Єгор Фірсов Народний депутат VII-VIII скликань; в.о. голови Держекоінспекції України

Захистимо українських лікарів

22 березня 2020, 14:03

Друзі, після того, як мені спалили авто, багато хто з вас пропонував мені допомогу. Я вам дуже вдячний, і в мене є до вас прохання. Давайте краще допоможемо нашим лікарям і закупимо їм засоби захисту. А на авто я і сам зможу заробити згодом.

З цією ідеєю я звернувся до фонду Tabletochki, і вони погодилися допомогти. Я спеціально звернувся до відомих благодійників, щоб ні в кого не виникало зайвих питань щодо зібраних коштів. Всі гроші точно підуть на добру справу.

А тепер поясню, чому саме захист для лікарів є нашою метою. На жаль, не всі наші лікарні обладнані високоякісними засобами захисту, щоб лікарі спокійно займалися своєю роботою та рятували життя, не боячись за власне. Масок з перчатками та антисептиків – недостатньо. Їм потрібні якісні захисні костюми, які гарантують безпеку. А безпека лікарів – це запорука нашої впевненості у подоланні епідемії в Україні. До того ж, це найменше, що ми можемо для них зараз зробити.

В мене, як у держслужбовця, не дуже велика заробітна плата, але я готовий віддати половину на цю справу. Я розумію, що багато з вас, через карантин, потрапили не в краще фінансове становище, і тому не прошу зробити як я. Перерахуйте стільки, скільки можете, важлива кожна гривня.

Ось посилання, за яким можна зробити перерахунок і відслідкувати як просувається збір. Разом з Tabletochki ми визначили, що зібрати потрібно 200 тис. грн. Це якраз трохи більше, ніж коштувала моя машина. Всім заздалегідь вдячний!

P.S. Якщо ми не зможемо зібрати необхідну суму, то всі кошти, що надійдуть, будуть передані до ОХМАТДИТу, на потреби хворих дітей.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Владимир Василенко _ 22.03.2020 18:25
IP: 77.93.43.---
Романов Денис:
Игорь Строев _ 22.03.2020 17:37
IP: 109.86.128.---
Гос. служащий собирает деньги с граждан в благотворительный фонд. Какой цинизм.
Я думал, задача гос. служащего обеспечить защиту медиков во время эпидемии за гос. средства.
Обеспечить медикам зарплаты не на уровне дохода уборщицы – это тоже задача чиновников. Медсестры в реанимации получают в два раза меньше кассира супермаркета. Это же позор. И виноват в этом не Петя и не северный сосед, а именно вы, те, кто сейчас зады в креслах протирает.
Нет, решать задачи чиновник не хочет, он хочет попрошайничать, рекламировать частные благотворительные фонды. Может нам еще сброситься на патроны бойцам на фронте или автоматы для них у чиновников купить? Так с какого граждане Украины должны медикам покупать защитные средства?
Это прямая обязанность государства. Не можете выполнять свои прямые обязанности – освобождайте место для тех, кто сможет!
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter