8 лютого 2024, 12:39

Як спрут Медведчука в адвокатурі замовив ''чорнуху'' проти адвоката Донця з ЗСУ

Я писала про кремлівський спрут а адвокатурі України. Там соратниця Медведчука – Лідія Ізовітова – тримає у кріпацтві всіх адвокатів України. Як їй це вдається? А більше 10 років тому утікач і друг зрадника Янковича Портнов протягнув закон "Про адвокатуру". І так друзі Медведчука все там монополізували.

Адвокатура дуже важлива, бо дає кадри і в прокуратуру, і в суди. А росіянам дуже вигідно завалити нам судову реформу, бо це про довіру від партнерів і інвестиції. А сильна економіка – один із кращих союзників перемоги.

Бунтувати в адвокатурі наважуються одиниці. Чому? Бо Асоціація, якою керує Ізовітова, забере адвокатське посвідчення і... ти не можеш працювати. По суті бунтують ті, хто пішли на фронт і кому нема що втрачати – Ілля Костін, Артем Донець. Вони воюють на два фронти.

І от цей кремлівський спрут почав їх пресувати. Про що я вже теж писала.

Ну, якщо Портнов зміг вибудувати систему адвокатури під зграю Мелведчука, тут визнаю, попрацювали якісно для кремля, але в мінус державі, то в комунікаціях Ізовітова і Ко – це шкільний гурток!

На рівень двохсотдоларовиків з Приірпіння навіть не дотягнули. Це при тому, що там на адвокатських внесках сидять понад 10 років... А кошти немалі... Про це теж якось треба б написати.;)

А поки дивіться, що вийшло на якісь "Антикорупційній правді".Про те, що готується "чорнуха", ми з Донцем знали давно. Ну, бо цей гурток Ізовітової вичислити дуже легко. Дехто Лілія Вайнер направила листа, аби розвідати, де ж служить Донець. Переживає, але точно не про дрони.Підписалася ця Лідія як "Заступник редактора Незалежного бюро розслідування".Дуе відоме бюро, всі читають щодня.

За дивним збігом обставин є "тезка" Вайнер Лілії. "Тезці" 84 роки. Нам би всім таку активність мати в такі роки, як має соратниця Медведчука Лідія Ізовітова і її команда.І це ж не поодинокі випадки, коли Донцем так цікавляться.Що стосується інформації про мене, то тут просто цьому гуртку Ізовітової навіть не довелося напружуватися. Вони сходили на мій іменний сайт, який оце з'явився не без натхнення з боку ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Там чого тіки не прочитаєш. Сама про себе читаю і думаю: Федорів – дуже страшна людина...:) Бійтесь.

Подякуємо тим, хто оце запустив чергову низькопробну "чорнуху". Це хороший інформаційний привід, аби нагадати голові профільного комітету Денису Маслову та голові профільного підкомітету Володимиру Ватрасу, що час реформувати адвокатуру. Єврокомісія, до речі, про важливість реформи писала у звіті наприкінці 2023 року.

Сподіваюся, що цей гурток Ізовітової буде послідовним і даруватиме нам ще інформаційні приводи, але не довго. Бо, як співають у Службі Божій: "Будьмо уважні!"

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Ірпінський суд виніс рішення на користь нардепа- ''слуги'' Горобця. Але про яйця не йдеться;)

У реєстрі з'явилося рішення, яким мене зобов'язують спросувати в моєму авторському блозі те, що стосується народного депутата мого округу Олександра Горобця ("Слуга народу")...

Після Бужанського за військову освіту взявся адвокат не України Кравець

20 червня відбудеться онлайн курс "Військове право в умовах військового стану". Одним з лекторів значиться адвокат не України "ватник" Ростислав Кравець (він системно пише у своїх дописах так: "Верховний суд не України")...

Медведчук програв суд. Чому зрадників з адвокатури доводиться вибивати поштучно?

Куму путіна Віктору Медведчуку, якого звинувачують у держзраді, відмовили у поновленні права на зайняття адвокатською діяльністю в Україні...

Як і чому навчає Бужанський студентів Військового інституту Університету імені Тараса Шевченка?

У Військовому інституті Університету імені Тараса Шевченка відбувся захід. Запросили народного депутата ватника Максима Бужанського. Пост про це був спершу на Facebook-сторінці вишу, а потім зник...

Кравець – адвокат не України. Коли ним займеться СБУ?

"Не так страшні нам московські воші, як українські гниди". Це слова Симона Петлюри. Саме тому, аби швидше виграти війну, треба робити все можливе, щоб українські гниди заподіяли державі якомога менше шкоди...

Адвоката Медведчука Київрада може включити в регламентну комісію

Сьогодні, 30 травня, буде сесія Київради. За день до цього з'явився проєкт рішення, яким пропонують розподілити деяких депутатів по Комісіях...