4 грудня 2023, 06:22

фсб в рясах. Мотовиловець вдруге звернувся до Стефанчука (Документ)

Заступник голови фракції "Слуга народу" вдруге звернувся до спікера Руслана Стефанчука щодо урядового законопроєкту, спрямованого проти московських попів.

Цього разу він відкликає свій підпис під попереднім зверненням, у якому просив разом з Артемом Культенком та іншими адептами "рускава міра" швидше відправити на Венеціанську комісію законодавчу ініціативу, яка пройшла перше читання.

"У зв'язку з тим, що моє завдання – це формування Порядку денного сесії Верховної Ради України ІХ скликання, хочу й надалі залишатися неупередженим і незалежним у своїх поглядах. Дуже важливо, аби на мою позицію не впливали жодні звернення. Окремо наголошую на тому, що иоя точка зору залишається незмінною: я залишаюся агностиком", – пише Мотовиловець.На щастя, спрацював суспільний резонанс – про такий ганебний вчинок писали ЗМІ. Мені також достаменно відомо, що з боку нардепів був ціннісний внутрішній бій і були окреслені червоні лінії для Мотовиловця представниками різних партій. Внутрішні бої – найцінніші, бо це означає, що є здорове ядро всередині.

Нагадаю, що Мотовиловець не поставив свій підпис, коли їх збирали за те, аби винести урядовий законопроєкт на голосування. Це зараз дуже важлива деталь для розуміння його мислення і природи.

Аби знайти голоси було докладено титанічних зусиль і позиція заступника голови фракції "Слуга народу", який відвідує погоджувальні ради, була дуже важливою і маркерною для суспільства.

Попри заяву Стефанчука, що депутати не підтримають законодавчу ініціативу, вдалося зібрати підписи понад 240 нардепів. Це зробили головно Юлія Клименко ("Голос") та Олександр Аліксійчук ("Слуга народу"). Значну роль відіграли під час збору підписів і мобілізації сесійної зали Олег Дунда ("Слуга народу"), Олександра Установа ("Голос"), Микола Княжицький (ЄС), Віктор Балога ("За майбутнє"), Кулініч ("Довіра").

І тепер для Мотовиловця, який ходить на погоджувальні ради як заступник голови фракції, найкращим тестом буде те, як цей проєкт піде на друге читання. Буде видно, чи він усвідомив важливість законодавчої ініціативи, чи просто рятував себе.

Що робити з Мотовиловцем?

Виглядає так, ніби Андрій Мотовиловець усвідомив свою помилку і це, справді, чудово. Нехай у нього з'явиться особиста зона росту.

Можна було б цей випадок просто взяти на замітку і рухатися далі. Але є більше, ніж одне "але". І це треба обговорити.

На жаль, така політична поведінка – типова для Мотовиловця, який вже 5-й рік є народним депутатом. Всі ці роки не дали, на жаль, йому політичного досвіду і розуміння ситуації.

Більше того, це не просто депутат, і не просто один із заступників голови фракції. Він очолює партійний осередок стратегічної області – Київської. Мотовиловець спершу наробить катастрофічних помилок, а потім починає робити видимість, що її виправляє. Це його константа. Так дещо змінюється лише інформаційне поле, але помилки виправляють далі за нього інші і це дуже дорого коштує.

Так було з голосуванням за нову схему Київщини, яка захопила 🌳🌲Біличанський ліс столиці. Облрада і Бучанська райрада дали голоси за цю дерибанну історію не без допомоги Мотовиловця. Коштувало це нам всім, як і в історії з попами, немало зусиль, аби переконати його, що це помилка.

І як і зараз, він два роки тому зробив прекрасну політичну заяву про те, що облрада прийняла ганебне рішення і його треба переголосувати. Це був 2021 рік. Мотовиловець пообіцяв, що "Слуги народу" в обладі дадуть голоси і рішення змінять.

Голосування провалили, бо "Слуги" не дали голосів. Чому? Ну бо в облраді сидять "консерви" Дубінського. І знаючи це два роки, що мав би зробити голова обласного партійного осередку Мотовиловець? Ініціювати їхнє відкликання.

Але всі ці два роки він знав про це і не виконував свій партійний функціонал. Рухи почалися лише зараз, коли Дубінського запакували в СІЗО.

Тобто у Мотовиловця, який має одні з лідерських ролей в партії, нема лідерських якостей і, що найголовніше, немає ціннісного розуміння ситуації, яке б вберігало і партійний бренд і особистий бренд Мотовиловця від таких кризових комунікацій.

Мотовиловець – не політик і він не робить висновків. А за це розплачуємося всі ми. І не лише громадяни, а прокуратура, Міндовкілля, КП "Святошинське ЛПГ", адміністрація Нацпарку "Голосіївський" – все це ті, хто ходять в суди, аби скасувати дерибанні рішення. А Мотовиловець і далі собі володарює правом підпису і бланками.

Згадаймо ще одну недавню історію, де Мотовиловець на офіційному бланку зі своїм підписом і печаткою віддав наказ партійцям в одній з місцевих рад голосувати за секретаря ради від "Нових облич". Це партія – партнери Дубінського по місцевим виборам 2020 року.Тобто у Мотовиловця навіть не стало мудрості (про цінності вже мовчу) просто зібрати людей і проговорити з ними ситуацію. Він створив документ, який показує виборцям, що депутати місцевих рад – нулі. Ними от так керує партійна верхівка, і доручення виборців – це взагалі щось нереальне.

Можливо, у поведінці Мотовиловця дійсно немає корупційного компоненту. Він просто недалекоглядний і невізійний. А такі політики не можуть очолювати осередок правладної партії. При цьому я віддаю йому як громадянин належне, що в лютому-березні 2022 року він був в області. Тут йому вистачило розуміння і цінностей, але цього не достатньо, аби очолювати партійний осередок в області. Мотовиловець не має ні усвідомлення, ні розуміння процесів і правил, які діють і яких треба дотримуватися. Червоних ліній він просто не бачить.

Вже відомо, що політрада "Слуг народу" буде засідати з кількох важливих питань.

Перше – будуть змінювати голову партії Олену Шуляк. Після стількох скандалів міжнародного рівня, коли через її містобудівну "реформу", яку вона тягнула разом з Олександром Кубраковим, це треба було зробити давно.

Друге – планують постистити "консерви" Дубінського в області. Мотовиловець навіть очолив цей процес у облраді – зібрав фракцію. Ну, так рівняють поле, щоб пом'якшити інформаційне поле після підписання листа на Стефанчука щодо Венеціанської комісії.

Щодо "консерв", то є ризики, що їх почистять косметично і тому ми продовжуємо збирати інформацію по Київщині і я закликаю всіх надсилати дані про "Слуг народу" в місцевих радах мені в приват.

І має точно бути третє питання. Зміна голови партійного осередку Київщини. Ну не стягує Мотовиловець партійне будівництво і нашій області. Ну для цього треба мати стрижень, досвід, розуміти, яка вона складна, з ким можна взаємодіяти і як, а з ким не можна.

І загалом якісне партійне будівництво – це серйозний виклик для майбутнього голови партії.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Лобізм без правил. Хто і як лобіює ініціативи голови "Слуг" Олени Шуляк?

Під гаслом "Все для відбудови" забудовники через своїх лобістів намагаються протягнути низку законопроєктів, які треба їм, але точно не суспільству...

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України...

Адвокат Медведчука може посісти одну з керівних посад в комісії Київради

Наприкінці минулого року Київрада заледве знайшла голоси, аби позбутися на керівних посадах у комісіях депутатів, які пройшли від забороненої партії ОПЗЖ...

Проросійський Youtube-канал став "Вишкою": будем "перефарбовивать і перевербовивать" – Співак

У січні місяці в Youtube стартував ще один проєкт, який веде колишня ведуча проросійського і нині забороненого NEWSONE Лана Шевчук. Гості – проросійські спікери...

Битва за Китаїв. Хто і чому хоче поламати практику Верховного Суду і ставить під загрозу нацбезпеку?

Київ – єдина європейська столиця, яка зберегла у своїх межах комплекс археологічної культурної спадщини древнього міста. Поблизу Нацпарку "Голосіївський" є така місцевість – Китаїв (від тюркського слова "китай" – укріплення)...

Російський паспорт судді Львова: коли звільнять голову Верховного Суду Кравченка?

У колишнього голови одного з касаційних судів Богдан Львова виявили російський паспорт. Ціннісні судді Верховного Суду одразу ж підняли питання звільнення і Львов втратив посаду...