиратися в регіональній політиці маленьких населених пунктів.

Коли ж на прес-конференцію в УНІАНі спробував зайти журналіст Максим Савчук, який слідкував за темою дерибану Біличанського лісу й розумів справжні мотиви кандидата Жаркова, то Щербина у властивій йому манері спілкування із журналістами зі скандалом не пустив Савчука на прес-конференцію.

"Я прекрасно пам'ятаю, як саме Петро Щербина не пускав мене у прес-центр УНІАНу, де виступав Володимир Жарков. Це було і я це стверджую," – наголошує Максим Савчук.

А до цього Щербина оберігав іншого свого "клієнта" Сандея Аделаджу. І пастори Аделаджі потім перейшли у команду "Нових облич".

Який з Щербини літератор?

Як і талант технолога, талант щербини-літератора, приголомшливий. Для того, щоб його осягнути, достатньо ознайомитися з поетичною творчістю і її рівнем.

Це моя улюблена поезія про Петра Щербину, його друга Володьку (Карплюка -?), які поїдуть у посадку наче в зону...Сподіваюся, що в реальному житті це буде не наче в зону, а "на зону".

Володька заведе еМ-Те.

Ми купим пляшку самогону,

і у посадку, наче в зону

нас першим снігом замете.

Я пив. Ти пив. Весна лежала:

хотілось холоду снігам.

Дитинство кінчилось, і сала

ніхто не смажитиме нам.

Прошу ЗМІ, коли мова йде про Приірпіння, розуміти, що всі ці "патріоти" підуть на вибори, будуть намагатися заробити на відбудові. І ми тоді всі дружно будемо переконувати громадян не помилятися знову. А вони у агітаційні буклетики вставлять фото з книжечкою та експертами й посадовцями. Тим більше, що коли деякі мери не можуть виїхати за кордон, щоб спробувати залучити ресурси для відбудови громади, Карплюк, який не мер і є чоловіком призовного віку, спокійно їздить з вланими предтавниками за кордон.Тому публічних людей прошу цінувати свою репутацію і не йти в такі токсичні комунікації.

Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)

У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу")...

Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець

20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України")...

Медведчук програв суд. Чому зрадників з адвокатури доводиться вибивати поштучно?

Куму путіна Віктору Медведчуку, якого звинувачують у держзраді, відмовили у поновленні права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні...

Як і чому навчає Бужанський студентів Військового інституту Університету імені Тараса Шевченка?

У Військовому інституті Університету імені Тараса Шевченка відбувся захід. Запросили народного депутата ватника Максима Бужанського. Пост про це був спершу на Facebook-сторінці вишу, а потім зник...

Кравець – адвокат не України. Коли ним займеться СБУ?

"Не так страшні нам московські воші, як українські гниди". Це слова Симона Петлюри. Саме тому, аби швидше виграти війну, треба робити все можливе, щоб українські гниди заподіяли державі якомога менше шкоди...

Адвоката Медведчука Київрада може включити в регламентну комісію

Сьогодні, 30 травня, буде сесія Київради. За день до цього з'явився проєкт рішення, яким пропонують розподілити деяких депутатів по Комісіях...